تبلیغات
فال - طالع بینی هندی - اذر
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی هندی - اذر

طالع بینی | falrooz.mihanblog.comطالع بینی هندی متولد اذر

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

اگر می خواهید فردی خوش لباس . خوش گذران از هفت دولت آزاد كه همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید ، او كسی جز متولد برج اذر نیست .

اگر خواستید سراغ او را بگیرد كافی است سری به محلاتی بزنید كه نتایج بخت آزمایی را اعلام می كنند حتماً‌ نامش را جز برندگان خواهید خواند.

او خانگی نیست و دست كم تا وقتی آماده نباشد قید وبند و تعهد را نمی پذیرد و از آن دوری می كند . چون برای تنفس به فضای باز نیاز دارد .

انها هیچ تمایلی ندارند كه بشنوند زمین گرد است یا اقیانوس اطلس به علت یخبندان مسدود است،آنها مانع نمی شوند و باید هر چیز را خودشان بفهمند .

بسیاری از متولدان برج آذر مجرد هستند و احساس می كنند از هفت دولت آزاداند، خودمان را گول نزنیم آنها دوست دارند گل سر سبد باشند و می خواهند بفهمند دردنیا چه خبر است تا جایی كه ممكن است به تنوع نیاز دارند ، اگر شما حسود هستید اصلاً زوج مناسبی برای او محسوب نمیشوید.

اگر شریك شما كمانگیر است باید بدانید شاید او روزی از خواب بیدار شود و برود و تا یك ماه پیدایش نشود اما اگر در برخورد اول خواسته باشید او را به صندلی زنجیر كنید و تمام درها و پنجره ها را برای جلوگیری از فرارش او چفت و بست بزنید، ممكن است هیچ وقت پیدایش نشود .

اگر می خواهید به شما توجه كند ، باید وانمود كنید به او توجهی ندارید ؛ این مسئله در مورد كلیه متولدین برجهای آتش صادق است .

یادتان باشد او شكارچی منطقه البروج است و در جذب جنس مخالف خود استادی قدیمی است ؛ طوری رفتار كنید كه شما را با هوش و علاقمند به یادگیری بداند و با او نرد عشق ببازید.

از آنجا كه گاهی متولد برج آذر و شریك او در شروع آشنایی تعریف درستی از روابط خود ندارند ؛ این رابطه سالهای سال از نقطه شروع فراتر نمی رود اما وقتی ابعاد دیگری از وجود هم را كشف كنند، روابط دوستانه شان رشد می كند .


بچه ها میتوانند با او گفتگوی درست و حسابی كنند و او هم می تواند بچه ها را به تفكر در مورد مفهوم زندگی و موضوعات جدی دیگر وادار كند.


سیاره او مشتری است و مشتری باعث خوش خلقی اوشده ، او واقعاً اهل خوشمزگی است و وقتی حال و حوصله داشته باشد باعث می شود بچه ها شادمانه از ته دل بخندند .

متولدین این برج معمولاً بلند قد و سفید رو هستند و بسیاری از آنهاپیشانی بلندی دارند و یادتان باشد هیچ وقت به آنها نگویید كه دارند تاس میشوند.طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
 

عجب زن مهربانی است ! با ذهن خلاق و قیافه بی شیله پیله ای كه دارد هیچ وقت عقب نمیماند.

او دختر متجددی است و می خواهد او را به خاطر خودش و نه برای موهای بلند و بور یا چشمان آبی درشتش دوست بدارید .

او معمولاً به اندازه پسر متولد این برج آزاد و بی قید نیست. اما گاهگاه میخواهد فرار كند و برود.

به خاطر بسپارید كه نباید وقتی شانزده سال دارد با او ازدواج كنید و قبل از آنكه دست به كار امر خیر شود باید برود و دنیا را ببیند در غیر اینصورت بعدها شما را نمی پذیرد و آشفتگی به بار می آورند.

اگر خیلی زود ازدواج كرده والان احساس خفگی و سركوب میكند بهتر است در كلاسهای شبانه و یا دانشگاه مكاتبه ای ثبت نام كند.
او دوشیزه ای باانگیزه های مادرانه نیست اما تمام تلاشش را میكند تا فرزندانی باهوش تربیت كند.

او به بچه ها احترام می گذارد و آنها را نوازش میكند .

زن متولد آذر در تربیت فرزندانی مستقل، بی همتا است او نه تنها مادری پیر و امل نخواهد بود بلكه بچه ها را تشویق میكند كه خودشان باشند.

او آنقدر صادق است كه همیشه واقعیت را به بچه ها میگوید و مهمترین بخش پیشرفت فرزندانش ، هوش آنهاست .

فرزندان او آنقدر تیز هوش هستند كه از تك تك سلولها خاكستری مغزشان استفاده میكنند .

او فمینیست است و اگر بخواهید با او همیشه از چیزهای پیش پا افتاده صحبت كنید شعله های خلق آتشی خود را نشان میدهد.

به نظر خودش ، او زن است و حقوقی خاص خود دارد، زن متولد برج آذر از صحبت درباره عقایدش نمیترسد و با تلاش كار خارج و داخل خانه را با هم تلفیق میكند.
برای تحریك ذهنش باید تمركز داشته باشد ، در غیر اینصورت دمغ و پكر می شود محدودیت برای كلیه متولدین این برج مضر است ، حتی اگر با آدمهای كم هوش ازدواج كند و آپارتمانی لوكس داشته باشد.

اگر دختر متولد با كسی ازدواج كند كه نتواند او را به همان ترتیبی كه عادت داشته نگهداری كند بعید نیست با اولین كسی كه از هوش كافی برخوردار است ، بپلكد.
فراموش نكنید همه متولدین این برج خانه به دوش هستند در واقع خانه به دوش و خوشگذران هستند و ان دختر خواهان داشتن شریكی است كه مثل خودش به سفر علاقمند باشد تا در غروب با هم به گردش بروند .
سیاره متولد این برج مشتری است و از آنجا كه مشتری سیاره پرچانگی است برخی از زنان متولد این برج خیلی بیشتر از آنكه بتوانند عمل كنند، قول میدهند .

ماهها قبل وقتی از وضع مالی ام ناراضی بودم ، یك زن متولد این برج پیشنهاد كرد هر وقت به پول احتیاج داشتم، به من قرض خواهد داد وقتی به كف گیر به ته دیگ خورد سراغ او رفتم تا كمك بگیرم. او گفت : آه اگر دیروز گفته بودی ، داشتم، اما قبض گاز را پرداخت كردم و الان اصلاً پول ندارم !

دختر متولد برج آذر در صحبتهایش دایماً از افراد سرشناس نام میبرد و شما را آماده میكند تا هرچه می گوید را باور كنید .

 حرفهای او را زیاد باور نكنید تا به اشتباه نیفتید و نیمه شایسته و تیز هوش این آدمهای مهیج را ببینید .

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان