تبلیغات
فال - طالع بینی هندی - مهر
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی هندی - مهر

طالع بینی | falrooz.mihanblog.comطالع بینی هندی متولد مهر

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

او واقعاً مار خوش خط و خالی است ، اما معمولاً به بهترین روش ممكن ، رفتار می كند.

مرد متولد برج مهر مثل شوالیه ای است كه در زره می درخشد و با اسب سفید جنگی، دوشیزه های گرفتار مخمصه را نجات می دهد.

او حتی در قرن بیست و یك هم رنگ و بوی عشق مؤدبانه را فراموش نكرده است و اگر ببیند عجوزه ای ، دوشیزه ای را تهدید می كند، میداند چه كار كند و مطمئن باشید فرار نخواهد كرد.
او جذاب واستثنایی به نظر می رسد و كلكسیونی از ادكلن و عطر دارد ؛ به یك مرد متولد برج مهر كه می شناسید ، فكر كنید ؛ آیا زیادی شیك و ظریف نیست ؟

این مرد دوست داشتنی ، سیاستمدار بزرگی است و از ناراحت كردن دیگران متنفر است و در واقع او طوری رفتار می كند كه ثابت كند زمان احترام به بانوان به پایان نرسیده است .

وی كسی است كه در اتوبوس و مترو بلند می شود تا شما بنشینید ؛ او خیلی با نزاكت است .

اگر با این شوالیه مهربان ازدواج كنید، گرچه از نظر شما همیشه جذاب خواهد ماند ، اما به شكلی محسور كننده با همه دوشیزه ها مؤدبانه رفتار می كند ؛ او بی وفا نیست ، فقط نمیتواند هیچ صورت زیبایی را نادیده بگیرد .

جز لاینكف وجودی او این است كه می خواهد زیبا و جذاب به نظر برسد .

اگر پول داشته باشد لباسهای سفارشی و پیراهنها ابریشمی از جنس عالی می پوشد نه به این دلیل كه آنها نشانه موقعیت اجتماعی هستند ، بلكه او كسی است كه عاشق بهترین ها است .
از آن جا كه عنصر وجودی او هواست احساسات او بیشتر از ذهنش سرچشمه می گیرد تا از قلبش.

او فكر میكند چون ستاره اش ونوس است، پس سرا پا عشق و شور است و نمیخواهد بپذیرد كه گاهی رفتار سردی دارد.
مردان مثبت متولد برج مهر جذاب هستند ولی مردان منفی می توانند ، نا مرتب كثیف، بی ادب ، هرزه و نفرت انگیز باشند.
پدر متولد مهر فداكار است. وی به نوازد علاقه زیادی ندارد چون دایماً باید تر و خشك شود اما وقتی آنقدر بزرگ شود كه زبان باز كند ، مورد علاقه بابا خواهد بود راستی یادتان نرود شاید وقت زیادی را به بچه اختصاص ندهد و ترجیح بدهد به جای بازی با بچه ، یك گیم گلف یا یك دست تنیس بازی كند .طالع بینی | falrooz.mihanblog.com


زن متولد برج مهر مثل هلویی است كه روی دو پا راه می رود. برخی از متولدین مهر آنقدر زیبا هستند كه نفس آدم بند می آید. البته شاید روزی عجوزه ای پیر ، مخوف و عجیب و غریب هم در بین آنها پیدا كنید .

شك نكنید او هم فكر می كند كه زیباست ؛ دختران متولد این برج قشنگترین دختران در كهكشان راه شیری هستند.  آنها طبیعت زیبایی دارند.
دختر متولد برج مهر طوری لباس می پوشد كه هم چیز با هم بخواند. او شیك است ، حتی اگر شلوار جین كهنه ای بپوشد ، مطمئن باشید كه تمیز است و به پلیور یا تی شرتی كه می پوشیده ، می آید . او شیفته مد است تا جایی كه گاهی طراح لباس می شود.
او از مصاحبت دیگران لذت می برد و ندرتاً زمان زیادی را به تنهایی می گذارند . اگر تنها زندگی كند كه دور از انتظار است .

دوستان زیادی دو و برش دارد. او از جهاتی به زن متولد مرداد شبیه است .

زن متولد مهر می خواهد تا جایی كه ممكن است با كمترین زحمت ، از میهمانها به بهترین نحو پذیرایی كند او حتی بیسكویت را در ظروف لوكس سرو میكند .
اگر روزی با دختری روبرو شوید كه بوی خوب شیرینی می دهد مطمئن باشید كه متولد برج مهر است . او عاشق بوی شیرینی است . اگر می خواهید به قلب او راه پیا كنید یك شیشه عطر و یك دسته گل به او هدیه دهید. فراموش نكنید كه رنگ گلبرگها با رنگ بسته عطر جور باشد .

او از هماهنگی رنگها لذت می برد. این دختر معمولاً یك دسته گل نزدیك سوراخ بینی اش می گیرد .
اگر روزی او را با كثیف ترین و ژولیده ترین لباس ها دیدید ، بدانید كه او حتماً دچار بحران شده است مگر آنكه همیشه همینطور باشد و مشكل اصلی او بگو مگو با شریك زندگی است .
زن متولد این برج ذاتاً مادر نیست هرچند كه بیشترین تلاشش را می كند . با این همه او مادری است كه یك دفعه ناپدید می شود. زن مهر باید یاد بگیرد كه مهر و محبت را از خانه شروع كند.

در مواقع نادر كه در خانه به سر می برد مادری دوست داشتنی است. وقتی بچه ها زبان باز می كنند ، خوشحال تر می شود. او بچه ها را از سنین پایین با كتاب آشنا كرده و از ذهن آنها ذهنی خلاق می سازد.

وی بهترین لباسها را به تن خود و بچه ها می كند. 

بو ، مهمترین چیز مورد توجه اوست حتی بوی بد نوزاد هم او را اذیت می كند و مجبور می شود نزدیك لگن بچه دستگاه تهویه هوا كار بگذارد !

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان