تبلیغات
فال - فال امروز چهار شنبه بیست و دوم مهر ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال امروز چهار شنبه بیست و دوم مهر ماه 1388

فال | falrooz.mihanblog.com
برای دیدن فال روزانه به ادامه مطلب بروید

چهار شنبه بیست و دوم مهر ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

امروز ماه نو در برج میزان می باشد. همه دوست دارند به شما كمك كنند بنابراین اكنون زمان سودمندی است.

فروردین

امروز ماه نو در برج میزان می باشد.اگر دوست متولد مهر دارید او فوق العاده برای شما مفید است.شما بسیار مثبت اندیش هستید و شانس زیادی هم به دست می آورید.

اردیبهشت

امروز ماه نو در برج میزان می باشد. این قسمت از چارت شما به روابط اجتماعی و احساسی مربوط می شود و به طور كلی لحظات خوبی را دارید. سعی كنید بیرون بروید و به خودتان خوش بگذرانید تا بعداً پشیمان نشوید.

خرداد

امروز ماه نو در برج میزان می باشد. اگر بپذیرید که مقصر هستید. همه دوست دارند به شما کمک کنند. چه چیزی از این بهتر که اخلاق شما همه چیز را درست کرده است.

تیر

 

امروز ماه، نو می شود و وارد علامت هوایی میزان می گردد. این امر این فرصت را به شما می دهد كه روابط خود را با همسایگان و فامیل نزدیكتان، از نو شروع كنید(اگر كه اخیراً با آنها به مشكل برخورده اید) هم چنین شما هیجان عجیبی دارید كه ناشی از روحیه بالای شما و یا تصمیم اخیرتان برای رفتن به مسافرتی كوتاه كه تصور می كنید بسیار سودمند خواهد بود، می باشد.

مرداد

امروز ماه نو درقسمت پول در آوردن و برتری های زندگی چارت شما می باشد.اگر کار جدیدی را شروع می کنید احتمال موفقیت شما در آن زیاد است.

شهریور

امروز ماه نو شده و وارد علامت خودتان یعنی میزان می شود.این در حکم چراغ سبزی برای شماست که هر کاری که مدنظر دارید شروع کنید ولی بدانید که برای سود بردن از فواید این زمان خیلی وقت ندارید.پس تا آنجا که می توانید عجله کنید و اگر نه برای از دست دادن این همه فرصت آن قدر خود را می زنید که سیاه و کبود شوید.

مهر

امروز ماه نو در برج میزان می باشد.شاید انرژی فیزیکی زیادی نداشته باشید بنابراین در زمان های بیکاری حتماً استراحت کنید.نیازهای دیگران برای تان اهمیت پیدا می کند و خودتان را فراموش می کنید.خودتان را آماده کنید.

آبان

امروز روز ماه نو است و در خانه مهر اتفاق می افتد. شما به نحوه ای كه مسایل زندگی پیش می روند اعتماد دارید از این كه تلاش خیلی مهمی ندارید شادید. اگر مجبورید كه بعنوان چهره پشت پرده كار كنید خیلی با روحیه فعلی شما می خواند تا این كه احساس آمادگی برای كاری برجسته تری داشته باشید. همیشه ماه نو علامت شروع جدید است و این یكی نیز از این قاعده مستثنی نیست. فقط شما فعلاً تصمیم گرفته اید كه خیلی در اجتماع خود را نشان ندهید.

آذر

ماه نو در برج میزان می باشد و مستقیماً بر حرفه تان اثر می گذارد. به خاطر تلاش هایتان پاداش خواهید گرفت. شاید هم ارتقا مقام پیدا كنید، و از آنجایی كه مدت های زیادی در انتظار چنین چیزی بوده اید، حتماً خوشحال خواهید شد.

دی

امروز ماه نو در مهر قرار دارد  و ایده های فوق العاده ای به شما می دهد و از این که تمام ایده ها را در نظر گرفته اید شاد می شوید. متاسفانه دیگران خیال دارند شما را خیال پرداز یا حتی بسیار مغرور بپندارند. سعی کنید کمتر بزرگ نمایی کنید و شاید لازم باشد درباره نقشه هایتان کمی با دقت فکر کنید.

بهمن

امروز هلال ماه نو در آسمان  میزان در منطقه وفادار به موضاعات مالی نمودار شما درخشان است . ممکن است در حد آخر تحملتان  بعد از این همه تاکید به روی پولتان  باشید اما اکنون امواج مغزی راه حلی  برای موضوع یک مشاجره دیرینه آماده می کند.

اسفنددرباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان