تبلیغات
فال - فال روزانه دوشنبه بیستم مهر ماه
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال روزانه دوشنبه بیستم مهر ماه

فال | falrooz.mihanblog.com
برای دیدن فال امروز به ادامه مطلب بروید


دوشنبه بیستم مهر ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

گاهی اوقات به نظر می رسد هر كاری می كنید و یا هر چه می گویید یك نفر سعی دارد مخالفت كند. نقشه هایتان را بار دیگر بررسی كنید و مدتی تصمیمتان را به كسی نگویید. اجازه ندهید موانع شما را از تصمیمتان منصرف كنند.

فروردین

انرژی بسیار زیادی دارید و مصمم هستید کارهایتان را انجام دهید.گاهی اوقات به خاطر رفتار ریاست طلبانه خودتان نسبت به دیگران پشیمان می شوید اکنون می دانید چه طور رفتار کنید و دیگران از کارهایی که انجام می دهید متعجب می شوند.

اردیبهشت

سیارات بر ایجاد تغییرات بر چارت شما تاكید دارند و چند روز آینده كمی مشكل ساز خواهند بود. شاید به دلیلی نتوانید تصمیمی بگیرید سعی كنید عصبانی نشوید، آرامش خود را حفظ كنید و سخت نگیرید.

خرداد

لازم است شرایط اخیر را مرور کنید زیرا بسیار مورد انتقاد قرارگرفته اید. اگر در یک مشاجره قرار گرفتید، مطمئن ام که آنقدر هم مغرور نیستید که غذر خواهی کنید و کمک بخواهید. همکاران تان خیلی دوست دارند در حال حاضر به شما کمک کنند.

تیر

 

مساله ای نیست كه در حال حاضر چه اتفاقی برایتان رخ داده، ولی نمی توانید جلوی بالا رفتن روحیه تان را بگیرید. یكی از جذاب ترین خصوصیات شما، توانایی در پرفیض و بركت بودو ن پر اشتیاق و هیجان بودن است و هر دوی این خصوصیات، باعث می شود كه در این زمان همانند یك تكه طلا بدرخشید. شما نگاه تحسین برانگیز خیلی ها را بر می انگیزید و جای هیچ تعجبی نیست.

مرداد

یکی از دوستان به راهنمایی شما نیاز دارد اما دوست دارد خوب در مورد شرایط اش فکر کنید و بعد او را راهنمایی کنید.فعالیت های گروهی به شرطی که شما رهبرآن باشید یا تدارک آن با شما باشد بسیار خوب پیش می رود.

شهریور

اتفاقاتی که امروز برای شما رخ می دهد،شما را شاد و فعال می سازد.در نتیجه دارای روحیه ای هستید که می خواهید جشن گرفته و چه راهی بهتر از این که با غذای خوشمزه و نوشیدنی از خود پذیرایی کنید.گرچه اگر رژیم غذایی دارید،باید جلوی خود را بگیرید و گرنه آنقدر خواهید خورد و نوشید که تا به حال نخورده بودید.بلکه این بسیار لذت بخش است ولی بعداً از کم بودن اراده خود ناراحت می شوید.

مهر

اگر حرفی برای گفتن دارید آن را پنهان نکنید بهتر است امروز حرف تان را بزنید.اگر لازم است به یک نفر زنگ بزنید و یا نامه بدهید حتماً این کار را بکنید زیرا منتظرتان هست.

آبان

امروز روز ماه نو است و در خانه مهر اتفاق می افتد. شما به نحوه ای كه مسایل زندگی پیش می روند اعتماد دارید از این كه تلاش خیلی مهمی ندارید شادید. اگر مجبورید كه بعنوان چهره پشت پرده كار كنید خیلی با روحیه فعلی شما می خواند تا این كه احساس آمادگی برای كاری برجسته تری داشته باشید. همیشه ماه نو علامت شروع جدید است و این یكی نیز از این قاعده مستثنی نیست. فقط شما فعلاً تصمیم گرفته اید كه خیلی در اجتماع خود را نشان ندهید.

آذر

لطفاً روز را با احساس این كه دیگران دوستتان ندارند یا به شما توجه نمی كنند، آغاز نكنید. واقع گرا باشید. باید بدانید كه در حال حاضر تا چه اندازه ارزش دارید. بنابراین آن قدر انرژی تان را به هدر ندهید.

دی

اگر شخصی در زندگی تان هست که بزرگتر و عاقل تر و دوستی مجرب و قابل اعتماد است اکنون زمان خوبی است که با او در تماس باشید.اخیراً‌سرتان خیلی شلوغ بوده است و از هر کسی حمایت کرده اید و شاید خودتان را فراموش کرده اید.شخصی در محل کار ممکن است به روشهایی به شما کمک کند.

بهمن

تمام چیزی که شما باید انجام دهید این است که از اثر درخشان پیروی کنید تا جذابیت آن شاهزاده خانم نمایان شود.درست است که عشق گاهی اوقات ظاهر می شود که در جستجویش نیستیم اما تفاوت عظیمی بین امیدواری و انتظار است وقتی در انتظار پیشامد خوبی هستیم اغلب جهان استعداد صدای شکستگی غیر طبیعی را برای ایجاد آن دارد.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان