تبلیغات
فال - طالع بینی هندی - بهمن
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی هندی - بهمن

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com  طالع بینی هندی متولد بهمن

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

او جذاب ترین مرد در طالع بینی است و هم مرد و هم زن متولد این برج مثل آهن ربا مرد مرا به خود جذب می كنند.

آنها اغلب از سن چهل سالگی چاق می شوند و مرد متولد این برج از ویژگیهای آسمانی و هیكل خوبی برخوردار است و باعث میشود كه خیلی ها دچار تپش قلب شوند.
وقتی بفهمد او همان كسی است كه شما به دنبالش هستید، در جهت مخالف شما می دود.  

او را در هر گروه یا انجمنی می توانید پیدا كنید مطمئن باشید كه عضو هر گروهی باشد، به نحو شایسته ای عمل می كند در ضمن او روابط عمومی خوبی دارد و دوستان زیادی پیدا می كند.

بطور كلی او كسی است كه میتوانید در حالیكه در گفتگوی مهمی شركت كرده، خوب گوش دهد و بفهمد كه در آن سر سالن چه اتفاقی می افتد.
او بسیار تیز بین است اما وقتی نوبت به مسایل عاشقانه میرسد مثل خفاش كور می شود اما در مورد معجزات عقلانی صحبت كنید، او بهترین است.
پسرهای متولد این برج در سنین پایین خانه را ترك می كنند تا بالهایشان را باز كنند و در آسمان پرواز كنند ؛ آنها می خواهند چیزهای جدیدی یاد بگیرند.

این مردان عاشق ورزش هستند، انها از شطرنج لذت می برند و از آنجا كه می خواهند از مغزشان استفاده كنند حتی ممكن است تمبر جمع آوری كنند .

آنها دوست دارند كه دیدشان را وسیع تر كنند و برای شر و ور گفتن در مورد دیگران وقت ندارند .
مرد متولد این برج فوق العاده رك است و وقتی بدخلق است ، به طعنه رك می شود و در چنین مواقعی در مقابل اظهار نظرهای او باید پوست كلفت باشید.

گاهی آنقدر سرد و یك دنده می شود كه بدجوری از دستش ناراحت میشوید.

بسیاری از مردم با مردان متولد برج بهمن مشكل عاطفی پیدا كرده اند و پس از این تجربه غمگینتر و عاقلتر شده اند و قبول كرده اند كه  شكست خورده اند .طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
 

باور كنید نمی توانم او را به خوبی توصیف كنم و بگویم شبیه به چیست چون او پیرو هیچ چیز نیست.

گاهی موهایش را مثل پسرها كوتاه می كند و دامنی می پوشد كه قوزك پایش را هم می پوشاند ؛ زنان متولد برج بهمن اولین كسانی بودند كه سایه چشم صورتی، قرمز روشن و آلبالویی و رژلب ارغوانی مصرف كردند. چون گرایش زیادی به جفت و جور كردن رنگها دارند .
همه ما می خواهیم كه دیگران ما را دوست بدارند اما هر یك به روشهای مختلف. تا جایی كه می توانید به او آزادی و استقلال دهید تا شما را دوست بدارد. اگر همسر شما متولد این برج است انتظار نداشته باشید كه آرام بنشیند، دمپایی شما را جفت كند و بچه را در تخت بخوابند و هر شب شیر كاكائو درست كند.

در غیر اینصورت یك شب وقتی به خانه بر می گردید می بینید كه طغیان كرده، شیركاكائو را روی تخت ریخته ، دمپایی شما را پوشیده و از خانه بیرون می رود.

قطعاً پس از ازدواج برای خود حساب بانكی جداگانه ای دارد و او دوست دارد كه مردش بیرون از خانه كار كند شاید مجبورشوید در منزل بمانید از نوزادتان نگهداری كنید !

او میخواهد درخشش خود را حفظ كند و دوست ندارد كه ببیند با یك كهنه كهنه بچه از جلا افتاده است ؟ از آنجا كه نظرش در باره همه چیز تغییر میكند، گاهی دو رو به نظر میرسد.

گاهی نیز عمداً سعی می كند، شما را عصبانی كند. بهترین برخورد این است كه یك كلمه هم حرف نزنید و پیشنهاد نكنید صم ویكم باشید چون مطمئناً بر خلاف نظر شما عمل خواهد كرد.
او بچه ها را مثل هم تربیت می كند. او می تواند خیلی افراطی باشد و بدون هیچ نگرانی در اتوبوس به  بچه شیر بدهد.
او می خواهد بچه ها را متناسب با قرن جدید تربیت كند و آنها را به مدارس خارجی بفرستد.دختر متولد این برج تندر و صاعقه طالع بینی است !

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان