تبلیغات
فال - طالع بینی هندی - ابان
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی هندی - ابان

طالع بینی | falrooz.mihanblog.comطالع بینی هندی متولد ابان

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com


جذابیت مغناطیسی او سبب میشود كه جهان از چرخش حول محور خود باز بایستد و در جهت مخالف بچرخد .

او خیلی قوی است و كسی است كه همه ، بویژه زنان تقریباً هركاری برایش انجام می دهند و بعضی از دخترها همه جا به دنبال او می گردند .

مردان متولد برج آبان رؤسای شركت ،مؤسسه یا سازمان ها هستند .
او پوستی به رنگ سبزه تیره ، مویی مشكی و چشمانی سیاه دارد البته شاید كسی هم پیدا شود كه بور باشد اما تعداد این گروه در مقایسه با گروه قبل خیلی كم است .

او حتی وقتی صورت خود را اصلاح می كند ، به نظر میرسد كه چند روز است اصلاح نكرده .

او چشمانی نافذ دارد آن چنان كه اگر مستقیم به چشمهای شما نگاه كند، آشفته خواهید شد ! اغلب زن و مرد متولد برج آبان با عینك ورزشی عجیب و غریب و یا لنزهای آنچنانی، چشمهای خود را بیشتر به نمایش می گذارند و خیلی ناراحت كننده است كه در وروز او را لباس گرم و عینك آفتابی ببینید.
وی احتمالاً غذا هم زیاد میخورد ، اضافه وزن پیدا میكند هرچند عمیقاً می خواهد خوش هیكل باشد .

اودر روابطش بسیار صادق است و به طور ایده ال زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج اسفند شریكی مناسب برای اوست ،اگر همسر شما متولد برج آبان است باید به او كاملاً اعتماد كنید و حتی وقتی اشتباه می كند ، معتقد باشید كه او درست می گوید و اشتباه نكرده است او به هیچ وجه نمی خواهد شما رقیب او باشید .

تا زمانی كه بتواند حسادت خود را كنترل كند ، پدر خوبی است .

او بیش از دیگر مردان متولد برجهانی تیر و اسفند احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان میدهد و با خوشحالی به شما اجازه می دهد كه از نوزاد مراقبت كنید.
او مشغله ذهنی را در روابطش دخالت میدهد و قبول كنید كه بیشتر متولدین برج آبان معنی كامل آشفتگی و آشوب هستند است .

آنها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می كنند كه حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می كنید كه مثل او باشید ، علیرغم همه اینها او نگرانی ، ترس و اوهام زیادی دارد ؛ فراموش نكنید كه او آدمی جنجالی است .

 
طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

زن متولد برج آبان آدم سردی است.

آرامش بیش از حد برخی این از زنهای افسونگر، شما را جادو می كند، حتی ممكن است آزار بدهد و سرگردان كند و زمان زیادی طول می كشد تا بفهمید او به چه چیزی شبیه است.

مطمئناً ، او واقعاً همان دختر سرد و خوددار نمی تواند باشد . در واقع وظیفه شماست كه بفهمید او چیست :
بیشتر زنان متولد آبان قشنگ ، وسوسه انگیز و فریبا هستند.

حتی زمانی كه كاملاً ساكت هستند ، چشمهای آنها با صدای بلند با شما سخن می گوید . آنقدر جذاب هستند كه دوستان به دورشان جمع می شوند . شما هم با انرژی جالب، مبهم و مرموز او گرفتار می شوید .
در واقع عشق در تمام عناصر وجودی دوشیزه متولد این برج نفوذ كرده . او با همه موضوعات احساساتی برخورد می كند ، از طریق آویزان كردن جورابتان روی بند گرفته تا مشكلات جهان سوم ممكن است از آن دخترهایی باشد كه از نظر مردان خرفت است ،اما اگر در قلبش جایی برای خود باز كنید‌. برای همیشه آنجا جای شماست .

او در قبال كسی كه دوست دارد بسیار صادق و وفادار است . سعی كنید بر یكی از این دخترها غلبه كنید تاببینید كه زندگی چگونه به روی شما لبخند می زند .
پیش از آنكه به خود غره شوید، فراموش نكنید كه اگر پای خود را از گلیم تان دراز تر كنید ، پشیمان خواهید شد . هرگز فكر نكنید كه می دانید به او خیانت كنید ، چون با نگاهی زیركانه همه چیز را می فهمد و چنان غیظ می كند كه مجبور می شوید همه چیز را پنهان كنید .

اگر با او درگیر شوید ، هرگز شما را نمی بخشد و فراموش نمی كند ، او حتی در هشتاد سالگی هم از شما دلخور است .
در آسمان فلكی او از متولدین نشانه های دیگر حسود، كینه توز، و انتقام جو تر است . مراقب باشید كه او را خشمگین و غضبناك نكنید . بعداً نگویید كه نگفتم!
وقتی مادر می شود مثل ماده ببری است كه برای محافظت از بچه ها با چنگ ودندان می جنگد . او می تواند بسیار انحصار گر باشد و نگذارد كه بچه ها از چشمش دور شوند .

مادرهای خیلی منفی حتی نمی گذارند كه شخصیت بچه ها شكل بگیرد و اگر مراقب نباشند آشفتگی به بار خواهد آمد . از نظر دختران متولد این برج فلسفه زندگی این است كه اگر خداوند دری را ازروی حكمت ببندد ، در دیگری را از روی رحمت باز می كند .
اگر دختری مثبت و متولد آبان را انتخاب كنید، روزهای بسیار خوشی را با هم می گذارنید ، او چه دوست شما باشد چه شریك تان ، استواری غیر منتظره ای از خود نشان می دهد . خدای من ! او بی نظیر است !

 

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان