تبلیغات
فال - طالع بینی فصل ها : متولدین تابستان
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی فصل ها : متولدین تابستان

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com


> طالع بینی کامل متولدین تیر ، مرداد ، شهریور <


> شخصیت ، نقاط منفی و مثبت رفتاری ، مشاغل و روش تعادل بخشیدن به رفتارها <

 طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
¤¤¤ متولد تیر ¤¤¤

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ تیر ماه ‌:

عاطفی‌، احساساتی‌ ، بامحبت‌ ، مهربان ، ‌درون‌ بین‌ ، خلاق ، ‌هوشیار ، محتاط ، محافظه ‌كار ، دلسوز

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ تیرماه ‌:

دمدمی‌، بی‌ثبات‌، بدخلق‌ ، عبوس ، ‌زود رنج‌ ، حساس‌ و نازك‌ نارنجی‌ ، وابسته‌ بودن

 

شخصیت کلی متولد تیر :

شخصیت‌ متولدین‌ تیر در منطقه‌ البروج،‌ بی‌ ثبات‌ترین‌ محسوب‌ میشود.

آنها میتوانند به‌ سرعت‌ از حالت‌ درخود فرورفتگی‌، كم‌ حرفی‌ و كمرویی‌ درآمده‌ و تبدیل‌ به‌ اشخاصی‌ پرشر و شور و اجتماعی‌ شوند.

تمام‌ مشاهیری‌ كه‌ در این‌ ماه‌ متولد شده‌اند، به‌ واسطه‌ همین‌ تغییرات‌ و نوسانات‌ شخصیتی،‌ مشهور شده‌اند و به ‌مقامی‌ رسیده‌اند.

آنها اساساً محتاط و عاشق‌ خانه‌ هستند و درحقیقت‌ آنجا را آشیانه ‌ای‌ می‌دانند كه‌ امنیت‌ لازم‌ را در آن‌ كسب‌ میكنند.

مردان‌ متولد تیر زمانیكه‌ احساس‌ كنند نیازمند آرامش‌ و تمدد اعصاب‌ و رهایی‌ از تنش‌های‌ عصبی‌هستند، به‌ خانه‌ پناه‌ میبرند و زن های‌ متولد تیر،‌ درون‌ خانه‌ غرایز و امیال‌ قوی ‌مادرانه‌ خود را نشان‌ میدهند.

متولدین‌ تیر عاشق‌ خانه‌ و خانواده‌ بزرگ‌ هستند و از تمام‌ اهالی‌ خانه‌ حمایت‌ میكنند و به‌ آنها عشق‌ میورزند و خواستار خانه‌ای ‌اسرارآمیز و راحت‌ هستند تا در آن‌ خلوت‌ كنند و بینندگان‌ را تحت‌ تأثیر قرار دهند.

این‌ بدان‌ معنا نیست‌ كه‌ متولدین‌ تیر ‌ اشخاصی‌ غیر اجتماعی‌ و نجوش‌ هستند، بلكه‌ آنها در خانه‌ فرصتی‌ مناسب‌ می‌یابند تا تنها باشند و فكر كنند.

تا حدودی‌ دوگانگی‌ شخصیت‌ در آنها به‌ چشم‌ میخورد ؛ به‌ ظاهر سرسخت‌، قوی‌، پر ابهت‌، سرد، مصمم‌، لجوج‌، پیگیر، چسبنده‌، جدی‌، فعال‌، پر انرژی‌، زرنگ‌، درون‌ گرا و عاقل‌ به‌ نظر می‌رسند و گاهی‌ اوقات‌ دارای‌ دانش‌ و بینشی‌ فیلسوفانه‌ و شهودی ‌هستند.

اگرچه‌، دوستان‌ صمیمی‌ ممكن‌ است‌ یك‌ شخصیت‌ كاملاً متفاوت‌ از آنها ببینند ؛ افرادی‌ نوع‌ دوست‌، همدرد و دلسوز نسبت‌ به‌ دیگران‌ بخصوص‌ با عزیزانشان‌ و اشخاصی‌ كه‌ دوستشان‌ دارند.

آنها از آنجایی‌ كه‌ افرادی‌ تیز و خلاق‌ هستند در شرایط مختلف‌ می‌توانند با دیگران‌ احساس‌ همدردی‌ كنند.

اكثر اوقات‌ بیش‌ از حد خیالباف‌ و خیال‌ پرداز هستند و سعی‌ دارند كه‌ زندگینامه خود را به‌ نحو مطلوب‌ و ایده‌ آل‌ با شرایط موجود، سازگار و منطبق‌ سازند.

قدردان‌، فهمیده‌ و با احساس‌ هستند و در رشته‌های‌ هنر و ادبیات‌ بخصوص‌ هنر تئاتر و نمایشنامه‌ نویسی‌ تبحر خاصی‌ دارند . صحنه‌ های‌ احساسی‌ و مهیج،‌ آنها را به‌ وجد می‌آورد.

خودشان‌ از استعداد خطیبانه‌، هنرمندانه‌ و ادیبانه‌ چشمگیر و قابل ‌ملاحظه ‌ای‌ برخوردارند و گوشهای‌ تیز و هوش‌ و استعدادشان‌ برای‌ تقلید باعث ‌میشود كه‌ سرصحنه‌، خوب‌ كارشان‌ را ایفاء نمایند.

گرچه‌ تمایلات‌ و گرایشات ‌عاطفی‌ و احساسی‌ آنها گاهی‌ اوقات‌ منجر به‌ این‌ میشود كه‌ در اجرای‌ نقش‌شان ‌اغراق‌ و افراط كنند.

جالب‌ است‌ كه‌ درمورد پدیده‌ های‌ فرا روانی‌ و علوم‌ مكنونه شدیداً كنجكاوند و تحت‌ تأثیر قرار میگیرند.

آنها اگر بتوانند تضاد شخصیتی‌ درونی ‌خود را درمورد «كناره‌ گیری‌ و خویشتن‌ داری»‌ رفع‌ و رجوع‌ كنند، به‌ بهترین‌ وجهی‌ قادر میشوند كه‌ حتی‌ الهام‌ بخش‌ یك‌ نسل‌ باشند، چون‌ آرمان‌ گرا و كمال‌ طلب‌ هستند.

آنها در مشاغلی‌ موفق‌ هستند كه‌ بتوانند به‌ این‌ هدف‌ برسند.

شخصیت‌ آنها مخلوطی ‌از استقامت‌، پایداری‌، سرسختی‌ و در عین‌ حال‌ ملایمت‌ و نرمی‌ است‌ و در رابطه‌ با احساساتی‌ بودنشان‌ در خیالبافی‌هایشان‌ بسیار عاطفی‌ و رمانتیك‌ هستند.

در امر ازدواج‌ خیلی‌ بامحبت‌ و مهربان‌ هستند ولی‌ احساساتی‌ بودن‌ را كنار میگذارند و صادقانه‌ به‌ زندگی‌ مشترك‌ ادامه‌ میدهند.

آنها هیچ‌ گاه‌ اولین‌ عشق‌شان‌ را از یاد نمی‌برند و نسبت‌ به‌ خانواده‌ و همسرشان‌ وفادار و صادق‌ هستند و حامی‌ و پشتیبان ‌آنها محسوب‌ میشوند.

مردان‌ و زنان‌ متولد تیر بیشتر «دهنده»‌ هستند و كمتر خواهان‌ «گرفتن»‌ میباشند ؛ درحقیقت‌، یكی‌ از درس‌ هایی‌ كه‌ باید به‌ دقت‌ یاد بگیرند این‌ است‌ كه‌ چگونه‌ مؤدبانه‌ و باوقار، حق‌ خود را بگیرند.

آنها بیش‌ از حد تحت‌ تأثیر اشخاصی‌ قرار میگیرند كه‌ برایشان‌ احترام‌ قائلند و مسایل‌ عاطفی‌ و احساسی‌ گذرا نیز روی‌ آنها تأثیر زیادی‌ دارد.

دوستانی‌ وفادار و صادق‌ هستند كه‌ جنبه‌ منفی ‌این‌ وفاداری،‌ «تعصب‌ بیش‌ از حد به‌ خرج‌ دادن»‌ است‌.

آنها وطن‌ پرست‌ هستند و نسبت‌ به‌ بیگانگان،‌ سرد و دیر آشنا، و نسبت‌ به‌ دیار و كشورشان‌ شدیداً متعصب‌ و وفادار میباشند.

متولدین‌ تیر‌ دارای‌ حافظه ‌ای‌ قوی‌ هستند و پیشامدها و اتفاقات‌ عمیق‌ و عاطفی‌ را هرگز از یاد نمی‌برند و تا سالهای‌ سال‌ جزییات‌ آنها را به‌ یاد می‌آورند.

خاطرات‌ كودكیشان‌ همیشه‌ در مقابل‌ چشمان‌ آنهاست‌ و درحقیقت‌ در خاطرات گذشته‌ها زندگی‌ میکنند و همیشه‌ آینده‌ را در تصورات‌ و خیالات‌ خود می‌بینند.

متولدین‌ تیر نقطه‌ ضعف‌های‌ نهفته ی‌ زیادی‌ دارند و ممكن‌ است‌ گاهی‌ اوقات‌ نامنظم‌، عبوس‌، نجوش‌، ترش‌ رو، مرموز، دمدمی‌، مستعد ترحم‌ جویی‌ و آه‌ و ناله‌ به‌ حال‌خود، خودخوری‌ و دچار احساس‌ خود كوچك‌ بینی‌ كه‌ البته‌ اكثر اوقات‌ زاییده‌ ی ذهن‌خودشان‌ است‌ شوند.

با این‌ حال‌ به‌ راحتی‌ میتوانند خودشان‌ را گول‌ بزنند و خرسند و خوش‌ خیال‌ شوند و از آنجایی‌ كه‌ ذاتاً جاه‌ طلب‌ و بلند پرواز هستند، گاهی ‌اوقات‌ بی‌ ملاحظه‌ و خالی‌ از ظرافت‌ می‌شوند.

آنها خواهان‌ نظر لطف‌ و توجه‌ دیگران ‌هستند و به‌ دلیل‌ آنكه‌ گاهی‌ اوقات‌ بی‌ثبات‌ می‌شوند، نقطه‌ نظرات‌ خود را به‌ سرعت ‌عوض‌ می‌كنند و درنتیجه‌ مدت‌ طولانی‌ سر یك‌ كار نمیمانند.

آنها میتوانند به ‌راحتی‌ از راه‌ به‌ در شوند! بنابراین‌ باید با اعتماد به‌ نفس‌ خوبی‌ كه‌ دارند مانع‌ این ‌موضوع‌ شوند.

آرمان‌ گرا و احساساتی‌ بودن‌ آنها، باعث‌ می‌شود كه‌ حامیان‌ پر و پا قرص‌ و دو آتشه‌ باشند مثلاً اگر طرفدار پر و پا قرص‌ یكی‌ از تیم‌های‌ فوتبال‌ باشند، در دنیای ‌خیالات‌ و تصورات‌ خودشان‌ با آنها احساس‌ همدردی‌ می‌كنند و خودشان‌ را با آنها یكی‌ میدانند.

 

مشاغل مناسب تیرماه :

متولدین‌ تیر از توانایی‌ هایی‌ برخوردارند كه‌ در مشاغل‌ گوناگون‌ و متعددی‌ میتوانند مشغول‌ به‌ كار شوند و از آنجایی‌ كه‌ از خواندن‌ و آگاهی‌ یافتن‌ نسبت‌ به‌ افكار دیگران‌ شدیداً به‌ وجد می‌آیند و قادرند به‌ راحتی‌ و با اطمینان‌ حرف‌ بزنند، در روزنامه ‌نگاری‌، نویسندگی‌ یا سیاستمدار شدن‌ موفقند.

اما در امر سیاست، ‌بهتر است‌ در حاشیه‌ قرار داشته‌ باشند تا اینكه‌ خواهان‌ مقام‌، قدرت‌ و صاحب‌ نامی ‌باشند چون‌ به‌ راحتی‌ می‌توانند تحت‌ تأثیر قرار گیرند.

آنها در انواع‌ امورات ‌اجتماعی‌ موفقند و میتوانند به‌ استخدام‌ رسمی‌ انواع‌ وزارتخانه‌ها درآیند.

مشاغلی‌ كه‌مستلزم‌ مراقبت‌ از دیگران‌ است‌ مثل‌ كار در سازمانهای‌ خدماتی‌ و سلامتی‌، پرستاری‌ و تداركات‌ مهمانی‌ها، عروسی‌ها و غیره‌... برایشان‌ مناسب‌ هستند.

عشق ‌ذاتی‌ آنها نسبت‌ به‌ رفاه‌، آسایش‌ و خوب‌ زندگی كردن‌ باعث‌ می‌شود كه‌ سرآشپز یا خانه‌ دارهای‌ خوبی‌ باشند.

گاهی‌ اوقات‌ میل‌ وافری‌ نسبت‌ به‌ كارهای‌ تجاری‌ و بازرگانی‌ پیدا می‌كنند و به‌ عنوان‌ صاحبان‌ صنایع،‌ موفق‌ هستند.

آنها سازمان ‌دهنده‌های‌ خوبی‌ محسوب‌ میشوند و در امر اقتصاد، شامه ای‌ قوی‌ دارند و از آنجایی‌ كه‌ خلاق‌ و مبتكر هستند و درضمن‌ طبعی‌ رمانتیك‌ و احساساتی‌ دارند، در امر اكتشاف‌ و كندو كاو در مكان‌های‌ قدیمی‌ و باستانی نیز‌ موفقند.

همچنین‌ می‌توانند كلكسیونرهای ‌معروفی‌ شوند و در كار خرید و فروش‌ عتیقه،‌ از تبحر خاصی‌ برخوردارند یا ممکن است آنها به‌عنوان‌ واسطه‌، بنگاه‌ دار، باغبان‌ و دریانورد، افرادی‌ موفق‌ به‌ شمار ‌آیند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ تیرماه ‌:

از نظر جسمانی‌ و درظاهر، متوسط محسوب‌ میشوند و درمقایسه‌ با بقیه‌ اعضای ‌بدنشان،‌ از پاهایی‌ كوتاه‌ برخوردارند.

موهایشان‌ معمولاً قهوه‌ای‌ رنگ‌، صورت‌ هایشان‌ گرد، رنگ‌ و رویشان‌ پریده‌، پیشانی‌هایشان‌ برجسته‌، چشمانشان‌ كوچك‌ و به‌ رنگ‌های‌ آبی‌ یا طوسی‌، بینی‌ شان‌ كوتاه‌ شاید هم‌ سربالا و دهانشان‌ گوشتالود هست و گاهی‌ اوقات نیز‌ مشاهده‌ شده‌ كه‌ ناشیانه‌ راه‌ میروند.

صورت‌ فلكی‌ سرطان‌ بر قفسه‌ سینه‌، آرنج‌ها، زانوها، معده‌ و دستگاه‌ گوارش‌ حكمرانی‌ میكند و گفته ‌می‌شود كه‌ متولدین‌ تیر،‌ مُستعد ابتلا به‌ ناراحتی‌های‌ سینه‌ پهلو، آب‌ آوردگی‌، بواسیر و واریس‌ هستند.

تحریك‌ پذیری‌ كه‌ در بالا ذكر شد، میتواند منجر به‌ سو ء هاضمه‌، ورم‌ معده‌ و دیگر بیماری‌های‌ دستگاه‌ گوارش‌ شود و همچنین‌ احتمال‌ مبتلا شدن‌ به‌ سینه‌ درد و ضعف‌ بینایی‌ در آنها نیز زیاد است‌.

 

علاقمندیهای متولد تیر ماه :

كارهای‌ ذوقی‌ و تفننی‌ ، ماجراهای‌ خیال‌ انگیز ، بچه‌ها ، خانه‌ و وطن‌ ، مهمانی‌ و ...

 

بیزاریهای متولد تیر ماه :

موقعیت‌های‌ اعصاب‌ خردكن‌ و ناراحت‌ كننده‌ ، شكست‌ ، هرگونه‌ مخالفت ‌و تضاد ، تحت‌ الامر قرار گرفتن‌ و دستورگرفتن ‌، پند و اندرز خواه‌ خوب‌، خواه‌ بد

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه  صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی ویژگیها و خصوصیات منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا برآورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شود :

 

¤ مشكل ‌: شما زودرنج‌ و آسیب ‌پذیر هستید و گاهی‌ اوقات‌ چنان‌ احساس‌ وابستگی ‌عاطفی‌ پیدا میكنید و متحمل‌ آسیب‌های‌ سخت‌ و تحقیر شدن‌های‌ موهوم‌ و غیرواقعی‌ میشوید.

این‌ حالت‌ میتواند شرایط شدیداً نگران‌ كننده و‌ تشویش ‌برانگیزی‌ را برایتان‌ ایجاد كند كه‌ حتی‌ با همسرتان‌ نیز دچار مشكل‌ شوید.

راه‌ حل ‌: مطمئن‌ باشید كه‌ آن‌ عشق‌ و علاقه‌ای‌ را كه‌ ابراز میدارید، آن‌ چیزی‌ نیست ‌كه‌ نیاز دارید تا از شما حمایت‌ شود به‌ همین‌ دلیل‌ نباید به‌ دیگران‌ وابسته‌ شده‌ و درحقیقت‌ به‌ آنها بچسبید.

بهتر است‌ به‌ دنبال‌ كاری‌ باشید تا سرتان‌ گرم‌ شده‌ و بر این ‌حالت‌ منفی‌ غلبه‌ كنید و لازم‌ است‌ كه‌ تنها به‌ خودتان‌ متكی‌ باشید و به‌ جنبه‌های ‌مثبت‌ شخصیت‌تان‌ بچسبید.

¤ مشكل ‌: یكی‌ از بزرگترین‌ عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌های‌ شما بیش‌ از حد خودبین بودن‌ است ‌كه‌ گاهی‌ اوقات‌ باعث‌ میشود از درك‌ آنچه‌ دیگران‌ در حال‌ انجامش‌ هستند، عاجز بمانید و گاهی‌ اوقات‌ اگر یكی‌ از اعضای‌ خانواده‌ تان‌ موفق‌تر از شما باشد، احساس‌ درماندگی‌ میكنید.

راه‌ حل‌: باید حداكثر سعی‌ و تلاش‌ خود را به‌ كار ببندید تا این‌ احساس‌ را در خودتان‌ سركوب‌ كرده‌ و از موفقیت‌ دیگران‌ خوشحال‌ شوید.

هنگامی‌ كه‌ موفق‌ به ‌انجام‌ این‌ كار شوید، رفته‌ رفته‌ عادت‌ میكنید از شادی‌ و موفقیت‌ آنها به‌ وجد آمده‌ و حتی‌ خوشحال‌تر از خود آنها شوید.

¤ مشكل ‌: هنگامی‌ كه‌ به‌ شما دستور دهند، به‌ شدت‌ عصبانی‌ و ناراحت‌ میشوید و این ‌ناتوانی‌ در شما، منجر به‌ یك‌ مشكل‌ بزرگ‌ میشود.

این‌ حالت‌ خیلی‌ خطرناك‌ است‌، چون‌ به‌ همین‌ دلیل‌ فرصت‌های‌ خوب‌ زندگیتان‌ را از دست‌ میدهید و خانواده ‌تان‌ تحت‌ تأثیر قرار میگیرند چون‌ در انجام‌ بسیاری‌ از مشاغل‌ ناتوان‌ میمانید.

راه‌ حل‌: بهتر است‌ یك‌ گوش‌تان‌ در باشد و دیگری‌ دروازه‌ و لازم‌ است‌ كه‌ به‌ اطرافتان ‌بیشتر دقت‌ كنید تا متوجه‌ شوید كه‌ همكارانتان‌ چگونه‌ با رئیس‌ كنار می‌آیند و دستور می‌گیرند.

اگر سكوت‌ اختیار كنید و از دستورات‌ پیروی‌ نمایید، خیلی‌ زود درمیابید كه‌ میتوانید ارتباطاتتان‌ را گسترده‌ كرده‌ و با همه‌ دوست‌ باشید.

¤ مشكل ‌: شما از كوچكترین‌ مسایل‌ بهانه‌ میگیرید، كه‌ همین‌ باعث‌ میشود دوستانتان ‌از شما آزرده‌ خاطر شوند.

گاهی‌ اوقات‌ از كاه‌، كوهی‌ میسازید و سر هیچ،‌ دعوا راه‌ می‌اندازید و به‌ طور قطع، تعلل‌ و امروز و فردا كردن‌، خانواده‌ و دوستان‌ را رنجیده‌ خاطر میسازد.

راه‌ حل ‌: سعی‌ كنید در زندگی‌ هدف‌ مشخصی‌ را دنبال‌ كنید و نگرانی‌های‌ بیهوده‌ را فراموش‌ نمایید.

در این‌ صورت‌ اطرافیان‌ از حضور شما بیشتر لذت‌ می‌برند و خودتان‌ نیز پی‌ می‌برید كه‌ جریان‌ در زندگی،‌ با ملایمت‌ و آرامی‌ طی‌ میشود. طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

¤¤¤ متولد مرداد ¤¤¤

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ مرداد ماه :‌

دست‌ و دلباز، سخاوتمند، بلندنظر، مهربان‌، رئوف‌ ، دلسوز ، خلاق‌ ، مشتاق‌ ، پرشور و شوق ، ‌روشنفكر ، فهمیده‌ ، حَرّاف ‌، گرم ‌، سرحال‌ و گشاده ‌رو ، صدیق‌، باوفا ، قابل‌ اعتماد ، با وجدان ‌، اصیل‌ ، با محبت‌

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ مرداد ماه‌  :

متكبر، خودبین‌، خودپسند ، مستبد، ریاست‌ طلب‌ ، ‌متعصب‌، كم‌ تحمل ‌، خودكامه‌ ، ناشكیبا

 

شخصیت کلی متولد مرداد :

متولدین‌ مرداد ‌ سلطه‌ جوترین‌، مقتدر ترین‌، خلاق ‌ترین‌ و ‌برونگراترین‌ و سرزنده‌ ترین‌ شخصیت‌ را در منطقه‌ البروج‌ دارا هستند.

آنها در میان ‌انسانها بلند همت ‌ترین‌، گشاده‌ دست‌ ترین‌ و با نفوذ ترین‌ محسوب‌ میشوند، درست ‌مثل‌ شیر كه‌ سلطان‌ جنگل‌ است‌.

آنها جاه‌ طلب‌، شجاع‌، متهور، سلطه‌جو، با اراده‌ قوی‌، مثبت‌، مستقل‌ و با اعتماد به‌ نفس‌ هستند، در حقیقت‌ در قاموس‌ آنها لغتی‌ به‌ نام ‌شك‌ و تردید وجود ندارد و بسیار خویشتن‌ دار هستند.

آنها ذاتاً «رهبر» آفریده‌ شده‌اند و برای‌ رسیدن‌ به‌ بهترین‌ها، از هیچ‌ كوششی‌ فروگذار نمیكنند و هنگامی‌ كه‌ در موقعیتی ‌قرار می‌گیرند كه‌ باید دستور دهند و حكم‌ برانند، بی ‌اندازه‌ خوشحال‌ و مثمرثمر میشوند و نسبت‌ به‌ زیردستانشان‌ مؤدب‌، باملاحظه‌ و صادق‌ هستند.

آنها افرادی ‌بی‌پیرایه‌ و ساده‌ هستند و دقیقاً میدانند چه‌ میخواهند و تمام‌ انرژی‌، خلاقیت‌ و اراده‌ خود را به‌ كار می‌گیرند تا به‌ آن‌ برسند و البته‌ اطمینان‌ دارند كه‌ به‌ هرچه‌ میخواهند میرسند و به‌ طرف‌ مقابل‌ خود میفهمانند كه‌ با یك‌ شیر طرفند.

متولدین‌ مرداد ماه‌ در هر زمینه‌ای،‌ ابتدا خوب‌ فكر میكنند و جوانب‌ آن‌ را می‌سنجند، سپس‌ با دل‌ و جرأت‌ به‌ اجرای‌ نقشه‌هایشان‌ می‌پردازند و گاهی‌ «كمال‌ گرایی‌ آنها» پیروانشان‌ را مرعوب‌ میكند.

سنگدلی‌، بی‌رحمی‌، خشونت‌ و توانایی‌ آنها برای‌ پیشروی‌، گاهی‌ اطرافیانشان‌ را میترساند.

اگر با شكست‌ مواجه‌ شوند، به‌ راحتی‌ آن ‌را میپذیرند و در ناملایمات‌ و سختی‌ها خود را نمیبازند ، البته‌ آنها از توانایی‌ها و قدرتشان‌ در راههای‌ مثبت‌ و پرفایده‌ بهره‌ می‌گیرند و شدیداً كمال‌ جو و خـیّر هستند.

از استعدادی‌ بالا برخوردارند و به‌ شدت‌ فلسفی‌ و مذهبی‌ هستند و متولدین‌ مرداد‌ را به‌ عنوان‌ شیرهای‌ صنایع‌ و درصف‌ مقدم‌ و پیشگام‌ تكنولوژی‌ محسوب‌ میكنند.

البته‌ در میان‌ متولدین‌ مرداد ، افرادی‌ مشاهده‌ شده‌ اند كه‌ شدیداً متكبر، خودپسند، خودرأی‌، عجول‌، شتابزده‌ و اهل‌ پز دادن‌ بودند.

آنها هنگامی‌ كه‌ با رقیبی‌ مواجه‌ می‌شوند، از هرگونه‌ كلك‌، دروغ‌ و حیله ‌گری‌ استفاده‌ میكنند تا او را از میدان‌ به‌ در نمایند و درحقیقت‌ او را بدنام‌ كنند.

آنها می‌توانند خودمحور، خودخواه‌، حریص‌، طماع‌، چاپلوس‌، چاخان‌، فخرفروش‌، خودنما، گنده ‌گو، لاف‌ زن‌، متكبر، سلطه‌ جو، خودپسند و افاده‌ای‌ باشند و تحمل‌ ندارند كه‌ تحقیر شوند و انجام كارهای‌ پست‌ را كسرشأن‌ می‌دانند و گهگاهی‌ به‌ زیردستان‌ خود با دیده‌ تحقیر می‌نگرند.

آنها برای ‌اجرای‌ طرح‌های‌ بلندپروازانه‌، پرزرق‌ و برق‌، خودنمایانه‌ و عظیم،‌ تمام‌ جزییات‌ را در نظر می‌گیرند و به‌ هیچ‌ وجه‌ حاضر نیستند قرض‌ دهند یا قرض‌ بگیرند، مگر آنكه‌ شرایط آن‌ را ایجاب‌ نماید.

آنها عشق‌ شدیدی‌ به‌ رفاه‌، تجمل‌، تفنن‌ و قدرت‌ دارند و در روابط احساسی‌ و عاطفی،‌ افراطی‌ عمل‌ میكنند تا حدیكه‌ گاهی‌ اوقات‌ بدلیل حسادت به انها هیچ‌كس‌ حاضر نیست‌ آنها را بعنوان‌ دوست‌ یا خویشاوند تلقی‌ كند.

آنها گاهی‌ اوقات ‌آنچنان‌ شتابزده‌ و غیرقابل‌ كنترل‌ می‌شوند كه‌ حقیقتاً مهارشان‌ غیرقابل‌ ممكن‌ میشود ولی‌ خوشبختانه‌ آنقدر مغرورند كه‌ معمولاً قبل‌ از سقوط و تباهی،‌ به‌ خود می‌آیند.

آنها افرادی‌ منضبط، مرتب‌ و دقیق‌ هستند و معمولاً عیوب‌، عادات‌ بد و نقطه ‌ضعف‌ هایشان‌ اندك‌ به‌ شمار می ‌آید و درحقیقت‌ آنها توسط یك‌ خِرد و دانش‌ درونی، ‌هدایت‌ می‌شوند و به‌ حالت‌ تعادل‌ در می‌آیند.

متولدین‌ مرداد در روابط و مناسباتشان‌ با دیگران‌ باز، بی‌پرده‌، صادق‌، بی ‌غل‌ و غش‌، بی ‌ریا، شریف‌، اصیل‌، ساده‌ دل‌، خوش‌ بین‌، برون‌ گرا، اجتماعی‌، خونگرم‌، خوش‌ خیال‌، خودجوش‌، مهربان‌، رئوف‌، دلسوز، رك‌، بی‌رو دربایستی‌ و صریح‌ هستند.

هرگز در محبت‌ كردن‌ كم‌ نمی‌آورند ولی‌ اگر از بابت‌ اشخاصی‌ كه‌ به‌ آنها اعتماد دارند مأیوس‌ شوند، حقیقتاً سرخورده‌ و پریشان‌ می‌شوند.

آنها نمی‌توانند به ‌راحتی‌ روی‌ اطرافیانشان‌ قضاوت‌ كنند و اعتقاد و ایمانی‌ بیش‌ از حد افراطی‌ به ‌پیروانشان‌ دارند و به‌ سرعت‌ علاقه ‌مند میشوند ولی‌ متأسفانه‌ وفاداری‌ برایشان‌ كاری‌ دشوار است‌.

ممكن‌ است‌ با این‌ حال‌ اگر عشق‌ و علاقه‌ به‌ همسر در آنها به‌ طول‌ بینجامد، صادق‌، بلندنظر و بخشنده‌ شوند و به‌ جرأت‌ میتوان‌ گفت‌ آنها خواستار خدمتگزاری‌ و كمك‌ هستند ولی‌ در ارائه‌ آن‌ ناتوانند.

 

مشاغل مناسب مرداد ماه :

در زمینه كاری‌، آنها در هر شغلی‌ كه‌ احتمال‌ ارتقاء و پیشرفت‌ وجود داشته‌ باشد، موفقند.

آنها سیاستمدارانی‌ قدرتمند از آب‌ در می ‌آیند و مایلند كه‌ از موقعیتی‌ قوی ‌برخوردار باشند و در زمینه‌ تجارت‌ میتوانند در صدر قرار گیرند و مدیران‌، ناظران‌ و سازمان‌ دهنده‌های‌ فوق‌ العاده‌ای‌ محسوب‌ میشوند و اغلب‌ مقدمات‌ كار را برای ‌پروژه‌ های‌ جدید مطرح‌ میكنند.

اگر هم‌ در مقام‌ صنعتگر یا كارگر فنی‌ در جامعه ‌مشغول‌ به‌ كار باشند، همیشه‌ خواهان‌ رئیس‌ شدن‌ هستند، چون‌ كارهای‌ دستی‌ را دوست‌ ندارند و ترجیح‌ میدهند كه‌ آن‌ را به‌ عهده‌ دیگران‌ بگذارند، زیرا ذاتاً بلندپرواز و جاه‌ طلب‌ زاده‌ شده‌اند.

در زمینه‌ هنر، آنها میتوانند ستاره ‌های‌ صحنه‌ یا پرده‌ نمایش‌ شوند و در زمینه‌ ی موسیقی‌ میتوانند به‌ عنوان‌ رهبر اركستر، موسیقی‌ دانان‌ ‌و نقاشانی بزرگ،‌ مطرح‌ شوند.

دركل‌، تمام‌ كارها و القاب‌ پرزرق‌ و برق‌ و بزرگ‌ برایشان‌ جالب‌ است‌ و زنهای‌ متولد مرداد به‌ طرز خارق‌ العاده‌ای‌ در خدمات‌ بهزیستی‌، رفاهی‌ و  اجتماعی‌ خوب‌ انجام‌ وظیفه‌ میكنند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولد مرداد ماه :

صورت‌ فلكی‌ اسد بر كمر، ساعدها، مچ‌ دست‌، ستون‌ فقرات‌ و قلب‌ حكومت‌ میكند درنتیجه‌ متولدین‌ مرداد ‌در معرض‌ ابتلاء به‌ بیماری‌ها و ناخوشی‌های‌ متعدد و بی‌شماری‌ هستند . 

كمردرد، ناراحتی‌ و عفونت‌ ریه‌، دردهای‌ مربوط به‌ ستون‌ فقرات، مشكلات‌ قلبی‌ و خونی‌، درد پهلوها و دنده ‌ها، تشنج‌، تب‌های‌ شدید و در قدیم‌ آنها بیشتر به‌ طاعون‌، یرقان‌ و برخی‌ عفونت‌های‌ چشمی‌ و بیماری‌های‌ همه ‌گیر مبتلا میشدند.

 

علاقمندیهای متولد مرداد :

كارهای‌ مخاطره ‌آمیز و خطرناك‌، زندگی‌ پر ریخت‌ و پاش‌، مراسم‌ و مهمانی‌های‌ باشكوه‌، بچه‌ها، نمایش‌ و تئاتر

 

بیزاریهای متولد مرداد :

انجام‌ كارهای‌ یكنواخت‌ و خالی‌ از هیجان‌ و عادی‌، افراد خودخواه‌، كینه‌توز و تنگ‌ نظر، خست‌ و ناخن‌ خشكی‌، امور رذیلانه‌ و حقیر

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه  صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی ویژگیها و خصوصیات منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا برآورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شود :

 

¤ مشكل ‌: هنگامی‌ كه‌ اوضاع‌ بر وفق‌ مرادتان‌ پیش‌ نمیرود بد رفتاری ‌میكنید و این‌ نوع‌ واكنش،‌ دلیل‌ اصلی‌ تمام‌ اختلافات‌ و ناسازگاری‌ های‌ مربوط به ‌زندگی‌ مشترك‌ شما محسوب‌ میشود.

راه‌ حل‌ : شما نباید هرگز تصور كنید كه‌ به‌ تمام‌ توقعات‌ و خواسته‌های‌ خود میرسید و تمام‌ انرژی‌ و قوای‌ خود را در جهت‌ رسیدن‌ به‌ آنها بكار ببندید، در عوض‌ بهتر است ‌در حد توانایی‌ خودتان‌ و با رعایت‌ اعتدال،‌ در جهت‌ خواسته‌ها و تمایلاتتان‌ پیش‌ بروید.

با پیروی‌ از این‌ قاعده‌ درمیابید كه‌ خانه‌ای‌ آرام‌، شاد و در صلح‌ و صفا خواهید داشت‌ و اختلافاتتان‌ به‌ حداقل‌ میرسند.

¤ مشكل ‌: گاهی‌ اوقات‌ متأسفانه‌ شما بزرگترین‌ دشمن‌ خودتان‌ میشوید، به‌ خصوص ‌وقتی‌ كه‌ در تلاش‌ برای‌ جلب‌ توجه‌ و تحت‌ تأثیر قرار دادن‌ دیگران‌ هستید که به‌ این ‌ترتیب‌ آنها نه‌ تنها جذبتان‌ نمیشوند، بلكه‌ از شما روی‌ بر میگردانند.

راه‌ حل‌ : اولین‌ اقدام،‌ متوقف‌ ساختن‌ سعی‌ و تلاش‌ زیاد برای‌ جلب‌ توجه‌ است‌ و بهتر است‌ به‌ مردم‌ فرصت‌ بدهید كه‌ شما را بشناسند و باید دریابید چه‌ چیزهایی‌ شما را تحت‌ تأثیر قرار میدهد، تا بتوانید راحت‌تر دیگران‌ را تحت‌ تأثیر قرار دهید.

¤ مشكل ‌: گاهی‌ اوقات‌ آنچنان‌ خودخواه‌، خودبین‌، لاف‌ زن‌ و خودپرست‌ میشوید و منم‌ منم‌ میكنید كه‌ اطرافیانتان‌ احساس‌ كوچكی‌ و حقارت‌ میكنند بنابراین‌ از شما دوری‌ می‌گزینند.

راه‌ حل‌ : یك‌ مردادی‌ روشنفكر، ذاتاً برای‌ خود ارزش‌ زیادی‌ قائل‌ است‌ و خود را شخص‌ بزرگ‌ و مهمی‌ می‌پندارد، اگر این‌ حالت‌ از كنترل‌ خارج‌ شود و به‌ افراط كشیده‌ شود، موجبات‌ نفرت‌ و بیزاری‌ را فراهم‌ می‌آورد.

پس‌ بهتر است‌ یاد بگیرید كه‌ به‌ افراد بالادست‌ و مهمتر از خودتان‌ نیز بها دهید تا به‌ شما بها دهند.

¤ مشكل ‌: از آنجایی‌ كه‌ به‌ كـرّات‌ در معاملات‌ ریسك‌ میكنید و غیر عاقلانه‌ پول‌ هدر میدهید، به‌ خانواده ‌تان‌ ضرر میزنید و رفاه‌ و آسایش‌ آنها را نیز به‌ خطر می‌اندازید.

راه‌ حل ‌: لازم‌ است‌ كه‌ قبل‌ از هر گونه‌ سرمایه‌گذاری‌، خوب‌ تحقیق‌ كنید و جوانب‌ كار را بسنجید و قبل‌ از آن‌ كه‌ حتی‌ یك‌ ریال‌ خرج‌ نمایید، با همسرتان‌ مشورت‌ و تبادل ‌نظر كنید تا او هم‌ به‌ مشكلات‌ احتمالی‌ آن‌ آگاه‌ شود.

 


 طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

¤¤¤ متولد شهریور ¤¤¤

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ شهریور ماه ‌:

متواضع‌، فروتن‌، محجوب‌، كم‌ توقع‌، باحیا، متعادل‌، افتاده‌، ملاحظه‌ كار، محتاط ، كمرو ، بسیار دقیق‌، موشكاف‌، وسواسی‌ و قابل‌ اعتماد ، واقع‌ بین‌، معقول‌، اهل‌ عمل‌، كاری‌، سخت‌ كوش‌، با پشتكار، ساعی‌ ، كوشا. باهوش‌، زیرك‌، عاقل‌ و دارای‌ بینش‌ تحلیلی

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ شهریور ماه‌ :

ایرادی‌، وسواسی‌، حساس‌، عصبی‌، جنجالی‌، غصه‌خور، دلشوره ‌ای‌ و نگران‌ ، نق‌ نقو، بی‌رحم‌ و سختگیر ، وسواسی‌، كهنه‌ گرا ، محافظه‌ كار

 

شخصیت کلی متولدین شهریور :

این‌ تنها برجی‌ در منطقه‌ البروج‌ است‌ كه‌ توسط یك‌ مؤنث‌ نشان‌ داده‌ شده‌ است‌ كه‌ گاهی‌ به‌ عنوان‌ یك‌ دختر خلاق‌، مبتكر، دوست‌ داشتنی‌، ظریف‌ و حساس‌، و گاهی‌ به ‌عنوان‌ یك‌ زن‌ مسن‌، باهوش‌، نسبتاً مقرراتی‌، خشك‌ و مجرد در نظر گرفته‌ میشود.

این‌ صفات‌ آخر، گاهی‌ اوقات‌ به‌ واسطه‌ وسواس‌، دقت‌، ظرافت‌، عشق‌ و علاقه ‌وسواس‌ گونه‌ به‌ پاكیزگی‌، نظافت‌، تمیزی‌، بهداشت‌، نظم‌ و انضباط و برخورد محافظه‌ كارانه‌ و سنتی،‌ تأیید و تحكیم‌ میشوند.

متولدین‌ شهریور معمولاً هوشیار، تیزبین‌، مراعات‌ كننده‌، زرنگ‌، ناقلا، زیرك‌ و شدیداً موشكاف‌، دارای‌ قوه‌ تمیز و اعمال‌ حساب‌ شده‌ و معقول‌، صبور، بردبار، واقع‌ بین‌ و در همه‌ بخش‌های‌ زندگی،‌ محافظه ‌كار هستند.

آنها درظاهر از نظر احساسی‌ و عاطفی،‌ سرد و خشك‌ به‌ نظر میرسند و گاهی‌ اوقات ‌این‌ حالت‌ شدیدتر میشود، چون‌ عادت‌ دارند كه‌ مهربانی‌ و محبت‌ ذاتی‌ و فطری ‌خود را سركوب‌ نمایند كه‌ همین‌ امر درنهایت‌ منجر به‌ این‌ میشود كه‌ از دوست‌ پیداكردن‌ اكراه‌ داشته‌ باشند و ارتباطات‌ و روابط شان‌ با دیگران رو به‌ كاستی‌ میگذارد.

البته‌ درظاهر نسبت‌ به‌ حفظ این‌ دوستی‌ها محتاط و دقیق‌ هستند و فقدان‌ ظاهری ‌احساسات‌، روی‌ عاطفه‌ شدیدشان‌ را میپوشاند.

آنها از ارتباط گیری‌ با دیگران‌ واهمه‌ دارند، چون‌ به‌ آنها اعتماد و اطمینان‌ ندارند و میتوان‌ به‌ جرأت‌ گفت‌ كه‌ آنها حتی‌ به ‌خودشان‌ و قضاوتهایشان‌ نیز گهگاهی‌ شك‌ میكنند.

دلیل‌ آن‌، این‌ است‌ كه‌ آنها از نقطه‌ ضعف‌های‌ درونی‌ خویش‌ آگاهند و افرادی‌ پخته‌، كاركُشته‌، دنیا دیده‌، كاردان‌، ماهر، برون‌ گرا، خونگرم‌ و اجتماعی‌ هستند و خودشان‌ كاملاً به‌ این‌ صفات‌ و ویژگی‌ها واقفند.

گاهی‌ اوقات‌ آنچنان‌ هنر خود پنهان‌ كاری را به‌ حد اعلاء میرسانند كه‌ نگران‌ كننده‌ میشود.

آنها تیزهوشی‌، دلواپسی‌، بیمناكی‌ و همدردی‌ قابل ‌ملاحظه‌شان‌ را با دیگران،‌ زیر پوششی‌ از خشكی‌، بی ‌احساسی‌، سردی‌ و خودداری ‌مخفی‌ میكنند با این‌ حال،‌ خوشحالی‌ خود را متواضعانه‌ و بی ‌تكلف‌ بروز میدهند و مشكلات‌ دیگران‌ را درك‌ میكنند.

باشعور، فهمیده‌، آگاه‌، محتاط، تودار، ملاحظه‌كار، رازدار، خوش‌ صحبت‌، عاقل‌، شوخ‌ و بذله ‌گو هستند و این‌ خصوصیات ‌در روابط شان‌ با دیگران‌ كاملاً عیان‌ است‌.

زنان‌ و مردان‌ متولد شهریور،‌ هردو متین‌، باوقار، باشرف‌، گیرا و جذاب‌ هستند و صادقانه‌ و از صمیم‌ قلب‌ در امر ازدواج‌ پیش‌ می‌روند و آنچنان‌ با محبت‌، مهربان‌ و باعاطفه‌ هستند كه‌ همسران‌ و والدینی‌ خوب‌ محسوب‌ میشوند.

از لحاظ فكری‌ و عقلانی‌ كنجكاو، جستجوگر، پرسش‌ گر، رَوشمَند، منظم‌، باقاعده‌، منطقی‌، سنجیده‌، دقیق‌ و آموزش ‌پذیر هستند.

آنها ابتكار و خلاقیت‌ را، با توانایی‌ برای‌ تجزیه‌ و تحلیلی‌ واضح‌ درمورد پیچیده‌ ترین‌ مسایل‌ و مشكلات‌ درهم ‌می‌آمیزند.

درمورد جزییات،‌ آنچنان‌ دقیق‌ و موشكاف‌ هستند كه‌ گاهی‌ اوقات ‌برای‌ مسائل‌ بزرگتر اهمیتی‌ قائل‌ نمی‌شوند همچنین‌، اگرچه‌ افرادی‌ معقول‌ و واقع‌بین‌ هستند، ولی‌ بواسطه ی‌ دقت‌، موشكافی‌ و تیزبینی‌ بیش‌ از حدشان‌، سرعت‌ امور را تقلیل‌ میدهند.

آنها از دست‌ هایشان‌ حداكثر استفاده‌ را میبرند و به‌ همین‌ دلیل،‌ كاردانان‌ فنی‌ و متخصصان‌ خوبی‌ از آب‌ درمی ‌آیند.

استعدادهای‌ مبتكرانه‌، سخت‌كوشی‌، دقت‌، نظم‌ و ترتیب‌، هوشیاری‌ و آگاهی،‌ نشان‌ها و علائم‌ بارز آنها هستند.

آن‌ چنان‌ كمال‌ گرا و وسواسی‌ هستند كه‌ اگر اوضاع‌ بر وفق‌ مرادشان‌ پیش‌ نرود، به ‌آسانی‌ و به‌ سرعت‌ دلسرد و مأیوس‌ می‌شوند و روحیه‌ خویش‌ را می‌بازند.

به‌ دلیل ‌تواناییشان‌ در مشاهده‌ تمام‌ زوایای‌ یك‌ سؤال‌ چند بعدی،‌ از نظریه‌ پردازی‌ انتزاعی‌ و منطقی،‌ خوششان‌ نمی‌آید و در حالیكه‌ نقطه‌ نظرات‌ متفاوت‌ و متعددی‌ را تحسین ‌میكنند، مفاهیم‌ فلسفی‌ را دشوار تلقی‌ می‌نمایند.

درنتیجه‌ اكثر اوقات‌ مردد هستند و از آن‌ جاییكه‌ نمی‌توانند به‌ راحتی‌ اطمینان‌ كنند، در تصمیم ‌گیری‌ با مشكل‌ مواجه‌ میشوند.

به‌ این‌ ترتیب‌ و با این‌ ویژگی‌های‌ ذكر شده‌، بهتر است‌ كه‌ آنها به‌ جای‌ اینكه‌ رهبرشدن‌ را انتخاب‌ كنند، مرئوس‌ و فرمانبردار باشند.

درحقیقت‌ مسئولیت،‌ آنها را به ‌زحمت‌ می‌اندازد و اغلب‌ فاقد وسعت‌ و گشادگی‌ راهبردی‌ و تاكتیكی‌ هستند كه‌ مستلزم‌ رهبرشدن است‌.

متولدین‌ شهریور اساساً افرادی‌ باتدبیر و باسیاست‌ هستند و درجهت‌ دستیابی‌ به‌ اهداف‌ مورد نظرشان‌ با مسؤولیت‌ محدود، واقع‌بین‌ محسوب‌ می‌شوند.

آنها خصیصه‌ بی‌اعتمادی‌ خودشان‌ را به‌ دیگران ‌نسبت‌ می‌دهند و بیشتر مایلند كه‌ دیگران‌ كارهای‌ پر زحمت‌ و طاقت‌ فرسا را انجام‌دهند و برای‌ رسیدن‌ به‌ خواسته ‌هایشان‌ هرچیزی‌ را به‌ زیردستانشان‌ تحمیل ‌میكنند، گرچه‌ این‌ طرز برخورد را با عدالت‌ و انصاف‌ تعدیل‌ مینمایند.

نقطه‌ ضعف‌ها و اشتباهاتشان‌ نیز مثل‌ سایر برج‌های‌ دیگر، ناشی‌ از افراط و تفریط در حسن‌ها و پاكدامنی‌ آنهاست‌.

توداری‌، خودداری‌، كم‌ حرفی‌، سختگیری‌، مشكل ‌پسندی‌، شكسته‌ نفسی‌، حجب‌ و حیا، میانه‌ روی‌، فروتنی‌ و تواضع‌ شان‌ گاهی‌ تبدیل‌ به‌ وسواس‌ میشود.

انتقاد، ایرادگیری‌ و نق‌ زدنشان نیز‌ تبدیل‌ به‌ جنجال‌ و هیاهو می‌شود و  نگرانی‌شان‌ نسبت‌ به‌ جزئیات‌ تبدیل‌ به‌ معضل‌ و گره‌ كوری‌ میشود و درنهایت‌، در تصمیم‌ گیری‌ دودل‌ میشوند و همین‌ باعث‌ میشود كه‌ از كاه،‌ كوهی‌ بزرگ‌ بسازند.

همچنین احتیاط، دور اندیشی‌، سنجیدگی‌ و آینده‌ نگری‌ آنها تبدیل‌ به‌ نیرنگ‌ و تزویر میشود و درنتیجه‌ به‌ انواع‌ بیماری‌ های هراسی‌ دچار میگردند.

 

مشاغل مناسب شهریور ماه :

آنها از توانایی‌های‌ بالقوه ‌ای‌ در امر هنر، علوم‌ و زبان‌ برخوردارند مخصوصاً از زبان‌ به ‌طرزی‌ صحیح‌، واضح‌ و رسمی‌ استفاده‌ میكنند و درست‌ مثل‌ دستورنویس‌ها و ریشه ‌شناسان‌، به‌ معانی‌ الفاظ توجه‌ مینمایند.

از حافظه‌ای‌ خوب‌ برای‌ نقل‌ قول‌ها در موارد مناسب‌ و لازم‌ برخوردارند اگرچه‌ در كار زمین‌ پیمایی‌ و نقشه‌ برداری‌ از مهارت‌ خاصی‌ بهره ‌مند هستند، به‌ جای‌ كار در یك‌ كارگاه‌، بهتر است‌ كه‌ در یك‌ كتابخانه‌ یا اداره‌ به‌ كار مشغول‌ شوند.

آنها به‌ محرك‌ و مشوقی‌ نیاز دارند تا با بهره ‌گیری‌ از فكرشان‌ به‌ حل‌ مشكلات‌ بپردازند.

زندگی‌ یكنواخت‌ و كاركردنی‌ را كه‌ نیاز به‌ فكر كردن‌ زیاد ندارد، ترجیح‌ میدهند و در امر پول‌ خرج‌ كردن‌ و مادیات،‌ محتاط هستند و علاقه‌شان‌ به‌ آمار باعث‌ می‌شود كه ‌بهترین‌ دفتردار و حسابدار از كار در آیند.

همچنین‌ سردبیر، ویراستار، تدوین‌ گر، فیزیك‌ دان‌ و شیمیدان‌های‌ تحلیل‌ گری‌ میتوانند باشند و در كارهای‌ رفاهی‌، اجتماعی‌ و بهزیستی‌ موفقیت‌ كسب‌ می‌كنند و مایلند كه‌ به‌ افراد زیردست‌ و پایین‌تر از خویش‌ كمك‌ و خدمت‌ نمایند.

آنها می‌توانند پزشك‌، پرستار، روان‌ شناس‌، دبیر انجمن‌، منشی‌های‌ رازدار، فن‌ شناس‌، بازرس‌، سرگروهبان‌، موسیقی‌ دان‌، منتقد، سخنگوی‌ عموم‌ و نویسنده‌ باشند بخصوص‌ در امر نوشتن‌ واژه‌ نامه‌ و دایره‌ المعارف ‌از تبحر خاصی‌ برخوردارند.

هم‌ زنان‌ و هم‌ مردان‌ متولد شهریور، علاقه‌ زیادی‌ به ‌تاریخ‌ دارند اگرچه‌ در كارهای‌ تجاری،‌ زیركی و زرنگی و ابتكار و هنرمندی‌ تحلیل‌گرانه‌ شان‌ می‌تواند آنها را به‌ سمت‌ نادرستی‌ و تقلب‌ سوق‌ دهد، ولی‌ معمولاً شعور و منطق‌ شرافتمندانه‌ و وجدانی‌شان‌ در برابر این‌ وسوسه‌ها مقاومت‌ می‌كند.

زنان‌ متولد شهریور میتوانند در زمینه‌ طراحی‌ لباس‌ و مد موفق‌ باشند، چون‌ در این‌ زمینه‌ از شامه‌ای‌ قوی‌ و ابتكارعمل‌ برخوردارند و می‌توانند در این‌ امر پیشگام‌ باشند.

در هر حرفه‌ای‌، آنها به‌ راحتی‌ نقطه‌ نظرات‌ جدید را درك‌ میكنند ولی‌ همیشه‌ با احتیاط و حفظ ارزش‌ حقیقی‌ خویش‌، پیش‌ می‌روند.

آنها عاشق‌ زندگی‌ روستایی‌ هستند ولی ‌احتمالش‌ ضعیف‌ است‌ كه‌ كشاورزانی‌ خوب‌ از آب‌ درآیند، مگر این‌ كه‌ بتوانند بر وسواس‌ و علاقه‌ شدیدشان‌ به نظافت‌، بهداشت‌ و پاكیزگی‌ غلبه‌ نمایند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ شهریور ماه‌ :

گفته‌ میشود كه‌ سنبله‌ بر روی‌ دست‌ها، شكم‌، روده‌ها، طحال‌ و سیستم‌ عصبی ‌مركزی‌ حكمرانی‌ می‌كند بنابراین‌ متولدین‌ شهریور‌ مستعد ابتلا به‌ زكام‌، سرماخوردگی‌، سینه‌ درد، سرفه‌، سینه‌ پهلو، ذات‌ الریه‌ و ناراحتی‌های‌ عصبی‌ هستند.

از آنجایی‌ كه‌ طبیعتاً نگران‌ و دلشوره ‌ای‌ هستند، به‌ ناراحتی ‌های ‌معده‌ و روده‌ مثل‌ قولنج‌ و زخم‌ معده‌ دچار میشوند.

هم‌ زنان‌ و هم‌ مردان‌ متولدشهریور به‌ غذا علاقه‌ خاصی‌ دارند و از آنجاییكه‌ معده ‌هایشان‌ حساس‌ است‌، باید در مورد رژیم‌ غذایی‌ خود دقت‌ فراوان‌ داشته‌ باشند و این‌ علاقه‌ وافر را با برخورداری‌ از مواد غذایی‌ كم‌ نظیر و كمیاب‌ مهار نمایند.

 

علاقمندی‌های متولد شهریور :

مواد غذایی‌ سالم‌ و بهداشتی‌ ، میدان‌های‌ رقابتی ، بهداشت‌ و نظافت ‌، نظم‌ و ترتیب‌ ، سلامت‌ بودن

 

بیزاری‌های متولد شهریور :

هر مشكل‌ و خطر جسمانی‌ ، هر چیز كثیف‌ و ناشایست‌ ، كارمندان‌ بی‌دقت ‌، نامرتب‌ و شلخته‌ ، بدبختی‌ و فلاكت‌ ، بی‌ثباتی‌ و متغیر بودن‌

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه‌ صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی ویژگیها و خصوصیات منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا برآورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شود :

 

¤ مشكل ‌: به‌ كرات‌ خود را تنها میابید و قادر نیستید دوستانتان‌ را به‌ مدت‌ بیش ‌از چندهفته‌ حفظ كنید.

راه‌ حل ‌: سعی‌ كنید كه‌ بیش‌ از حد جنجالی‌ و اهل‌ جر و بحث‌ نباشید و به‌ یاد داشته‌ باشید كه‌ انتقاد كردن‌ دائمی‌ از دوستان‌ و اطرافیان‌، برای‌ هیچكس‌ خوشایند نیست‌.

تلاش‌ كنید تا زندگی‌ خود را داشته باشید و اجازه‌ دهید تا دیگران‌ نیز زندگی‌ كنند، به ‌این‌ ترتیب‌ درمیابید كه‌ اطرافیان‌ و دوستانتان‌ چگونه‌ به‌ شما عشق‌ خواهند ورزید.

¤ مشكل ‌: احساس‌ میكنید كه‌ مردم‌ از برخورد نزدیك‌ با شما حذر میكنند.

راه‌ حل‌ : لازم‌ است‌ كه‌ بیش‌ از حد نگران‌ سلامتی‌ خود نباشید و آن‌ را به‌ یك ‌موضوع‌ مورد بحث‌ تبدیل‌ نكنید.

پیشنهادات‌ و راهنمایی‌های‌ مربوط‌ به‌ سلامت ‌جسمانی‌ و مواد غذایی‌ سالم‌ را به‌ زبان‌ نیاورید، مگر اینكه‌ از شما راجع‌ به‌ آنها سؤال ‌نمایند.

¤ مشكل ‌: از شیوه‌ و روال‌ زندگی‌ خود راضی‌ نیستید و هیچ‌ تغییر و تحول‌ و هیجانی‌ در آن‌ وجود ندارد تا از آنها صحبت‌ كنید.

راه‌ حل ‌: ممكن‌ است‌ تصور كنید كه‌ زندگی‌ تان‌ محدود به‌ یك‌ سری‌ نظریه‌ خاص ‌شده‌ است‌ پس‌ بهتر است‌ از خودتان‌ بپرسید كه‌ در حال‌ سرویس‌ دهی‌ به‌ چه‌ چیز و یا چه‌ كس‌ هستید، آیا وقف‌ چیزی‌ شده ‌اید و به‌ اسارت‌ در آمده‌اید؟

سپس‌ بعد از پاسخ‌ دادن‌ به‌ این‌ سؤالات‌، شروعی‌ تازه‌ را تجربه‌ نمایید كه‌ ارزش‌ حقیقی‌ شما را دربرگیرد.

¤ مشكل ‌:ممكن‌ است‌ احساس‌ كنید كه‌ زندگی‌ و دستیابی‌ به‌ موفقیت،‌ یك‌ تپه‌ شیب‌دار و بلند بالاست‌ كه‌ هرگز قادر به‌ بالا رفتن‌ از آن‌ نیستید.

راه‌ حل ‌: سعی‌ كنید كه‌ ویژگی‌های‌ مثبت‌ خود را همواره‌ درنظر داشته‌ باشید و نگرانی‌ هایتان‌ را برای‌ كاركنان‌ زیردست‌ و همكارانتان‌ بیان‌ نكنید، آن‌ گاه‌ در میابید كه‌ آن‌ كوههای‌ بلند بالا و سر به‌ فلك‌ كشیده‌، تبدیل‌ به‌ تپه‌ هایی‌ كوچك‌ میشوند كه‌ میتوانید به‌ سرعت‌ و دوان‌ دوان‌ به‌ قله‌ آنها برسید.

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان