تبلیغات
فال - طالع بینی هندی - اسفند
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی هندی - اسفند

طالع بینی | falrooz.mihanblog.comطالع بینی هندی متولد اسفند

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

تا به حال دقت كرده اید كهگاهی افرادی كه در یك زمینه خاص كار می كنند متولدین یك برج هستند؟ مثلاً همه پزشكان متولد شهریور باشند.

شغل بعضی دیگر هم كارگردانی برنامه های تلوزیونی و یا ویراستاری روزنامه هاست و آنقدر حساس هستند كه مشاغل و حرفه های جذاب و هنری مناسب آنهاست.

مردان متولد برج اسفند حال و هوایی دارند كه دیگران را مثل زنبور عسل در اطراف ظرف عسل، به خود جذب می كنند.

سیاره آنها نپتون است در اساطیر رومی خدای دریاهاست و مردان متولد این برج ذاتاً كم حرف و قوی هستند و چون كمی عجیب و غریب و غیر عادی هستند، مردم و بویژه زنان مجذوب آنها می شوند.
علیرغم احساسات سست و خیالی، مرد متولد برج اسفند ، باهوش و ذكاوت خود در كارش پیشرفت می كند.

نپتون به او رفاقت ، صفا و صمیمیت آموخته است از این رو متولد اسفند میتواند دیگران را مجذوب و متحیر كند و اگر توی دست و بالتان چنین مردی دارید، او را از دست ندهید بویژه اگر رمانتیك هم است.

او به شما عشق می ورزد، دوستتان دارد، كاملاً با شعور است و وضعیت روحی شما را درك می كند و با شما طوری رفتار می كند كه احساس میكنید واقعاً زن هستید.
برخی از این مردان به دنبال زنی هستند كه از خودشان قوی تر باشد تا بتوانند به دنبال دنیای رویایی خود بروند. او از اینكه اوضاع را تحت كنترل خود داشته باشید خوشحال خواهد شد .
بعضی از مردان متولد برج اسفند علاقه زیادی دارند كه دوست همه باشند اما روبرو شدن با مسئولیت ها و وظایف به نظر آنها غیر ممكن می رسد.

اینجاست كه یك مرد اسفندی نقاب از چهره بر می دارد پشت نقاب دوستانه و غلطاند از او، مردی دو رو ظاهر می شود كه شما را مات و مبهوت می كند.
گاه مردان متولد برج اسفند پیش دوستان از همسر خود شكایت می كنند كه همسر خشك و بی احساسشان آنها را درك نمی كند در واقع آنها را به خوبی هم درك می كنند!  

مرد متولد اسفند گاهی دنیا را طاقت فرسا و غیر قابل تحمل میداند و این مهم او را آنقدر برای روی آوردن به موارد مخدر مستعد میكند.
از آنجا كه حوت یكی از نشانه های روانی و آبی و نیز مملو از احساسات است، مرد متولد این برج احساسات شما را به خوبی درك میكند.

او از ابراز احساسات نسبت به بچه ها ابایی ندارد و بچه ها را به خود جلب می كند.

او از لحاظ جسمی و عاطفی بیش از مردان متولد برجهای دیگر برای پدرشدن مناسب است ؛ او خیلی فداكار است و محبت و گرما از او می بارد و نمیخواهد مثل مردان متولد برجهای دیگر جاهل مآب باشد كه این هم ویژگی خوب دیگری است .


طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
 

وای خدای من عجب زن رویایی! اگر سعی كنید او را به خیال پردازی متهم كنید با حالتی آرامش بخش!

به طور انتقاد آمیزی شما را نگاه میكند و میگوید كاملاً اشتباه میکنید ؛ او واقع گرا است و گاهی هم همه چیز را آن قدر واقعی می پندارد كه شاید در حالیكه فیلم غم انگیزی می بیند ، هق هق زیرگریه بزند، منظورم را كه می فهمید!
بطور كلی این نشانه به قدیسین مربوط می شود.

اما فراموش نكنید زنان متول این برج دو دسته هستند، دسته اول زنی لوند با چشم و گوش بازو شیك است، دسته دوم آفتاب پرستی رویایی است .

برخی از این زنان از چنان قدرت تظاهری برخوردارند كه تارهای خیال پردازی كه به دور خود تنیده اند ، می توانند واقعاً باور كنند.
او زنی است كه می تواند به محض اینكه شما به عنوان همسر  صبح خانه را ترك كردید و به محل رفتید ، مثل زمان هجده سالگی اش لباس بپوشید و از خانه بیرون برود.

او با كفشهای پاشه بلندی كه پوشیده به زحمت قدم می زند و اوقات خوبی را می گذارند و قبل از شما به خانه بر می گردد و می گوید كه تمام روز را در خانه بوده و گردگیری می كرد ا لبته همه آنها اینطور نیستند.

بعضی از آنها آنقدرعشاق و شیفته شریك هستند كه به هیچ وجه نمی توانند بارگناه خیانت كاری را تحمل كنند .

زن متولد این برج واقعاً رویایی است و شیفته خانواده و دوستان است.

او از جریحه دار كردن احساسات دیگران متنفر است و مثل متولد برج مهر به جای رویارویی با مسایل ، خود را درگیر آنها نكرده و اغلب با آنها مواجه نمی شود.

از آنجا كه توانایی همدلی با دیگران را دارد، مادر خوبی نیز هست و از وظایف خود شانه خالی نمی كند. او بچه ها را غرق محبت می كند.

او سعی دارد از بچه ها خیلی مراقبت كند تاجایی كه آنها در می یابند گاهی حس استقلال خود را از دست می دهند و تازه وقتی با دنیای واقعی روبروی شوند می بینند كه با دنیایی كه ما در ترسیم كرده، خیلی تفوت دارد.

برای او خیلی سخت است كه بچه ها را تنبیه كند و وقتی با بچه ها درشتی می كند و سر آنها داد می كشد  خودش بیش از آنها ناراحت می شود.

زنی رامیشناسم كه متولد همین برج است او یكبار آنقدر از دست بچه هایش عصبانی شده بود كه به آنها گفته بود كه میرود و آنها را تنها می گذارد بعد در را محكم به هم كوبیده و در كابینت قایم شده بود! ولی پنج دقیقه بعد بیرون آمده بود.

او را برای روی آوردن به مشروبات الكلی مستعد میدانند.

یكی دیگر از دوره بحرانی كه مادر متولد برج اسفند میگذراند وقتی است كه بچه های بی تجربه او خانه را ترك می كنند و او هم به سراغ خیالبافی می رود و تصور می كند كه آنها نوزاد هستند.

این خطر همیشه وجود دارد كه در سكوت در آبهای خیال پردازی شناور شود. چوب و قلاب ماهی گیری بخرید و او را بیرون بكشید.

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان