تبلیغات
فال - طالع بینی فصل ها : متولدین پائیز
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی فصل ها : متولدین پائیز

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
> طالع بینی کامل متولدین مهر ، آبان ، آذر <
 

> شخصیت ، نقاط منفی و مثبت رفتاری ، مشاغل و روش تعادل بخشیدن به رفتارها < طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

¤¤¤ متولد مهر ¤¤¤

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ مهر ماه ‌:

با تدبیر، با سیاست‌، مؤدب ‌، با نزاكت‌ و آداب‌ دان‌ ، احساساتی‌، خیال‌ پرداز، دلربا، جذاب‌ و ملیح‌ ، بردبار، پر تحمل‌، آسان‌ گیر، اجتماعی‌، خوش‌ مشرب‌، خون‌ گرم‌، معاشرتی‌، زود آشنا و پر شور ، كمال‌ طلب‌، آرمان‌ گرا، صلح‌ جو و آرام‌

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ مهر ماه ‌:

دو دل‌ ، نامطمئن ، ‌خوش‌ باور ، دهن بین و تأثیرپذیر ، خودخواه‌ ،  لوس

 

شخصیت کلی متولد مهر :

برج‌ میزان‌ تنها ماهی‌ در منطقه‌ البروج‌ است‌ كه‌ با علامتی‌ بی‌جان‌ مشخص‌ شده‌ است‌، چون‌ علامت‌ تمام‌ برجهای‌ دیگر به‌ واسطه‌ ی حیوان‌ و انسان‌ نمایش‌ داده‌ شده‌اند.

بسیاری‌ از طالع‌ بینان‌ مدرن،‌ ماه‌ مهر را مطلوب‌ترین‌ و مفیدترین‌ ماه‌ در منطقه‌ البروج ‌در نظر میگیرند چون‌ این‌ ماه‌، زمان‌ برداشت‌ است‌ و اشخاص،‌ ثمرات‌ سخت‌ كوشی‌ خود در فصل‌ بهار را در این‌ ماه‌ به‌ دست‌ می‌آورند.

در ماه‌ مهر، هوایی‌ مطبوع‌ و آرامش ‌بخش‌ را تنفس‌ میكنیم‌ و از آفتاب‌ بی ‌رمق‌ و میوه ‌های‌ خوشمزه آن‌ لذت‌ میبریم‌.

متولدین‌ مهر در میان‌ ماههای منطقه‌ البروج‌ از دلپذیرترین‌، بافرهنگ‌ترین‌ و مؤدبانه ‌ترین‌خصوصیات‌ اخلاقی‌ برخوردارند و اكثراً خوش‌ قیافه‌ و جذاب‌ هستند.

آنها خوش ‌سلیقه‌ و شیك‌ هستند، طبیعتاً افرادی‌ مهربان‌، دلرحم‌، ملایم‌، عاشق‌ زیبایی‌ و هماهنگی‌ هم‌ در زمینه موسیقی‌ و هم‌ در زمینه‌ زندگی‌ اجتماعی‌ محسوب‌ میشوند و از هرچیزی‌ كه‌ سرگرمشان‌ كند، استقبال‌ میكنند.

آنها از استعداد و قوه‌ ذهنی‌ خوبی‌ برخوردارند و در شرایطی‌ كه‌ مجبور به‌ قضاوت‌ میشوند، قادرند منصفانه‌ و بی‌طرفانه‌ داوری‌ كنند.

به‌ هیچ‌ وجه‌ حاضر نیستند با اشخاصی‌ كه‌ برخلاف‌ نقطه‌ نظرات‌ آنها به‌ بحث‌ و جدل‌ می‌پردازند، سر و كار داشته‌باشند.چون‌ به‌ محض‌ آنكه‌ به‌ نتیجه‌ای‌ برسند، حقیقت‌ آن‌ به‌ نظرشان‌ بدیهی‌ و مسلم ‌می‌آید.

یكی‌ از نقطه‌ ضعف‌های‌ آنها ناشكیبایی‌ دربرابر انتقاد است‌ و اینكه شدیداً مایلند ‌دیگران،‌ رفتار و اعمالشان‌ را تأیید نمایند ولی‌ دركل‌ افرادی‌ متعادل‌، با تدبیر، ملاحظه‌ گر و حتی‌ انعطاف‌پذیر هستند.

متولدین‌ مهر نسبت‌ به‌ نیازها و خواسته‌ های‌ دیگران‌ حساس‌ هستند، گاهی‌ اوقات ‌از آنچنان‌ درك‌ و قدرت‌ فراوانی‌ برخوردار میشوند كه‌ به‌ راحتی‌ به‌ واسطه‌ ی خوش‌بینی‌ ذاتیشان‌ از نیازهای‌ عاطفی‌ و احساسی‌ دوستان‌ و هم‌ نشینان‌ خود مطلع‌ شده‌ و به‌ یاریشان‌ می‌شتابند.

درحقیقت‌ این‌ جمله‌ دقیقاً وصف‌ حال‌ آنهاست‌: «متولدین‌ مهرماه‌ همیشه‌ كاری‌ می‌كنند كه‌ شما از هم‌ نشینی‌ و بودن‌ در كنارشان‌ حال‌ خوبی‌ پیدا كرده‌ و با نشاط شوید».

آنها خیلی‌ اجتماعی‌ و خونگرم‌ هستند و از بی‌رحمی‌، قساوت‌، سنگدلی‌، خشونت‌، ستمكاری‌، آزار و اذیت‌، تندی‌، پرخاشجویی‌، هرزگی‌، بی‌نزاكتی‌، دعوا و اصطكاك‌ بیزار هستند . 

نهایت‌ سعی‌ و تلاش‌ خود را به‌ كار میبندند تا با اطرافیان‌ خود تشریك‌ مساعی‌ و مصالحه‌ كرده‌ و با همه‌ كنار می‌آیند و درواقع‌ كمال‌ مطلوب‌ و نمونه‌ ایده‌ آل‌ آنها در كل‌ جامعه‌ و در دایره‌ زندگی‌ خودشان ‌اتحاد، سازگاری‌ و اتفاق‌ است‌.

قالب‌ فكری‌ آنها بیش‌ از آنكه‌ روشنفكرانه‌ باشد، هنرمندانه‌ محسوب‌ میشود اگرچه ‌آنها برای‌ پیشگام‌ و پیشرو بودن‌ در هر تلاش‌ هنری،‌ بیش‌ از حد میانه‌ رو و ملایم ‌هستند.

از درك‌ و بینش‌ و تیزبینی‌ خوبی‌ برخوردارند و به‌ واسطه ی‌ توانایی‌ و قابلیت‌ دقیق‌ و نقادانه ‌شان‌، به‌ راحتی‌ میتوانند تلاش‌های‌ خود و همین‌ طور دیگران ‌را مشاهده‌ نمایند و همین‌ امر به‌ تمام‌ كارهایشان‌ انسجام‌ و اصالت‌ میبخشد.

آنها در روابط شخصی‌ خودشان‌ با دیگران‌، بیشتر به‌ نقطه‌ نظرات‌ دیگران‌ بها میدهند و دائماً در تلاشند تا به‌ واسطه‌ مصالحه‌، هرگونه‌ اختلافی‌ را رفع‌ كنند و بیشتر اوقات ‌حاضرند خودشان‌ ضرر كنند ولی‌ روابط شان‌ با دیگران‌ خدشه‌ دار نشود.

در زمینه احساساتی‌ بودن‌ و آرمان‌ گرایی به‌ افراط و زیاده‌ روی‌ دست‌ میزنند اگرچه‌ شانس‌ خوبی‌ دارند و معمولاً ازدواج‌ هایی‌ موفقیت ‌آمیز خواهند داشت‌ چون‌ غالباً به ‌تفاهم‌، همفكری‌ و سازگاری‌ و اتحاد در این‌ امر معتقدند.

درواقع‌ آنها آنقدر مهربان‌ و بامحبت‌ هستند كه‌ به‌ خاطر اینكه‌ شریك‌ زندگی‌شان‌ كوچكترین‌ آسیبی‌ نبیند، حاضرند به‌ هر مشقتی‌ تن‌ دردهند و اكثر اوقات،‌ در دعواها و بگو مگوها كوتاه‌ می‌آیند.

همسران‌ متولدین‌ مهر هرگز نمیتوانند شكایت‌ كنند كه‌ آنها قادر به‌ دركشان‌ نیستند، چون‌ متولدین‌ مهر معمولاً در كل‌ منطقه‌ البروج،‌ همدل ‌ترین‌ و هم‌فكرترین‌شان‌ محسوب‌ میشوند و با رضایت‌ خاطر كامل،‌ نقطه‌ ضعف‌ها و عیوب ‌عزیزان‌ و دوستان‌ و محبوبانشان‌ را تحمل‌ میكنند.

جنبه منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ مهر، ویژگی‌های‌ بی‌خیالی‌، سر به‌ هوایی‌، بازیگوشی‌ و سطحی‌ بودن‌ به‌ شمار می‌آیند .

اگرچه‌ این‌ ویژگی‌ها می‌توانند ناشی‌ از بی‌حوصلگی‌ و خسته‌ شدن‌ از امور روزمره‌ و یكنواخت‌ و مرسوم‌ زندگی‌ باشند و گهگاهی‌ به‌ شدت‌ بی‌ شور و حال‌، كمرو، خجالتی‌، آسان‌ گیر، سست‌ و بی‌ حال ‌می‌شوند ولی‌ خوشبختانه‌ این‌ ویژگی‌ها مقطعی‌ و تغییرپذیر هستند.

آنها حتی‌ زمانی‌كه‌ اوضاع‌ بر وفق‌ مرادشان‌ نباشد، به‌ ندرت‌ عصبانی‌ میشوند ولی‌ طغیان‌های‌ خشم‌ و عصبانیت‌ متولدین‌ مهر، تمام‌ اطرافیانشان‌ را شوكه‌ میكند.

عشق‌ و علاقه‌ وافر آنها به‌ تفریح‌ و خوشگذرانی،‌ ممكن‌ است‌ آنها را به‌ سمت‌ افراط كاری‌، گزاف‌ گویی‌ و ولخرجی‌ سوق‌ دهد.

هم‌ زنان‌ و هم‌ مردان‌ متولد این‌ ماه‌ ممكن‌ است‌ به‌ افرادی‌ شایعه ‌پراكن‌ و خاله‌ زنك‌ تبدیل‌ شوند و یكی‌ از خصوصیات‌ منحصر به‌ فرد متولدین‌ مهر، ‌كنجكاوی‌ و علاقه‌ سیری‌ ناپذیرشان‌ به‌ هر مسأله ی‌ جدید است‌ كه‌ همین‌ خصوصیت، ‌آنها را وسوسه‌ می‌كند تا در مورد هر شایعه‌ اجتماعی‌ به‌ تحقیق‌ و پرس‌ و جو بپردازند.

در زمینه ی‌ كار، گاهی‌ اوقات‌ به‌ آنها لقب‌ "مهر ماهی‌های‌ تنبل‌ " میدهند !

اگرچه‌ آنها میتوانند به‌ طرز شگفت‌ آوری‌ فعال‌، پویا و پرجنب‌ و جوش‌ باشند، ولی‌ حقیقتاً ازكارهای‌ پست‌، كثیف‌، زمخت‌ و خشن‌ بیزارند.

گرچه‌ عده‌ای‌ از متولدین‌ مهر، به‌ كم ‌نیز قانع‌ هستند، ولی‌ عده ی‌ دیگر شدیداً جاه‌ طلب‌ و بلندپرواز هستند.

از آنجاییكه‌ آنها از افراط و تفریط بیزار هستند، میتوانند دیپلمات‌های‌ خوبی‌ از آب ‌درآیند ولی‌ شاید در امر سیاست،‌ ضعیف‌ عمل‌ نمایند چون‌ در پافشاری‌ بر نقطه ‌نظرات‌ خودشان‌، مصر نیستند و حاضرند به‌ راحتی‌ نقطه‌ نظرات‌ و عقاید دیگران‌ را نیز بررسی‌ كنند.

 

مشاغل مناسب مهر ماه :

آنها میتوانند مدیر، مجری‌، سازمان‌ دهنده‌، حقوق‌ دان‌، وكیل‌ دعاوی‌ شوند زیرا ‌آنها به‌ شدت‌ درستكار و عادل‌ هستند و اشخاص‌ بدبین‌ و منفی‌ احتمالاً در كارهای ‌قانونی‌ برایشان‌ پاپوش‌ درست‌ میكنند .

فروشنده‌ وسایل‌ عتیقه‌، كارمند دولت‌ و بانكدارهایی‌ موفق اند چون‌ در حفظ و كنترل‌ پول‌ دیگران‌، قابل‌ اعتماد و وفادار به‌ شمار می‌آیند‌ .

بعضی‌ از آنها در زمینه‌ طراحی‌ لباس‌ یا لوازم‌ آرایشی‌ جدید، از استعداد خوبی‌ برخوردارند و خوش‌ ذوق‌ و استثنایی‌ محسوب‌ میشوند.

همچنین ‌به‌ عنوان‌ هنرمند، آهنگساز، منتقد، نویسنده‌، طراح‌ و دكوراتور داخلی‌، كارمند خدمات‌ بهزیستی‌ و ارزیاب،‌ افرادی‌ موفق‌ محسوب‌ میشوند و در هرگونه‌ پذیرایی‌ و سرویس‌ دهی‌ عمومی،‌ توانایی‌ خاصی‌ دارند.

عده‌ای‌ از آنها به‌ واسطه انضباط فردی‌، خویشتن‌ داری‌ و خودداری‌شان‌ از روی‌ نوع‌ دوستی‌ و نیكوكاری‌، خدمات‌ ارزنده ‌ای‌ را برای‌ نوع‌ بشر انجام‌ میدهند و نتایجی‌ عالی‌ را به‌ ارمغان‌ می‌آورند.

آنها به‌ شدت‌ خوش‌ بین‌ هستند و توانایی‌ آن‌ را دارند كه‌ بعد از هر مرتبه‌ ورشكست‌ شدن‌ و به‌ زمین‌خوردن‌، به‌ خود بیایند و آن‌ را جبران‌ كنند درنتیجه‌ میتوانند كارشناسان‌ امور مالی‌ یا سرمایه‌ گذارانی‌ موفق‌ باشند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ مهرماه ‌:

صورت‌ فلكی‌ میزان‌ بر ناحیه‌ كمر، پشت‌ و كلیه‌ها حكمرانی‌ میكند از این‌ رو متولدین‌ مهر مستعد ابتلا به‌ كمردرد، ناراحتی‌ مربوط به‌ كلیه‌ و مثانه‌، بخصوص‌ سنگ‌ كلیه‌ و مثانه‌ هستند .‌

انها باید جداً از افراط و زیاده ‌روی‌ در غذاخوردن‌ و نوشیدن‌ اجتناب‌ ورزند، چون‌ ممكن‌ است‌ كلیه ‌هایشان‌ آسیب‌ جدی‌ ببیند.

 

علاقمندیهای متولد مهر ماه:

مسائل‌ و موضوعات‌ ظریف و عالی‌ و دقیق‌ در زندگی‌ ، تشریك‌ مساعی‌ ، صمیمیت ‌، مهربانی‌ و صفا ، ملاطفت‌ ، ملایمت‌

 

بیزاریهای متولد مهر ماه :

خشونت‌، بی‌عدالتی‌، ظلم‌ و ستم‌، بی‌انصافی‌، حق‌ كشی‌، رفتار و اعمال ‌فاقد شعور و بی‌ملاحظه‌، در قید و بند امور رایج‌ و مرسوم‌ قرار گرفتن‌

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه‌صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی خصوصیات و ویژگیهای منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا براورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شوید :

 

¤ مشكل‌ : به‌ كرّات‌ خودتان‌ را درگیر موقعیت‌ها و شرایطی‌ میابید كه‌ نه‌ فقط برای ‌شما، كه‌ برای‌ دیگران‌ نیز كم‌ ارزش‌ و سطحی‌ هستند.

راه‌ حل ‌: بهتر است‌ سعی‌ در وانمود كردن‌ احساساتی‌ كه‌ ندارید، نكنید و راهی‌ را بیابید كه‌ بتوانید به‌ آرامی‌ و باوقار، خودتان‌ را از یك‌ رابطه‌ سطحی‌ و بی‌مایه‌ خارج ‌كنید و قبل‌ از هر اقدامی‌ به‌ دقت‌ جوانب‌ امر را بسنجید.

¤ مشكل‌ : گاهی‌ اوقات‌ حتی‌ از خودتان‌ هم‌ بدتان‌ می‌آید و یا از اینكه‌ نمیتوانید دیگران‌ را خوشحال‌ كنید، مدام‌ خودخوری‌ كرده‌ و به‌ سرزنش‌ می‌پردازید.

راه‌ حل‌ : اگر قادر به‌ یادگیری‌ این‌ توانایی‌ شوید كه‌ بدون‌ آنكه‌ دیگران‌ را ناراحت ‌كنید، از وجود خودتان‌ خشنود شوید، آن‌ وقت‌ میتوانید دیگران‌ را نیز خوشحال‌ سازید.

¤ مشكل‌ : گاهی‌ اوقات‌ در بعضی‌ از شرایط و موقعیت‌های‌ آرامش‌ بخش،‌ احساس ‌معذب‌ بودن‌ میكنید و دیگران‌ را نیز كمی‌ عصبانی‌ و آزرده‌ خاطر میسازید.

راه‌ حل ‌: بهتر است‌ سعی‌ نمایید كه‌ اطمینان‌ خاطر و امنیت‌ درونی‌ خودتان‌ را از طریق‌ قدرت‌ و هوشیاری‌ معنوی كسب‌ كنید.

¤ مشكل‌ : احساس‌ میكنید كه‌ زندگی،‌ پوچ‌ و بیهوده‌ است‌ و به‌ وضوح‌ احساس‌ خلاء مینمایید و تصور میكنید كه‌ اعمالتان‌ در نظر دیگران،‌ مأیوس‌ كننده‌ و یأس‌ آورند.

راه‌ حل ‌: احساسات‌ خودبزرگ‌ بینی‌ و مثبت‌ اندیشی‌ را در خودتان‌ توسعه‌ دهید و اجازه‌ ندهید حالات‌ نخبه‌ گرایانه‌ و طبقاتی‌ بر شما مستولی‌ شوند.

 
طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
¤¤¤ متولد آبان ¤¤¤

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ آبان ماه ‌:

مصمم‌، قاطع‌، با اراده‌، پر قدرت‌، محكم‌ و نیرومند ، عاطفی‌، احساساتی‌، پر احساس‌ و شُهودی ، مقتدر، با نفوذ، قوی‌، جذاب‌، گیرا، پرشور و پرحرارت‌ ، پر شور و شوق‌ و مهیج‌

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ آبان‌ ماه ‌:

حسود، غیرتی‌، خشمگین‌ و غضب‌ آلود ، وسواسی‌ و بی‌اختیار ، تودار، پنهان‌ كار، مرموز، لجوج‌، یك‌ دنده‌، سرسخت‌ و خودرأی

 

شخصیت کلی متولد آبان :

متولدین‌ آبان‌ در تمام‌ منطقه‌ البروج،‌ پر شورترین‌، مقتدرترین‌، پر حرارت‌ترین‌ و پیچیده‌ترین‌ افراد به‌ شمار می‌آیند.

حتی‌ زمانیكه‌ به‌ ظاهر خونسرد، آرام‌ و خویشتن‌دار میرسند، درونشان‌ پر از جوش‌ و خروش‌ و انرژی‌، عاطفه‌ و احساس‌ است‌ و در واقع‌ درست‌ مثل‌ آتشفشانی‌ هستند كه‌ زیر آبهای‌ آرام‌ قرار دارند و هر لحظه‌ ممكن ‌است‌ كه‌ فوران‌ كنند.

ولی‌ افرادی‌ كه‌ تیزهوش‌ و زیرك‌ محسوب‌ میشوند، از آن ‌خشونت‌ مهار شده‌، قدرت‌ بی حد و حصر و شخصیت‌ هیپنوتیزم‌ كننده‌ شان‌ و در عین‌ حال،‌ آرامش‌ و خودداری‌ ظاهریشان‌ آگاه‌ هستند.

همراهی‌ با آنها در اجتماعات‌ و گردهمایی‌های‌ اجتماعی‌ مرسوم،‌ خوشایند است‌ چون‌ آنها در حین‌ بحث‌ و گفتگو، با فكر، با ملاحظه‌، موقر، محترم‌، متین‌، خوددار و در عین‌ حال‌ با محبت‌، خوش‌ رو، خوش‌ برخورد، با نزاكت‌ و مهربان‌ هستند.

گاهی‌ اوقات‌ نگاهشان‌ آنچنان‌ نافذ و عمیق‌ میشود كه‌ اطرافیان‌ خجالتی‌ و كمرو، تحت‌ تأثیر قرار میگیرند و احساس ‌میكنند كه‌ در مقابل‌ آنها بی ‌دفاع‌ هستند.

آنها در ظاهر، كناره‌گیری‌ از كانون‌ فعالیت‌ها و توجهات‌ را ترجیح‌ میدهند ولی‌ درعین‌ حال‌ افرادی‌ كه‌ آنها را خوب‌ می‌شناسند، متوجه‌ هوشیاری‌ زیركانه‌ آنها می‌شوند كه‌ جزیی‌ از شخصیت‌ وجودیشان‌ به‌ شمار می‌آید.

آنها نیازمند انضباط فردی‌ هستند، چون‌ قادرند ویژگی‌ها و خصوصیت‌های‌ منحصر به‌ فرد خودشان‌ را شناسایی‌ كرده‌ و به‌ همین‌ دلیل‌ از افراد دیگر متمایز شوند.

درحقیقت‌، آنها به‌ راحتی‌ قادرند از قدرت ‌خویش،‌ درجهت‌ خیر و یا شر استفاده‌ كنند و شدیداً پیگیر، سمج‌ و با اراده ‌هستند و از عقیده ی‌ راسخی‌ برخوردارند .

عمیقاً حساس‌ هستند و به‌ آسانی ‌تحت‌ تأثیر عواطف‌ و احساسات‌ درونی‌ خودشان‌ قرار میگیرند و به‌ همین‌ دلیل‌ نیز به ‌راحتی‌ صدمه‌ میخورند و اگر مورد توهین‌ یا بی‌حرمتی‌ قرار بگیرند، به‌ سرعت ‌برانگیخته‌ شده‌ و خشم‌ و عصبانیت‌ بی ‌امان‌ و خطرناك‌ خود را بروز می‌دهند.

گهگاهی‌ آنچنان‌ رك‌ گو میشوند كه‌ تا آخر عمر دشمنانی‌ خطرناك‌ برای‌ خودشان‌ میتراشند چون‌ بیش‌ از حد دقیق‌، موشكاف‌ و عیبجو هستند و اگر از كسی ‌خوششان‌ نیاید، تظاهر به‌ دوست‌ داشتن‌ را امری‌ شدیداً دشوار تلقی‌ میكنند.

آنها قادرند انرژی‌ فراوان‌ خودشان‌ را به‌ طور سازنده ‌ای‌ مهار كنند و اعتماد به‌ نفس‌ خودشان‌ را با زیركی‌، و بلندپروازی‌شان‌ را با بلندهمتی‌ تعدیل‌ نمایند، البته به‌ شرط آنكه‌ طرف‌ مقابل‌ را دوست‌ داشته‌ باشند.

در محل‌ كار با همكارانشان‌ تنها به‌عنوان‌ رهبر رابطه‌ برقرار می‌كنند و نسبت‌ به‌ افرادی‌ كه‌ به‌ آنها بی‌علاقه‌ هستند، شدیداً بی‌رحم‌، سنگدل‌ و بی‌پرده‌ می‌شوند.

آنها به‌ شدت‌ متوقع‌، بی‌گذشت‌ و پرتوقع‌ هستند و نمیتوانند به‌ راحتی‌ از اشتباهات‌ و نقطه‌ ضعف‌های‌ دیگران‌ چشم‌ پوشی‌ نمایند، شاید به‌ این‌ دلیل‌ است‌ كه‌ از وجود نقطه‌ ضعف‌ها و بدی‌های‌ خودشان‌ غافل‌ هستند و نفرت‌ و بیزاری‌ خویش‌ را به‌ طرز نامعقولی‌ در قالب‌ خشم‌ و عصبانیت‌ نشان‌ می‌دهند.

اگرچه‌ آنها می‌توانند دوستانی‌ خارق‌ العاده‌ باشند به‌ شرط آنكه‌ دوستانشان‌ احترام‌، آبرو، شرف‌ و حرمت‌ ایشان را كه‌ نسبت‌ به‌ آنها بیش‌ از حد حساس‌ هستند، مورد تردید قرار نداده‌ و زیر سؤال‌ نبرند.

آنها زمانی‌ كه‌ احساس‌ كنند دوستانشان‌ به‌ حالشان‌ مفید نیستند، به‌ راحتی‌ آنها را كنار می‌گذارند، ولی‌ خودشان‌ به‌ این‌ خصیصه‌ منفی‌ خوب ‌آگاهند و بیشتر اوقات‌ با این‌ تمایل‌ می‌جنگند.

به‌ كمك‌ قدرت‌های‌ معقولشان‌ كه‌ با تخیل‌ و الهام‌ و شهود همراه‌ هست و با بهره ‌گیری‌ از استعداد، ذوق‌، قریحه‌، بینش‌ دقیق‌ و تحلیل‌ گرایانه‌شان‌، به‌ علاوه‌ شانس ‌خوبشان‌ از علم‌ و آگاهی‌ برخوردارند.

درواقع‌ آنها به‌ نسبت‌ متولدین‌ ماههای‌ دیگر، از شانس‌ بیشتری‌ برای‌ نابغه‌ شدن‌ برخوردارند، ولی‌ متأسفانه‌ گهگاهی‌ به‌ افراط و تفریط پرداخته‌، برعلیه‌ تمام‌ رسوم‌ به‌ شورش‌ برخاسته‌، به‌ سمت‌ اغراق‌ و گزافه‌گویی‌ سوق ‌یافته‌ و از بدی‌ها و عیوب‌ خود غافل‌ می‌شوند.

عصبانیت‌ ترس‌ آور، بی‌رحمی‌ و خشونت‌ آزارگرایانه‌ و ستیزه‌ جویانه‌، خودپسندی‌ و نخوت‌ شدید، حسادت‌ بیمارگون ‌و ناپایداری‌ و بی‌ثباتی‌ شدید خلق‌ و خو، همگی‌ برخی‌ از عادات‌ بد آنها به‌ شمار می‌آیند.

آن‌ دسته‌ از متولدین‌ آبان‌ كه‌ به‌ مسامحه‌ گری‌ و تعلل‌ دست‌ می‌زنند، تبدیل‌به‌ افرادی‌ تنبل‌، خودخواه‌، لذت‌ جو و لوس‌ میشوند كه‌ مدام‌ خواهان‌ شنیدن‌ تملق‌ و تمجید از جانب‌ دوستانشان‌ هستند.

متولدین‌ آبان‌ در عشق‌ و عاشقی‌ بسیار احساساتی‌، عاطفی‌ و فعال‌ هستند و ارتباط عاشقانه‌ به‌ نظر آنها امری‌ مقدس‌ است‌ و از بُعد معنوی‌ به‌ آن‌ مینگرند.

زمانی‌ كه‌ عاشق ‌میشوند، در خلسه‌ فرو رفته‌ و از خود بی‌خود میشوند و فردیت‌ خویش‌ را از یاد می‌برند و ازدواج‌ به‌ نظر آنها یك‌ پیوند روحی‌ و روانی‌ به‌ شمار می‌آید به‌ همین‌ دلیل‌ نیز گهگاهی‌ در امر عشق‌ و عاشقی،‌ آنچنان‌ به‌ افراط میروند كه‌ لقب‌ عشاق‌ بخت ‌برگشته‌ و بد فرجام را به‌ خود اختصاص‌ میدهند.

 

مشاغل مناسب آبان ماه :

از آنجایی‌ كه‌ آنها كاملاً بااستعداد و خوش‌ ذوق‌ هستند، میتوانند در بسیاری‌ ازحرفه‌ها و مشاغل‌ موفقیت‌ كسب‌ نمایند.

در كار بسیار جدی‌، مستقل‌ و خویشتن‌ دار هستند بنابراین میتوانند جراح‌، دانشمند، قهرمان‌ و سربازانی‌ متهور و دلاور باشند.

دركل‌ هر حرفه‌ای‌ كه‌ لازمه‌اش ‌تحقیق‌، بررسی‌، پژوهش‌ و سر و كله‌ زدن‌ با واقعیات‌ است‌ و در آن‌ سِرّی‌ نهفته‌ باشد برایشان‌ جالب‌ و خوشایند است‌.

همچنین‌ میتوانند سخنوران‌، ناطقان‌ و استادانی ‌مجاب‌ گر و متقاعد كننده‌ باشند و به‌ عنوان‌ دیپلمات‌ یا مبلغ‌ مذهبی‌ و عرفانی،‌ موفقیت ‌كسب‌ نمایند و خودی‌ نشان‌ دهند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ آبان‌ ماه‌ :

صورت‌ فلكی‌ عقرب‌ بر لگن‌ خاصره‌، اندام‌های‌ تناسلی‌ و ادراری‌ حكمرانی‌ میكند و درنتیجه‌ متولدین‌ آبان‌  مستعد ابتلا به‌ بیماری‌های‌ كبد و كلیه‌، سنگ‌ مثانه‌ و دیگر بیماریهای‌ مقاربتی‌ هستند.

همچنین‌ ممكن‌ است‌ دچار دمل‌، آبسه‌، كورك‌، جوش‌، فیستول‌، بواسیر، فتق‌ و زخم‌های‌ پوستی‌ شوند.

 

علاقمندیهای متولد آبان :

صداقت‌ و حقیقت‌، عوامل‌ پنهان‌ و اسرارآمیز، درگیر بودن‌ در كار، كارهای‌ معنادار و عمیق‌، مجاب‌ گری‌ و برخورداری‌ از قدرت‌ قانع‌ كنندگی‌

 

بیزاریهای متولد آبان :

بسنده‌ كردن‌ به‌ اطلاعات‌ سطحی‌ و كم‌ مایه‌، سودجویی‌ و منفعت‌طلبی‌، مشاغل‌ و كارهای‌ سبك‌، ارتباطات‌ و روابط سطحی‌ و كم‌ مایه‌، تملق‌، چرب‌زبانی‌، چاخان‌ گویی‌، گزافه‌گویی‌، اغراق‌ و چاپلوسی‌

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه‌ صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی خصوصیات و ویژگیهای منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا براورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شوید :

 

¤ مشكل‌ : گهگاهی‌ از عقده‌ حقارت‌ و خود كم‌ بینی‌ رنج‌ میبرید و از خودتان‌ بدتان ‌می‌آید، در عین‌ حال‌ اصلاً مایل‌ نیستید كه‌ از دیگران‌ كمك‌ بگیرید.

راه‌ حل‌ : باید به‌ خودتان‌ بقبولانید كه‌ نه‌ تنها دیگران،‌ بلكه‌ خودتان‌ نیز دارای‌ عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌ هایی‌ هستید، سپس‌ سعی‌ كنید تا حتی‌ الامكان‌ نسبت‌ به‌ آنها بی‌اعتنا باشید، بعد متوجه‌ خواهید شد كه‌ آنها به‌ تدریج‌ كمتر و كمتر میشوند.

خودمانی‌ رفتار كنید و منعطف‌ باشید تا براحتی‌ بتوانید در حین‌ مواجهه‌ با مشكلات، ‌از دیگران‌ كمك‌ بگیرید.

¤ مشكل‌ : با اینكه‌ راه‌ درست‌ را در زندگی‌تان‌ یافته‌اید و نظر موافق‌ همه‌ را جلب ‌كرده‌اید، هنوز هم‌ از نتایج‌ حاصله‌ راضی‌ نیستید و احساس‌ رضایت ‌نمیكنید.

راه‌ حل‌ : باید حتی‌ الامكان‌ ظاهربینی‌ را كنار گذاشته‌ و به‌ عمق‌ هر چیز بنگرید، بعد به‌ نقطه‌ای‌ میرسید كه‌ متوجه‌ میشوید دقیقاً خواسته‌ تان‌ چه‌ بوده‌ است‌ پس ‌ابتدا جوانب‌ امر را بررسی‌ نمایید.

¤ مشكل‌ : در ارتباط گیری‌ با مشكل‌ مواجه‌ میشوید، با همسرتان‌ مشكل‌ پیدا میكنید و درنهایت‌ با دوستانتان‌ قطع‌ رابطه‌ مینمایید.

راه‌ حل‌ : نباید به‌ دنبال‌ یافتن‌ نقطه‌ ضعف‌ و عیب‌ و ایراد در دوستان‌ و اطرافیانتان ‌باشید، با آنها رفتاری‌ تحقیرآمیز نداشته‌ باشید و از در پیش‌ گرفتن‌ رفتار خشك‌، انعطاف‌ناپذیر، مقرراتی‌ و جدی‌ خودداری‌ نمایید و از مقاومت‌ خود بكاهید.

¤ مشكل‌ : هم‌ سن‌ و سالها و هم‌ ترازانتان‌ در جمع‌ از شما دوری‌ میگزینند و یا زمانیكه‌ به‌ آنها نزدیك‌ میشوید، متفرق‌ و پراكنده‌ میشوند.

راه‌ حل ‌: هر زمان‌ كه‌ احساس‌ كنید شخصیت‌تان‌ لگد مال‌ شده‌ و یا مورد اذیت ‌قرار گرفته‌اید، آن‌ را در صحبت‌ هایتان‌ ابراز میكنید و این‌ صراحت‌ لهجه‌ شما باعث ‌میشود كه‌ اطرافیان‌ از شما رویگردان‌ شوند، پس‌ بهتر است‌ سعی‌ كنید كه‌ تغییری‌ در رفتارتان‌ بدهید و مراقب‌ حرف‌ زدنتان‌ باشید.

 
طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
¤¤¤ متولد آذر ¤¤¤

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ آذر ماه ‌:

خوش‌ بین‌، خوش‌ خلق‌، مهربان‌، خونگرم‌ و شاد، درستكار، صادق‌، شریف‌، رو راست‌، راستگو، بی‌غل‌ و غش‌ و بی‌شیله‌ پیله‌ ، اندیشمند، روشنفكر و فیلسوف‌ منش‌

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ آذر ماه ‌:

خوش‌ بینی‌ كوركورانه‌، بی‌خیالی‌، بی‌دقتی‌، بی ‌احتیاطی‌ و بی‌توجهی‌ ، ظاهربینی‌ و بی ‌ملاحظه‌گی‌ ،  فقدان حس‌ مسئولیت‌ ، بی‌قراری‌ و نا آرامی‌

 

شخصیت کلی متولد آذر :

متولدین‌ آذر درمجموع،‌ دید مثبتی‌ نسبت‌ به‌ زندگی‌ دارند.

آنها سرشار از جسارت‌، جرأت‌، انرژی‌، تنوع‌ مهارت‌ و ماجراجویی‌ هستند و مایلند كه‌ تجربیاتی‌ ماورای ‌معمول‌ كسب‌ كنند و از آنجایی‌ كه‌ ذهن‌ و فكری‌ باز دارند، از سفر، جهانگردی‌ و اكتشاف‌ لذت‌ میبرند.

آنها اساساً جاه‌ طلب‌، بلندپرواز و خوش‌ بین‌ هستند و گاهی تا جایی ‌پیش‌ میروند كه‌ حتی‌ تمام‌ امیدها و آرزوهای‌ خود را بر باد می‌دهند.

آنها آرمانگرا و كمالجو هستند و میتوانند بسیاری‌ از ناملایمات‌ را تحمل‌ كنند، بدون‌ آنكه‌ لطمه‌ای ‌بخورند.

افرا‌دی محترم‌، شریف‌، صادق‌، رو راست‌، درستكار، قابل‌ اعتماد، وفادار، راستگو، سخاوتمند، دست‌ و دلباز، با گذشت‌، بلندنظر و بی‌ریا هستند و شدیداً خواهان‌ برقراری‌ عدل‌ و داد میباشند.

خواستار‌ كمك‌ به‌ افراد ستمدیده‌ جامعه ‌هستند و گاهی‌ برای‌ رسیدن‌ به‌ خواسته‌هایشان سركش‌ و نافرمان‌ م‌شوند.

آنها به‌ راحتی‌ بین‌ وفاداری‌ و استقلال،‌ مرزی‌ می‌كشند و آن‌ را به‌ حالت‌ تعادل‌ در می‌آورند.

متولدین‌ آذر معمولاً متواضع‌، فروتن‌، كم‌ توقع‌، محجوب‌، باحیا، با وجدان‌ و مؤمن‌ هستند و شدیداً به‌ اصول‌ اخلاقی‌ پایبندند اگرچه‌ گهگاهی‌ بی‌جهت‌ روی ‌برخی‌ از اصول‌ اخلاقی‌ پافشاری‌ میكنند و اعتقادات‌ و باورهای‌ خود را بیش‌ از هرچیز دیگر قبول‌ دارند و آنها را میستایند.

گاهی‌ به‌ طرز نامطلوبی‌ سخت‌ گیر، خشك‌، انعطاف‌ناپذیر، مقرراتی‌، جدی‌، نامهربان‌، نابردبار و مستبد میشوند و خط مشی‌ خاص‌ خودشان‌ را در پیش‌ میگیرند.

از آنجاییكه‌ ظاهربین‌ هستند و ظواهر توجه‌ آنها را به‌ خود جلب‌ میكند، گاهی‌ اوقات‌ آنها در ظاهر دم‌ از حمایت‌ می‌زنند، با اینحال‌ اگر منافع‌ شخصی‌ خودشان‌ به‌ خطر بیفتد، نهایت‌ سعی‌ و تلاش‌ خود را به ‌كار می‌بندند و در ایجاد بسیاری‌ از تغییر و تحولات‌، تردید به‌ خود راه‌ نمیدهند ولی‌حاضر نیستند باورهای‌ خود را عوض‌ كنند.

افكارشان‌ پرمحتوا و مرتب‌ است‌ و آینده‌ نگر، دور اندیش‌ و عادل‌ هستند و اگر بخواهند در جمع‌، شوخ‌ و بذله‌گو، خوش‌ صحبت‌ و مجلس‌ آرا می‌شوند.

آنها عاشق‌ كار بر روی‌ پروژه ‌های‌ جدید هستند، از سرعت‌ انتقال‌ خیلی‌ خوبی‌ برخوردارند و با روی ‌باز از هر نظریه‌ جدیدی‌ استقبال‌ میكنند و درمجموع،‌ مبتكر و خلاق‌ به‌ شمار می‌آیند .

در محل‌ كارشان‌ اگر همكاران‌ از شخصیت‌ آنها تعریف‌ و تمجید كنند، بی‌نهایت‌ خوشحال‌ شده‌ و كارآیی‌شان‌ بالاتر می‌رود.

آنها مصمم‌ و بااراده‌ هستند و از قدرت‌ سازمان‌ دهی‌ خوبی ‌برخوردارند، به‌ همین‌ دلیل‌ هروقت‌ مسئولیتی‌ را عهده‌ دار میشوند، برای‌ رسیدن‌ به ‌نتیجه‌ای‌ موفقیت‌آمیز و درخشان،‌ حاضرند حتی‌ از جانشان‌ هم‌ مایه‌ بگذارند.

سخاوت‌ و گشاده‌ دستی‌ آنها به‌ واسطه ملاحظه‌ كاری‌ شدیدشان‌ به‌ حالت‌ تعادل‌ درمی‌آید.

آنها در عشق،‌ بی‌غل‌ و غش‌ و اصیل‌، پرحرارت‌، وفادار و پرشور هستند با اینحال ‌اگر بر سر راهشان‌ مانعی‌ ایجاد شود و یا شخصی‌ چوب‌ لای‌ چرخشان‌ بگذارد، به ‌سرعت‌ ناخرسند و عصبانی‌ شده‌ و زندگی‌ را به‌ كام‌ همه‌ تلخ‌ میكنند، حتی‌ گاهی‌ آن‌چنان‌ آشفته‌ و بدبین‌ میشوند كه‌ از خودشان‌ انتقام‌ می‌گیرند و به‌ كارهایی‌ كه‌ درشأنشان‌ نیست‌ دست‌ میزنند.

به‌ راحتی‌ می‌توانند به‌ یك‌ رابطه‌ دوستانه‌ یا عاشقانه پایان ‌دهند ولی‌ اگر ازدواجشان‌ موفقیت ‌آمیز باشد، همسرانی‌ وفادار و والدینی‌ آسان‌ گیر و بیش‌ از حد نرم‌ خواهند بود.

البته‌ آن‌ زمان‌ نیز بی‌قراری‌ و بی‌صبری‌ ذاتی‌شان‌ باعث‌ میشود كه‌ سفر و سیاحت‌ را یكی‌ از اركان‌ اصلی‌ زندگی‌شان‌ قرار دهند.

آنها در هر حالتی‌ باید احساس‌ آزادی‌ كنند و اگر همسرانشان‌ این‌ را رعایت‌ نمایند، آنها عاشقانه‌ حتی‌ زندگی‌شان‌ را فدایشان میكنند.

زنهای‌ متولد آذر  مكمل‌ شوهرهایشان‌ هستند و عاشقانه‌ وظایفشان‌ را به‌ بهترین‌ وجه‌ انجام‌ میدهند، اگرچه‌ عشق‌ و علاقه ‌را كاری‌ دشوار تلقی‌ میكنند و به‌ همین‌ دلیل‌ عده‌ای‌ به‌ آنها لقب «سرد و خشك»‌ را میدهند.

متولدین‌ آذر در همه‌ ارتباطات‌ شخصی،‌ قابل‌ اعتماد هستند و به‌ ندرت‌ به‌ اعتمادی ‌كه‌ به‌ آنها میشود، خیانت‌ میكنند اگرچه‌ گاهی‌ بی ‌اختیار از كوره‌ در رفته‌ و به‌ شدت ‌عصبانی‌ میشوند.

هم‌ زنان‌ و هم‌ مردان‌ متولد این‌ ماه‌ دقیقاً میدانند كه‌ چه‌ عباراتی ‌دشمنانشان‌ را آزار میدهد و بی‌نهایت‌ رك‌ گو و بی‌پرده‌ هستند.

از سوی‌ دیگر، در بخشیدن‌ گناه‌ و خطاهای‌ دیگران‌ بسیار منعطف‌ هستند و به‌ شدت‌ به‌ افراد مسن ‌خانواده شان‌ احترام‌ میگذارند و در قبالشان‌ احساس‌ مسئولیت‌ میكنند.

یكی‌ از عیوب‌ متولدین‌ آذر  این‌ است‌ كه‌ سر هیچ‌ و پوچ‌ و مسایل‌ جزیی،‌ عصبانی‌ میشوند و طغیان‌ می‌كنند.

بی‌صبرانه‌ در انتظار كار بر روی‌ پروژه‌ های‌ جدید هستند و اگر در محل‌ كار، همكارانشان‌ رعایت‌ حال‌ آنها را نكنند، آنها به‌ تحقیر و تمسخر دیگران‌ می‌پردازند.

در واقع‌ آنها توقع‌ دارند كه‌ همه‌ از آنها قدردانی‌ كنند و تلاشهایشان‌ را به‌ رسمیت‌ شناخته‌ و در مجموع‌ از شنیدن‌ عبارات‌ تملق ‌آمیز و چاپلوسانه‌ به‌ شدت‌ لذت‌ میبرند.

اگرچه‌ گاهی‌ اوقات‌ واقعاً مستحق‌ و سزاوار قدردانی‌ هستند، چون‌ برای به پایان‌ رساندن‌ یك‌ پروژه،‌ حتی‌ سلامتی‌ خود و خانواده شان‌ را نیز به‌ مخاطره‌ می‌اندازند و به‌ همین‌ دلیل‌ نیز گاهی‌ از نظرخانواده شان،‌ مستحق‌ نكوهش‌ هستند.

آنها در محل‌ كار، سختگیر و پر توقع‌، دقیق‌، پرزحمت‌، سلطه‌ جو و بدون‌ ملاحظه‌ هستند و در زندگی‌ خصوصی‌شان‌ نیز ازخود راضی‌، مغرور، افاده‌ای‌، اسراف‌ كار و پرخرج‌ هستند.

بی‌قراری‌ ذاتی‌ آنها، اگر تحت‌ كنترل‌ قرار نگیرد و به‌ افراط رود، بیشتر از همه‌ خودشان‌ را به‌ خطر می‌اندازد.

عده‌ای‌ از آنها به‌ شدت‌ خوش‌ گذران‌ هستند و به‌ همین‌ دلیل‌ آن‌ چنان‌ به‌ دنبال‌ مسایل‌ بچگانه‌ و سطحی‌ میروند و وقت‌ تلف‌ میكنند كه‌ فرصتی‌ برای‌ بهره‌ گیری‌ از استعدادهای‌ سرشارشان‌ را پیدا نمیكنند.

 

مشاغل مناسب آذر ماه :

متولدین‌ آذر در زمینه‌های‌ زیادی‌ استعداد دارند، درنتیجه‌ در مشاغل‌ زیادی‌ موفق ‌هستند.

آنها ذاتاً معلم‌ و فیلسوف‌ زاده‌ شده‌اند و قواعد و اصول‌ اخلاقی‌ را آنچنان ‌زیبا تشریح‌ میكنند كه‌ گویی‌ در حال‌ شرح‌ آن‌ برای‌ همه‌ جهان‌ هستند.

از استعدادشان‌ در جهت‌ مثبت‌ استفاده‌ میكنند و میتوانند دانشمندانی‌ موفق‌ از آب‌ در آیند.

هم‌چنین‌ در كارهایی‌ كه‌ مربوط به‌ خدمات‌ عمومی‌، كارهای‌ اجتماعی‌، ارتباطات‌ عمومی ‌و تبلیغاتی‌ هست، عالی‌ عمل‌ میكنند.

طبیعتاً مسافرت‌ و اكتشاف‌ نیز برای‌ روح‌ بیقرارشان‌ خوشایند و جالب‌ است‌ اگر هم‌ محدود باشند و نتوانند به‌ سفر بروند، به ‌ارتش‌ ملحق‌ شده‌ یا به‌ صورت‌ سیّار، نماینده فروش‌ و بازرگان‌ میشوند.

عده‌ای‌ از آنها میتوانند موسیقی‌ دانانی‌ موفقی‌ باشند.

گفته‌ می‌شود كه‌ قبل‌ از اختراع‌ ماشین‌، اكثر متولدین‌ آذر در كار تجارت‌ اسب‌ بودند و در سواركاری‌ و تیمار اسب‌ موفق‌ به‌شمار می‌آمدند و امروزه‌ نیز آنها در اكثر مسابقات‌ ماشین‌ رانی‌ و رالی‌ شركت‌ میكنند.

هم‌ چنین‌ آنها می‌توانند مربیان‌ ورزشی‌ موفقی‌ نیز باشند ولی‌ گاهی‌ بی‌گدار به‌ آب ‌می‌زنند و درنتیجه،‌ احتمال‌ دارد تمام‌ دارایی‌ خود را در این‌ راه‌ از دست‌ بدهند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ آذر ماه ‌:

صورت‌ فلكی‌ قوس‌ بر روی‌ رانها حكومت‌ میكند و درنتیجه‌ متولدین‌ آذر می‌بایست‌ مراقب‌ باشند تا به‌ بیماری‌ هایی‌ مثل‌ سیاتیك‌ و روماتیسم‌ مبتلا نشوند.

گفته‌ میشود كه‌ به‌ خاطر كمبود طبیعی‌ سیلیسیم‌ در بدن‌، پوست و ناخن‌ و مویی ‌ضعیف‌ دارند و از آنجایی‌ كه‌ ورزش‌ دوست‌ و دارای‌ روحیه ی‌ ورزشكاری‌ هستند، باید مراقب‌ حوادث‌ و اتفاقات‌ ناشی‌ از آنها باشند.

در قدیم‌ بسیاری‌ از آنها در هنگام ‌سوار كاری،‌ از اسب‌ به‌ زمین‌ سقوط میكردند و صدمات‌ زیادی‌ میدیدند. هم‌ چنین‌ باید در هنگام‌ كار با آتش‌ و گرما نیز به‌ شدت‌ محتاط باشند.

 

علاقمندیهای متولد آذر :

مسافرت‌، یكسره‌ به‌ سراغ‌ اصل‌ مطلب‌ رفتن‌، تمایل‌ به‌ آزادی‌، قوانین‌ و معانی‌، درك‌ احساسی‌ از مسایل‌

 

بیزاریهای متولد آذر :

مواجهه‌ با نظریات‌ دست‌ و پاگیر، گرفتاری‌های‌ داخل‌ خانه‌، مقید بودن‌، مداخله‌ دیگران‌ در مسایل‌ خصوصی‌ زندگی‌شان‌، سر و كله‌ زدن‌ با جزییات‌

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه‌ صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی خصوصیات و ویژگیهای منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا براورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شوید :

 

¤ مشكل‌ : در حالیكه‌ شما وقت‌ زیادی‌ برای‌ حل‌ مشكلات‌ دیگران‌ میگذارید، در موقع‌ نیاز، هیچ‌ كس‌ به‌ داد شما نمیرسد.

راه‌ حل ‌: كمی‌ به‌ خودتان‌ بیایید، آیا زندگی‌ یك‌ حقیقت‌ است‌ یا یك‌ قصه‌ و داستان‌؟ بهتر است‌ بیشتر به‌ فكر زندگی‌ خودتان‌ باشید.

¤ مشكل‌ : احساس‌ میكنید كه‌ اطرافیانتان‌ دیگر حرف‌های‌ شما را زیاد جدی‌ نمیگیرند و گاهی‌ حتی‌ به‌ شما اعتماد نمیكنند.

راه‌ حل ‌: از مبالغه‌، گزافه‌ گویی‌، افراط و اغراق‌ دست‌ بردارید و با دیگران‌ جر و بحث‌ نكنید زیرا حقیقتاً ستیزه‌ جویی‌ و جنجالی‌ بودن‌، اعتماد همه‌ را از شما سلب‌ كرده‌ و به‌ ضرر شما تمام‌ میشود.

¤ مشكل‌ : بسیاری‌ از اوقات‌ به‌ شدت‌ احساس‌ سرگشتگی‌، سرخوردگی‌، یأس‌ و ناامیدی‌ میكنید.

راه‌ حل ‌: بهتر است‌ فكرتان‌ را روی‌ مسایلی‌ متمركز كنید كه‌ شما را راضی‌ میكنند و در جهت‌ آن‌ پیشروی‌ نمایید.

¤ مشكل‌ : اگر چه‌ شخصی‌ باثبات‌ و مستحكم‌ هستید، ولی‌ گاهی‌ از پیشروی‌ عاجزید.

راه‌ حل ‌: باید با سعی‌ و تلاش‌ زیاد، افكار و اندیشه‌های‌ مثبت‌ را به‌ ذهنتان‌ راه‌ دهید و روی‌ اهدافی‌ پافشاری‌ كنید كه‌ كوتاه‌ مدت‌ و آسان‌تر هستند بدین‌ ترتیب‌ با جد و جهد ذاتی‌ به‌ مقاصدتان‌ خواهید رسید.

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان