تبلیغات
فال - طالع بینی هندی - مرداد
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی هندی - مرداد

طالع بینی | falrooz.mihanblog.comطالع بینی هندی متولد مرداد

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

او محبوب همه است ! او همچون نو ستاره ایست كه طرفداران خود را از همه جا برای دیدن نمایش جذب می كند .

این رفتار چیزی بیشتر از یك قمپز در كردن است كه دیگران درباره متولدین مرداد فكر میكنند.

گفتگوی طولانی مدت برایش بسیار آسان است بویژه اگر به زحمت شغلی را در عالم رقابت برای خود دست و پا كرده باشد .

این مردان آدمهای نمایشی فوق العاده ای هستند و برخی از آنها وقتی پولشان ته می كشد 500 پوند از بانك وام میگیرند تا برای دوستان میهمانی ترتیب دهند و شاید هم تصمیمی بگیرند با شامپانی و خاویار برای دیگران قمپز بیایند .

یكی از خوشایندترین خصلتهای او علاقه او به خوشحال كردن دیگران است ، خوشحال كردن مردم باعث می شود همه جا احساس صمیمیت كند .

میتوانید او را از روی موهای پریشتش بشناسید حتی اگر موهایش كوتاه باشد باز هم مثل آن است كه یك فرچه روی دو پا راه می رود یا حتی شبیه قلم موی نقاشی است ؛ نكند او را با جارو اشتباه بگیرید خانه را با او جارو كنید!
او دوست دارد شیك باشد ؛ نشانه اسد و میزان " نشانه دلبری و لوندی " هر دو نشانه های عشق هستند .

از آنجا كه مرد متولد مرداد شبیه جارو است حتی میتواند خاك روی پاهای شما را هم جارو كنند ؛ رفتارش شما را مات و مبهوت می كند ، به شما گل می دهد ، با هم شام اعیانی مفصلی می خورید ، به تئاتر می روید.

در واقع وقتی كسی را دوست بدارید با او مثل یك ملكه رفتار می كنند .
مرد متولد مرداد وقتی پدر شود و معركه است . او به بچه ها اهمیت می دهد و می‏خواهد كلكسیونی از آنها داشته باشد .

اگر دوست ندارید بچه دار شوید توصیه می كنم هیچ وقت با مرد متولد برج مرداد پیمان زناشویی نبندید ؛ ممكن است در ابتدای آشنایی بگوید : عزیزم اهمیتی ندارد می توانیم بچه دار نشویم، اما صبر كنید و ببینید چه می شود او دمدمی نیست ، صادق و وفادار است .

صداقت و وفاداری از نظر او بسیار مهم هستند قانون او این است كه شما هم دوستش بدارید و صادق باشید و به هیچ وجه به او خیانت نكنید .

او این انتظار را از همه ، از شما ، از همكاران و حتی ازدوستانش نیز دارد .
او می خواهد نان آور منزل و مایه افتخار شما باشد و با قدرت روی پای خود بایستد و خانواده را تأمین كنند .

صبر كنید كامپیوتر را خاموش نكنید و با عجله برای یافتن او بیرون نروید ؛ او گاهی ریا كار هم هست و اگر او كسی است كه زیاد به سفر می رود ، احتمالاً هرجا ماده شیری هم دارد.

عشق مردادی شما خود را حاكم قلمروی شاهانه خود می بیند و میخواهد شما و بچه ها در مقابل او تعظیم كنید و اگر كمی ارام و سر به راه باشید وضع بدتر میشود !
اگر از قدرتی كه در اخیتار دارد به درستی استفاده نكند از شیری دوست داشتنی به قلدری مستبد تبدیل می شود كه ناگهان بی پروا و از خود راضی به نظر میرسد، قمپز در میكند ، قیافه میگیرد و شق و رق راه میرود .

او گاهی از شما مثل سرباز ضعیف بازی شاهانه شطرنج خود استفاده میكند یا دوستان و خویشان را كلكسیون كشورها میداند .

اگر به قدرت برسد كافی است تا كمی ویژگیهای منفی داشته باشد آن وقت به دیكتاتور ، و فرمانروایی مستبد تبدیل میشود و همیشه از قدرت خود سوء استفاده میكند .

از آنجا كه دمدمی نیست و ثبات دارد می خواهد در تمام مراحل اولیه زندگی هم ثبات داشته باشد به همین سبب گاه كله شق می شود .

او به آسانی نمی تواند نظرش را در مورد چیزی تغییر دهد.

هروقت خواستید دور و بر او بچرخید و او را وادار كنید مثل شما به دنیا نگاه كند فقط یك كار بكنید ، بیخودی از او تعریف كنید ، مطمئن باشید، رد خور ندارد .
 


طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
 
اگر می خواهید در زندگی شاد باشید و برقصید ، به دنبال دختر متولد برج مرداد بروید زیرا اسد نشانه هنرپیشگان و خوانندگان معروف است و بیشتر زنان متولد این برج هم عاشق بازیگری هستند .

زنان متولد این برج از بسیاری لحاظ ملكه های نمایشی و اغلب خوشگل هستند و خدا به فریادتان برسد اگر به او بگویید خوشگل نیست ، حتی اگر خوشگل هم نباشد هیچ وقت نگویید .

او موهایش را افشان میكند و كلاه بزرگی بر سر می گذارد.

زن متولد پنجمین برج سال عاشق دوست داشتن است و دوست دارد عشوه بیاید و دیگران را به دنبال خود بكشاند ، و آنها لی لی به لالایش بگذارند .

فرقی نمی كند كه شمادر ظاهر او چه می بینید ، درون چنین زنی گربه ای است كه میخواهد ناز و نوازش و ستایش شود .

او زنی است كه نه تنها در تأمین معاش خانواده كمك می كند بلكه از بچه ها هم مراقبت می كند .

اگر همسر شما متولد مرداد است به خاطر داشته باشید كه نمی توانید به او بی توجهی كنید او خود شیفته است و عاشق این است كه ببیند روی دیگران چه تأثیری می گذارد .

او مادری است كه عاشق فرزندانش است و به بچه ها بیش از هر چیز دیگری در زندگی اهمیت می دهد ؛ او سخت گیر نیست و به فرزندانش آزادی زیادی میدهد.

او زندگی مرفه ، گشت و گذارهای دست جمعی و رفتن به مهمانی با شما را می پسندد .

اگر كاری را به تنهایی انجام دهد، یقیناً در حوزه زناشویی به مشكلی برخورده است در غیر اینصورت باید دلیلی محكم برای غیبت همسر وجود داشته باشد .

او می تواند قبلاً به علت كمر درد در خانه استراحت كند ؛ او به همراه شما به میهمانی می آید و خوش می درخشد .

زن متولد مرداد در كانون توجه و مورد ستایش مردان قرار میگیرد اما باید بداند كه اگر شوهرش متولد اردیبهشت است بهتر است كمتر این بازی را تكرار كند تازه اگر همسرش نیز متولد مرداد است باید حواسش را بیشتر جمع كند كافی است شوهرش بفهمد مردان دیگر به همسرش علاقمندند، آنوقت جنجالی به پا خواهد شد.

عكس این قضیه هم صادق است در واقع زن متولد مرداد هم چنین رفتاری را از شوهرش نمی پذیرد .
اگر می خواهید روی او تأثیر مثبت بگذارید وی را به بهترین رستوران شهر ببرید و اگر پول دوست و خسیس هستید ، هیچ وقت به دنبال او نروید چون خون شما را در شیشه میكند .
اگر قصد ازدواج با او را دارید این را هم بدانید كه افاده ای ، اهل چشم و هم چشمی های پر زرق و برق و تجملی است و به دنبال مثلاً فلان زنجیر طلا می گردد . او كسی است كه در هوای خیلی گرم كت پوست می پوشد و در حالی كه از شدت گرما در خیابان تلو تلو میخورد جواهراتش را به نمایش میگذارد .

برق جواهرات و سنگهای قیمتی او كه حتماً شامل الماس ، یاقوت قرمز و كبود است ، چشمتان را كور میكند .

موهای او همیشه مرتب و آرایش كرده است . او اصرار دارد كه مشتری پرو پا قرص بزرگترین و گرانفروش ترین فروشگاهی كه میشناسد، باشد و وقتی صورت حساب خریدش را برای شما می آورد احتمالاً‌دچار حمله قلبی میشوید .

به هر حال اگر شیفته زنی شیك و همیشه آرایش كرده هستید ، فقط به دنبال زن متولد مرداد باشید .

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان