تبلیغات
فال - طالع بینی هندی - اردیبهشت
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی هندی - اردیبهشت

طالع بینی | falrooz.mihanblog.comطالع بینی هندی متولد اردیبهشت

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
مرد متولد برج اردیبهشت میتواند خیلی پررو باشد!

در اتوبوس یا متروهای شلوغ هیچ گاه نزدیك او نایستید چون تمایل زیادی دارد كه شما را نیشگون بگیرد! او آدم شوخ طبعی است و با پرتاب پوست موز و كیك ، دلقك بازی در می آورد . 

هر چیزی كه به غذا شبیه باشد او را خوشحال میكند .

اعتقاد و وفاداری از خصلتهای این مرد ساده است و انتظار دارد كه این ویژگیها را در هر كس كه میشناسد، از خدمتكار گرفته تا همسرش پیدا كند و به همین دلیل خیلی زود گول زن های با هوش را میخورد او كسی است كه با رضایت قلبی با منشی یا خدمتكارش ازدواج میكند .

او شریكی میخواهد كه آشپزی و خانه داری را به خوبی بداند و از آنجا كه به نظر دوستانش اهمیت میدهد اهل قمپز و خودنمایی نیست و وقتی دوستان را به خانه می آورد خانه باید پر از صمیمیت بوده و غذایی پر گوشت و شاهانه مهیا باشد .

به عكس نشانه های دیگر، او شریكش را فقط بر اساس زیبایی اش انتخاب نمیكند و از آنجا كه سیاره او ونوس است ، به دنبال كسی نیست كه همیشه خود رادر آینه نگاه میكند و از نظر او ژست شریك مهمتر از چهره اوست و خوش هیكلی را بیشتر از لاغری میپسندد .

دوست ستاره شناسی دارم كه میگوید قطع رابطه برای این مرد غم و غصه ای واقعی است .

اگر او آدمی منفی باشد هر قدر ارتباط او با شریكش طولانی تر شود ، حس مالكیتش هم بیشتر میشود و فراموش میكند كه او هم انسان است و حتی گاهی به شریك زندگی اش به چشم اثاثیه منزل و یا چیزی كه بابت تهیه آن پول پرداخته ، نگاه میكند .

او خیلی دست و دل باز است و با اشتیاق آخرین لقمه غذای چرب و نرمش را به شما میدهد حتی پیراهنش را هم از تن در می آورد و به شما هدیه میکند كه ابریشمی و نرم است .

این افراد را حتماً در میهمانی هایتان دعوت كنید چون كسی است كه همیشه میخندد و گاهی آنقدر میخندد كه ریسه میرود و اگر در خوردن غذا و نوشیدنی زیاده روی كرده باشد واقعاً روده بر میشود .

مرد منفی متولد اردیبهشت بسیار حسود است و اگر شما به عنوان همسر او ، برای كاری پیش بینی نشده  بیرون بروید و یا پنج دقیقه دیر كنید میخواهد بداند كجا بوده اید و یا چه میكردید .

او همیشه به دنبال امنیت می گردد.

متولدین اردیبهشت در بین اعضای بدن خود ، به گردن اهمیت بیشتری میدهند و اغلب گردنهای كلفتی دارند .

برخی از این مردان تنومند و جذاب هستند، بعضی دیگر هم كه مشخصه برج آنهاست استخوانی هستند  اما خود ، یعنی شانه های پهن و كمری صاف را حتماً دارند .

انها عموماً موهای مجعد و تیره ، چشمانی قهوه ای رنگ و با احساس و رنگ پوستی روشن دارند ، عجیب است اما بیشتر آنها كاكل هایشان را روی پیشانی میریزند .

مرد اردیبهشت مردی است سرشار از عشق و علاقه كه برای عاشق شدن زمان زیادی میخواهد و اگر زن خوش شانسی هستید، مطمئن باشید هر سی سال یكبار عصبانیت او را خواهید دید.طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
 

به یك جلسه زنانه سرزده اید، مطمئن باشید رئیس جلسه حتماً زن متولد اردیبهشت است او احتمالاً چند شیشه ترشی و یا مربا نیز به همراه دارد .

میپرسید از كجا میدانم ؟ خوب اگر ونوس را پدید آورنده خوبی ها ، صاحب تجمل و  تأمین كننده آذوقه بدانیم ، زن متولد ثور را پیش رو داریم .

زنان متولد این برج به راستی خانه دار هستند .

آنها نگران برچیده شدن ریشه های دایمی زندگی و مشغول ایجاد پایه محكمی برای آن هستند و ثبات بهترین واژه برای متولدین این برج است و هرچیز بی ثبات و موقتی ولو بسیار كوچك ، آنها را دچار دلشوره می كند .

گاهی دختر متولد این برج ، مثل میوه درخت بلوط كه بر بلندترین درخت های بلوط رشد میكند و همانجا میماند ، تا قبل از ازدواج با والدینش زندگی میكند .

این را به حساب تنبلی یا نداشتن قدرت تخیل نگذارید، او فقط به خانواده دلبسته است و نمی خواهد از آنها دور شود .

از نظر او هر چیز ملموسی ، فوق العاده  است و این نشانه در طالع بینی مادر زمین اردیبهشت كاملاً محسوس است .

یك زن واقعی متولد اردیبهشت همسر شاد یك كشاورز است و روی زمین كشاورزی می كند و روزهای زندگی اش را در هماهنگی كامل با طبیعت سپری میكند .

زن متولد این برج لوند نیست چون زندگی را خیلی كوتاهتر از این می پندارد كه بخواهد عشوه گری كند و در مقابل می تواند بسیار ساده لوح و خجالتی باشد .

او هیچ دلیلی نمی بیند كه تا وقتی می تواند برای انجام یك كار ورجه ورجه و شیطنت كند ، بنشیند و فس و فس كند .

او می تواند خیلی آرام و وسوسه انگیز باشد .

تخت خواب او همیشه با ملحفه های ابریشمی نرم پوشیده شده و حمام او پر از صابونهای بسیار خوشبو است.

وقتی ازدواج می كند ، همسر، منزل ، آشپزخانه و فرزندانش بسیار مهم میشوند و بیشترین تلاشش را میكند تا همسر و مادری كامل باشد .

از نظر او وفاداری یعنی همه چیز به همین دلیل از همسرش نیز انتظار دارد كه مثل خود او وفادار باشد .

اینها ویژگیهای مثبت شخصیت او است اما از نظر ویژگیهای منفی او را دست كم نگیرید چرا كه از این نظر میتواند بر همه نشانه ها به جز عقرب پیشی بگیرد.

او از رشك و حسد هم بی بهره نیست و از این دختر انتظار نداشته باشید كه ببخشد و فراموش كند، چون در سرشت او نیست .

او با خونسردی تصمیم می گیرد تا با كسی كه به او بد كرده، هیچ كاری نداشته باشد و دلیل این خیلی ساده است چون این روش محافظه كارانه برای آن است كه در آینده مجدداً‌ از همان ناحیه آسیب نبیند .

همچون همتای مردش، وجود دیگران، به ویژه نزدیكترین و عزیزترین فرد برایش عادی میشود .

او سرد و بی روح نیست اما احساساتش را بدرستی بیان نمیكند و فراموش میكند همسرش نیاز دارد كه نظر و احساس او را نسبت به خود بداند و گاه خیلی دیر و درست وقتی كه او میخواهد تركش كند، ‌به این نكته مهم پی میبرد .

اگر موقعیتی پیش آید كه او مدتها از همسرش دور باشد فقط به فرستادن یك كارت پستال سال نو اكتفا میكند و به همین دلیل همیشه مورد سرزنش قرار میگیرد .

همسرش، پرخاش میكند و میخواهد بداند كه چرا هیچ وقت نگفته او را چقدر دوست دارد اما زن متولد اردیبهشت مات و متحیر است و آهسته نجوا میكند ، نیازی نیست كه بگویم همین كه با تو هستم بیانگر همه چیز است ولی خوشبختانه قبل از آنكه خیلی دیر شود ، میفهمد كه هر سردی  كدورت با كمی عشق و احساسات بر طرف میشود .

زن متولد این برج بسیار جذاب است و گاهی نیز ژست اغراق آمیزی به خود می گیرد. سیاره ونوس به انها صدای خوبی نیز بخشیده است تا جایی كه میتوانند خواننده های معروفی شوند.

از آنجا كه زن متولد برج ثور مادر زمین است میتواند مادری بسیار خوب برای فرزندانش باشد .

او عاشق آنهاست هیچ گاه آنها را سرزنش نمیكند و در عوض خیلی به آنها عشق میورزد ، او می تواند بسیار حسود باشد و اجازه ندهد بچه ها خانه را ترك كنند و بالهایشان را باز كنند و پرواز كنند .

او از تنبیه بچه ها پرهیز می كند و فقط به آنها عشق میورزد و این همان چیزی است كه او را یكی از گرمترین و صمیمی ترین نشانه ها در آسمان فلكی ساخته است  .

 

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان