تبلیغات
فال - فال هفته : 18 مهر ماه لغایت 25 مهر ماه ۸۸
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال هفته : 18 مهر ماه لغایت 25 مهر ماه ۸۸

فال | falrooz.mihanblog.com

فال هفته : ۱۸ مهرماه لغایت ۲۵ مهرماه ۸۸ در ادامه مطلب ..


فروردین ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

متولدین این ماه باید بکوشند روابط خود را با دوستان تازه گسترش دهند، چرا که بهر حال در شرایط امروز نیاز به ارتباطات گسترده دارند .

بسیاری از دختر خانم های متولدین این ماه در شرایط بسیار حساس از زندگی خود قرار دارند .

این عده براستی نمیدانند باید چه تصمیمی بگیرند در حالیکه دریچه های امید بروی این عده باز شده است .اردیبهشت ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

اکثر متولدین این ماه برای ساختن زندگی بهتر دست به تلاش میزنند و البته بسیاری نیز به نتیجه مطلوب میرسند و عده ای هم با بن بست هایی روبرو میشوند که نباید نا امید شوند و همچنان به تلاش خود ادامه دهند .

خانم های متولد اردیبهشت سخت نکته بین و مشکل پسند هستند و البته این نوع و شیوه زندگی نتایج خوبی نیز ببار میاورد بشرط اینکه به حد افراط و تفریط نرسد .خرداد ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

پیش آمدن مسائل مختلف چون نامزدی، شروع عشق، ازدواج در زندگی نود درصد از مجردین این ماه، در حقیقت این گروه مرتب با رویدادهای پرهیجان روبرو هستند و درضمن اکثریت آنها با نتایج خوبی نیز همراه خواهند شد .

در زمینه کاری و شغلی برای بعضی از متولدین این ماه موقعیت های خوب بوجود آمده و یا با پیشنهادات تازه روبرو میشوند و یا خود تصمیم به شروع یک کار مستقل میگیرند که در هر حال سازنده و مثبت خواهد بود .


تیر ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

یک مسئله کوچک در زندگی زناشوئی بعضی متولدین این ماه سبب میشود ناگهان دامنه اختلاف و در گیری وسعت گرفته و کارشان را به بن بست هایی بکشد در حالیکه در اصل همه این مسائل براحتی قابل حل و رجوع است .

پیوندهای محکم و استوار اکثر متولدین این ماه نباید با چنین رویدادهائی دچار خدشه شود .

متولدین این ماه بویژه جوان ترها نباید بهیچ وجه خود را اسیر اعتیاد و وسوسه های ویرانگر آن سازند .مرداد ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

ورود دوستان و آشنایان جدیدی تحول و تغییری جالب در زندگی بعضی از متولدین این ماه پدید میاورد خود اعجاز بزرگی در زمینه کار و مسائل مختلف زندگی برای عزیزان خود بوجود خواهند آورد .

در زمینه مسائل احساسی و عاطفی خیلی از دختر خانم ها به مرحله ای روشن و پرامید در زندگی خود پا میگذارند .


شهریور ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

معدودی از متولدین شهریور بدنبال گمشده ای هستند، این گمشده گاه در وجود شخصی بخصوص خلاصه میشود، گاه در یافتن سرزمینی تازه، شغلی جدید و یا مرحله ای بسیار متفاوت از زندگی .

اصولا متولدین شهریور دارای روحیه ای عجیب هستند و با اطرافیان خود فرق دارند .

نقل و انتقالات تازه ای در زندگی هشتاد درصد از متولدین شهریور در حال انجام است که بسیاری از آنها مفید و زندگی ساز و بعضی نیز با دردسرهای کوچکی همراه است .مهر ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

در امور تجارت و داد و ستد اغلب متولدین مهر ماه دارای شانس بلندی هستند و باصطلاح امکان این را پیدا میکنند که به سود قابل توجهی دست یابند ولی در ضمن گروهی نیز نباید خود را معرکه هیچ معامله ای سازند چرا که اینروزها زمان جالبی نیست .

بعضی خانم ها و حتی آقایان متولد این ماه بدلیل اینکه طاقت چاپلوسی و دوروئی بعضی اطرافیان را ندارند گاه عصبی و سخت افسرده میشوند و رنج میبرند در حالیکه باید چشم برروی این عده بپوشند چرا که اصلاح اینگونه آدم ها به آسانی صورت نمیگیرد و تنها دوری از آنها آدم را راحت میکند .آبان ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

شاید خیلی ها نتوانند به درون پاک و روحیه فداکار اکثر متولدین این ماه پی ببرند و بهمین جهت قضاوت شان در مورد این اشخاص، قضاوتی سطحی است .

توصیه نمیکنم که این دسته از متولدین این ماه برای معرفی خود فراید بزنند بلکه معتقدم گاه امکانی فراهم آورند که خیلی ها براستی به اقدامات خیرخواهانه به روحیه پاک و صدیقشان پی ببرند و از فروتنی بیش از حد دست بردارند .

بعضی از خانم های متولد این ماه با بعضی دوستان و آشنایان خود دچار اختلاف نظر شده اند که بهتر است در رفع آن بکوشند و درضمن دور بعضی دوستان ناباب را هم برای همیشه خط بکشند .


آذر ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

وقتی آن دسته از متولدین این ماه که اجازه میدهند بگومگوها در زندگی شان دامنه بگیرد به بن بست میرسند و تازه میفهمند که خیلی ساده و آسان میتوانستند مسائل خود را حل کنند و بقولی مشکلات را در نطفه خفه سازند ولی کوتاهی کردند .

تلاش سازنده و خستگی ناپذیر بعضی از خانم های متولد آذر ماه واقعا قابل ستایش است چرا که همین روحیه آنهاست که زندگی خود و اطرافیان شان را می سازد .

عشق در زندگی متولدین این ماه اعجاز آفریده است .دی ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

اگر جواب خیلی از فداکاریها و محبت ها به متولدین دی ماه برنگشته است ولی فضائی از خوش نامی و محبوبیت و یادآوری های دلنشین میتواند آینده ای زیبا برای این گروه ترسیم کند .

در حالیکه بعضی متولدین دی ماه سعی دارند از عشق و دردسرهایش فرار کنند و خود را در زندگی معمولی و آدم های نرمال غرق نمایند .

اختلاف نظر میان بعضی پدر و مادرها و فرزندان سبب شد که احساس بیگانگی و نا امیدی در وجودشان ریشه بگیرد درحالیکه راههای تفاهم بسیار است .


بهمن ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

اطراف خیلی از متولدین بهمن ماه را گروهی آدم های دو رو و چاپلوس گرفته اند که این عده اگر در شناسائی این عده اقدامی نکنند و باصطلاح دوست و دشمن را نشناسند مسلما زندگی راحت و بدون دغدغه ای نخواهند داشت .

دختر خانم های متولد این ماه اغلب برای دستیابی به عشق و لحظات پر تب و تاب آن هیجان دارند، ضمن اینکه خیلی ها به آن دست میابند و گروهی بدلیل عجله به راه اشتباهی میروند .اسفند ماه : فال | falrooz.mihanblog.com

بعضی از متولدین این ماه در جستجو برای یافتن عزیزانی به نتیجه رسیده و به شادی و شعف فراوانی میرسند .

عده ای نیز بخاطر بعضی یکدندگی ها عزیزی را گم میکنند و بهمین جهت توصیه میشود آن دسته که اسیر یکدندگی و لجاجت هستند کمی آرام باشند .

در زمینه مسائل عاطفی و احساسی شرایطی بوجود آمده که متولدین مجرد باید آخرین تصمیم خود را برای شروع یک زندگی جدی بگیرند و در ضمن بعضی ها اگر تکلیف رابطه عاشقانه خود را روشن سازند و بلاتکلیفی موجود را به نقطه مشخصی برسانند .

نامزدیهای تازه ای برای خیلی از خانواده ها و دختر خانم ها با شادی و امید همراه است .

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان