تبلیغات
فال - طالع بینی فصل ها : متولدین زمستان
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی فصل ها : متولدین زمستان

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

> طالع بینی کامل متولدین : دی ، بهمن ، اسفند <


طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

¤¤¤ متولد دی ¤¤¤

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ دی‌ ماه‌ :

كاری‌، واقع‌ بین‌، اهل‌ عمل‌، دور اندیش‌، محتاط، حسابگر، معتقد و آینده‌ نگر ، جاه‌ طلب‌، بلندپرواز و منضبط ، با حوصله‌، شكیبا، بردبار، حسابگر، با احتیاط و دقیق ، ‌شوخ‌ طبع‌، بذله‌گو، تودار، درون‌ گرا، ساكت‌ و خوددار

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ دی‌ ماه ‌:

بدبین‌ و تقدیرگرا ، ناخن‌ خشك‌، حسود ، بیش‌ از حد حرّاف‌، انعطاف‌ناپذیر، مقرراتی‌، خشك‌، جدی‌ و سختگیر

 

شخصیت‌ کلی متولد دی :

متولد دی‌، یكی‌ از باثبات‌ترین‌ و عمدتاً جدّی‌ترین‌ها در منطقه‌البروج‌ به‌ حساب‌ می‌آید.

این‌ افراد انعطاف ‌ناپذیر و مستقل‌، دارای‌ ویژگی‌های‌ اصیل‌ و ارزشمند زیاد و ذاتاً افرادی‌ با اعتماد به‌ نفس‌، مطمئن‌، مصمم‌، با اراده‌، یك‌ دنده‌، خونسرد و آرام‌ هستند.

سخت‌ كوش‌، جدی‌، پركار، زرنگ‌، هوشیار، زیرك‌، واقع‌ بین‌، اهل‌ عمل‌، متعهد، با استقامت‌، ثابت‌ قدم‌، با پشتكار، پیگیر و به ‌شدت‌ محتاط هستند و برای‌ رسیدن‌ به‌ اهداف‌ و مقاصدشان‌ آنقدر پافشاری‌ و سماجت‌ به‌ خرج‌ میدهند كه‌ به‌ نتیجه مطلوب‌ برسند.

از آنجایی‌ كه‌ آنها زحمت‌ كش ‌و قابل‌ اعتماد هستند، تقریباً در هر حرفه‌ای‌ كه‌ عهده ‌دار میشوند، موفق‌ و سربلند از آن‌ بیرون‌ می‌آیند.

آنها به‌ راحتی‌ تمام‌ طرح‌ها و برنامه‌های‌ نیمه‌ تمام‌ را با موفقیت‌ به ‌پایان‌ میرسانند و آن‌ چنان‌ لیاقتی‌ از خود نشان‌ میدهند كه‌ در هر محلی،‌ ستون‌ و محور اصلی‌ به‌ شمار می‌آیند.

متولدین‌ دی‌، مدیرانی‌ مصمم‌ و مدبر، مبتكر و چاره‌ جو هستند و نه‌ تنها برای‌ خودشان‌ بلكه‌ برای‌ دیگران‌ نیز معیارهای‌ بالایی‌ را درنظر می‌گیرند.

از آنجایی‌ كه ‌افرادی‌ صادق‌، راستگو و درستكار هستند، حتی‌ به‌ انتقاد از خود نیز می‌پردازند و درجهت‌ رفع‌ عیوب‌ خود، تلاش‌ زیادی‌ از نشان‌ میدهند و به‌ شدت‌ انضباط و نظم ‌را رعایت‌ میكنند.

آنها با شیوه‌ ای‌ منظم‌، با قاعده‌، جدی‌ و سرسختانه‌، علیه‌ مشكلات‌ شخصی‌ خویش‌ میجنگند و برای‌ رسیدن‌ به‌ خواسته ‌های‌ خود حتی‌ گاهی‌ خانواده‌ خویش‌ را فدا میكنند و هنگامی‌ كه‌ همه‌، دست‌ از تلاش‌ كشیده‌اند و ناامید شده‌اند، آنها تمام‌ جد و جَهد خویش‌ را به‌ كار میگیرند تا موفق‌ شوند.

درواقع‌، زمانی‌كه‌ لازمه‌ تحقق‌ یك‌ پروژه،‌ توانایی‌ عملی‌ به‌ همراه‌ بلندپروازی‌ و جاه‌طلبی‌ است‌، وجود متولدین‌ دی‌ ضروری‌ میشود و همه‌ خواهان‌ استخدام‌ و به‌ كارگماردن‌ آنها هستند.

آنها مدت‌ها وقت‌ میگذارند تا به‌ دقت‌ و محتاطانه‌ نقشه‌ای‌ بكشند كه به‌ خواسته‌های‌ بلند پروازانه خویش‌ كه‌ اغلب‌ نیز به‌ ثروتمند شدن‌ می‌انجامد برسند.

اگرچه‌ آنها خسیس‌ نیستند، ولی‌ میتوان‌ به‌ آنها لقب‌ مقتصد و حسابگر داد، چون ‌قادرند باحداقل‌ تلاش‌ و پول‌، به‌ نتایج‌ بزرگ‌ و عالی‌ برسند و با وجود توانایی‌ سازمان‌دهی‌ عالی،‌ میتوانند به‌ راحتی‌ و به‌ طور خودجوش،‌ همزمان روی‌ چند پروژه‌ ‌ كار كنند.

آنها احترام‌ خاصی‌ برای‌ قدرتمندان‌ قائلند ولی‌ اگر به‌ درجات‌ بالا برسند امكان‌ ندارد كه‌ به‌ نقطه‌ نظرات‌ دیگران‌ گوش‌ فرادهند.

از آنجایی‌ كه‌ خودشان‌ به‌ شدت‌ منضبط هستند، توقع‌ دارند كه‌ زیردستانشان‌ نیز به‌ همان‌ اندازه‌ نظم‌ و ترتیب‌ را رعایت‌ كنند و خویشتن‌ دار باشند و میخواهند هر وظیفه‌ای‌ را كه‌ به‌ آنها محول‌ میكنند، به‌ بهترین ‌نحو انجامش‌ دهند اما با وجود این‌ خودشان‌ نیز در كار، پرزحمت‌ و منصف‌ هستند.

از آنجایی‌ كه‌ به‌ شدت‌ محافظه‌ كار، خوددار، درون‌ گرا و تودار هستند، در میان ‌همكارانشان‌ از محبوبیت‌ زیادی‌ برخوردار نیستند.

آنها به‌ سنت‌ بیش‌ از نوآوری‌ بها میدهند، حتی‌ اگر نوآوری‌ ارزشمندتر باشد.

آنها تاحدودی‌ خشك‌ هستند و گهگاهی ‌نیز به‌ شدت‌ بدبین‌، افسرده‌ و ناراحت‌ به‌ نظر می‌آیند و اصلاً قادر نیستند آن ‌خصوصیات‌ را از دید دیگران‌ پنهان‌ سازند به‌ ویژه‌ زمانیكه‌ در كاری‌ شكست ‌بخورند، به‌ شدت‌ افسرده‌ میشوند و سرخوشی‌ ذاتی‌ آنها یكباره‌ تبدیل‌ به‌ غم‌ و اندوه ‌میشود .

اگر این‌ حالت،‌ مدت‌ زیادی‌ ادامه‌ پیدا كند، آنها درمانده‌ شده‌ و محتاج‌ كمك‌ میشوند. به‌ همین‌ دلیل‌ نیز لازم‌ است‌ كه‌ ساعت‌های‌ زیادی‌ را به‌ تعمق‌ و تجدید قوا اختصاص‌ دهند تا آن‌ احساسات‌ و عواطف‌ درونی‌ را مهار نمایند.

عده ی‌ اندكی‌ از متولدین‌ دی،‌ دچار تغییرات‌ شدید حالات‌ روحی‌ و خلق‌ و خو میشوند، كه‌ درنتیجه‌ لقب ناشایست‌ «ناپایدار» را به‌ خود اختصاص‌ میدهند.

اگرچه‌ درظاهر به‌ نظر خوددار و آرام‌ می‌رسند ولی‌ میتوانند به‌ طرز حیرت‌ آور و ناگهانی‌ شوخ ‌و بذله‌گو شوند.

دیگر ویژگی‌ غیر منتظره‌ در برخی‌ از متولدین‌ دی‌،‌ علاقه‌ ی‌ شدیدشان به علوم‌ مكنونه ‌است‌ كه‌ علیرغم‌ ذهن‌ شكاكشان،‌ به‌ آن‌ اصرار می‌ورزند.

آنها دارای‌ نیروی‌ عقلانی،‌ خیلی‌ موشكاف‌، باریك‌ اندیش‌، هوشمندانه‌ و نكته‌ سنج‌ هستند و عمیق‌ فكر می‌كنند و همواره‌ درحال‌ بررسی‌ و سبك‌ و سنگین‌ كردن‌ تمام ‌احتمالات،‌ قبل‌ از تصمیم‌گیری‌ هستند تا انتخابی‌ سالم‌ و ایمن‌ صورت‌ دهند.

دارای‌ حافظه‌ای‌ قوی‌ و عالی‌ هستند و علاقه‌ای‌ سیری‌ناپذیر برای‌ كسب‌ دانش‌ دارند.

آنها افرادی‌ منطقی‌، معقول‌، تیزهوش‌ و فهمیده‌ هستند و از تمركزحواس‌ خوبی ‌برخوردارند و در مباحثات‌ و مناظرات،‌ هیچ‌ گاه‌ از كسی‌ كم‌ نمی‌آورند.

آنها با منطق‌ قوی‌ و خاص‌ خودشان،‌ با زیركی،‌ دشمنانشان‌ را مغلوب‌ میكنند و آنها را مات‌ و متحیر به‌ جای‌ میگذارند.

در ارتباطات‌ شخصی‌ خویش،‌ اكثر اوقات ‌معذب‌ و ناراحت‌ هستند اگرچه‌ در ظاهر، آن‌ را بروز نمیدهند و تا حد زیادی ‌خودمحور محسوب‌ میشوند ولی‌ به‌ افراط نمی‌روند و با افرادی‌ كه‌ آنها را خوب ‌نمیشناسند، زیاد گرم‌ نمیگیرند و محتاط عمل‌ میكنند.

از آنجایی‌ كه‌ در كار دیگران ‌دخالت‌ نمیكنند، دوست‌ ندارند دیگران‌ نیز در كارشان‌ مداخله‌ نمایند.

در مواجهه‌ با آشنایی‌های‌ اتفاقی‌، باسیاست‌ و باملاحظه‌ عمل‌ میكنند و دوستان‌ اندكی‌ دارند ولی ‌نسبت‌ به‌ آنها شدیداً  وفادارند و البته به‌ راحتی‌ میتوانند به‌ دشمنانی‌ سرسخت‌ و مقتدر تبدیل‌ شوند.

قبل‌ از تصمیم‌گیری‌ برای‌ ازدواج‌ و دل‌ بستن‌، جوانب‌ امر را خوب ‌بررسی‌ می‌كنند و درحقیقت‌ آرام‌ آرام‌ و با احتیاط، راه‌ علاقه‌ و دلبستگی‌ را طی ‌میكنند اگرچه‌ بعد از ازدواج‌ تا حدودی‌ حسود می‌شوند ولی‌ نسبت‌ به‌ همسرانشان‌ به‌ شدت ‌وفادارند و درواقع‌ آنها به‌ خاطر این‌ ازدواج‌ می‌كنند كه‌ همه،‌ روزی‌ باید دست‌ به‌ این ‌عمل‌ بزنند و در نتیجه‌ كمتر با شكست‌ مواجه‌ میشوند.

 

مشاغل مناسب دی ماه :

هر حرفه‌ای‌ كه‌ در آن‌ مجبور به‌ سر و كله‌ زدن‌ با ارقام‌، ریاضیات‌ و پول‌ باشد، برایشان‌ جذاب‌ محسوب‌ میشود و به‌ شدت‌ به‌ موسیقی‌ علاقمندند.

آنها می‌توانند اقتصاددان‌، كارشناس‌ امور مالی‌، سرمایه‌ گذار، بانكدار، دلال‌، مدیر، مجری‌ و گرداننده آژانس‌ املاك‌ باشند.

هم‌ چنین‌ به‌ عنوان‌ دیوان‌ سالار و یا كارمند خشك‌ و مقرراتی،‌ دست‌ همه‌ را از پشت‌ میبندند و از آنجاییكه‌ به‌ استدلال‌، مباحثه‌ و برنامه ‌ریزیهای‌ طولانی‌ مدت‌ علاقمندند، می‌توانند سیاستمداران‌ خوبی‌ از كار در آیند.

همچنین معلمانی‌ فوق‌ العاده‌ هستند، به‌ خصوص‌ زمانی‌ كه‌ قدرت‌ كنترل‌ و سازمان‌ دهی‌ به‌ آنها داده‌ شود و مجبور نباشند تا با دیگر كارمندان‌ سرو كله‌ بزنند.

آنها دانشمند، مهندس‌، كشاورز و مهندس‌ ساختمانی‌ موفقی‌ میتوانند باشند و هم‌ چنین‌ به‌ علت‌ دارا بودن ‌سرعت‌ انتقال‌ و شوخ‌ طبعی‌ كه‌ خصیصه ی خاص‌ متولدین‌ دی‌ ماه‌ است‌، در برنامه‌های ‌تفریحی‌ و سرگرم‌ كننده‌ نیز موفق‌ هستند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ دی‌ ماه‌ :

صورت‌ فلكی‌ جدی‌ بر زانوان‌، استخوانها و پوست‌ حكومت‌ میكند درنتیجه ‌متولدین‌ دی‌ مستعد شكستگی‌ استخوان‌، رگ‌ به‌ رگ‌ شدگی‌ و پیچ‌ خوردگی‌ زانو و دیگر مشكلات‌ پا هستند.

انواع‌ بیماری‌های‌ پوستی‌ از جوش‌ و بثورات‌ جلدی‌ و كورك‌ گرفته‌ تا جذام‌ در كشورهایی‌ كه‌ این‌ بیماری‌ شایع‌ است‌ آنها را تهدید میكند.

هم‌ چنین‌ از آنجاییكه‌ گرایش‌ به‌ سمت‌ نگرانی‌، دلشوره‌ و سركوب‌ كردن‌ و فروخوردن‌ عواطف‌ و احساسات‌ درونی‌ شان‌ را دارند، خطر ابتلا به‌ دلشوره‌ و ناراحتی‌های‌ گوارشی‌ برایشان‌ وجود دارد.

گفته‌ میشود كه‌ درخطر معرض‌ ابتلا به‌ كم‌خونی‌، ناراحتی‌ كلیه‌، زكام‌، ناشنوایی‌، روماتیسم‌ و راشیتیسم‌ نیز هستند.

 

علاقمندیهای متولد دی :

افراد مطمئن‌ و حرفهای‌ جدی‌، مهارت‌ و دانش‌ حرفه‌ای‌، دانستن ‌اصل‌ مطلب‌ برای‌ مباحثه‌ و مذاكره‌، تأسیسات‌ محكم‌ و استوار، هدف‌ و اراده‌

 

بیزاریهای متولد دی :

طرح‌ها و پروژه ‌های‌ حساب‌ نشده‌ و نامرتب‌، خیال‌پردازی‌ و رؤیا بافی‌، مشاغل‌ و كارهای‌ بیهوده‌ و بی‌سرانجام‌، اعمال‌ شرم‌ آور، استهزاء و تمسخر

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه ‌صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی خصوصیات و ویژگیهای منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا براورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شوید :

 

¤ مشكل‌ : احساس‌ میكنید كه‌ اطرافیان‌ از شما و ذات‌ خوبتان‌ سو ء استفاده‌ میكنند.

راه‌ حل ‌: بهتر است‌ ایجاد كمی‌ تغییر و تحول‌ را در اطرافتان‌ درنظر بگیرید و در بیان‌ خواسته‌هایتان‌ بیشتر محتاط باشید.

¤ مشكل‌ : ناخواسته‌ كاری‌ میكنید كه‌ مردم‌ از شما رویگردان‌ شوند.

راه‌ حل ‌: لازم‌ است‌ كه‌ حرفها و اعمالی‌ را كه‌ اخیراً بر كرسی‌ نشانده‌اید، دوباره ‌بررسی‌ نمایید و عاقلانه‌تر انتخاب‌ كنید.

¤ مشكل‌ : همكارانتان‌ مایل‌ به‌ تشریك‌ مساعی‌ یا كار در كنار شما نیستند.

راه‌ حل ‌: با این‌ كه‌ از قدرت‌ خوبی‌ در محل‌ كار برخوردار هستید، بهتر است‌ زمانی‌كه‌ در كنار همكاران‌ دیگر كار میكنید، این‌ چنین‌ عمل‌ ننمایید.

¤ مشكل‌ : گاهی‌ اوقات‌ احساس‌ میكنید بیش‌ از حد خسته‌ شده‌اید و نمیتوانید پروژه‌هایی‌ را كه‌ در دست‌ دارید، به‌ پایان‌ برسانید.

راه‌ حل ‌: بهتر است‌ سعی‌ نكنید تا چندین‌ پروژه‌ را هم‌ زمان‌ در دست‌ بگیرید و طوری‌ برنامه‌ ریزی‌ كنید كه‌ فرصت‌ استراحت‌ داشته‌ باشید تا آرامش‌ خاطر بیابید.

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com
¤¤¤ متولد بهمن ¤¤¤

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ :

مهربان‌، صمیمی‌ و انسان‌ دوست ، ‌درستكار، صادق‌، شریف‌، راستگو، رو راست‌ و وفادار ، مبتكر، اصیل‌ و خلاق‌ ، مستقل‌، بی‌نیاز، بدون‌ وابستگی‌، آزاد، عاقل‌، اندیشمند، متفكر و روشنفكر

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ بهمن‌ ماه‌ :

سركش‌، نافرمان‌، لجوج‌، خود رأی ، ‌یك‌ دنده‌ و غیر قابل‌ پیش‌ بینی‌ ، سرد، بی‌هیجان‌، بی‌تفاوت‌ و خشك

 

شخصیت کلی متولد بهمن :

متولدین‌ بهمن‌، اساساً صاحب‌ شخصیتی‌ قوی‌ و جذاب‌ هستند.

آنها به‌ دو گروه ‌اصلی‌ تقسیم‌ میشوند: گروه‌ اول‌، خجالتی و حساس‌، مهربان‌، باملاحظه‌، صبور، شكیبا و كمرو هستند و گروه‌ دیگر، پرشور و شوق و شاد، سرزنده‌، پر نشاط و خودنما كه‌ گاهی‌ اوقات‌ عمق‌ شخصیت‌ قوی‌ خویش‌ را زیر پوشش‌ بی‌ خیالی‌ و بازیگوشی ‌پنهان‌ میسازند.

ولی‌ هر دو گروه‌ با شیوه‌ هایی‌ متفاوت،‌ مصمم‌ و بااراده‌ و مقتدر هستند و از عقیده‌ای‌ راسخ‌ برخوردارند اگرچه‌ زمانی‌ كه‌ به‌ دنبال‌ یافتن‌ حقیقت‌ هستند، علیرغم‌ تمام‌ صفات‌ بالا آنقدر صادق‌ هستند تا به‌ اشتباهشان‌ اعتراف‌ كرده‌ و نقطه‌ نظراتشان‌ را عوض‌ كنند، هر چند كه‌ شدیداً به‌ آنها معتقد باشند.

اگر با دیدن‌ شاهد و مدرك،‌ به‌ صحت‌ چیزی‌ پی‌ ببرند و متقاعد شوند، به‌ سرعت‌ به‌ اشتباهات‌ خود معترف ‌میشوند.

آنها از وسعت‌ و دامنه ی‌ دید خوبی‌ برخوردارند، درنتیجه‌ به‌ راحتی‌ قادرند هردو جنبه یك‌ بحث‌ را درك‌ كرده‌ و ببینند و بدون‌ آنكه‌ این‌ دست‌ و آن‌ دست‌ كنند، میفهمند حق‌ با چه‌ كسی‌ است‌.

آنها به‌ خاطر دارا بودن‌ همین‌ خصوصیات،‌ عوامل ‌گوناگون‌ و متفاوت‌ را تبدیل‌ به‌ یك‌ كُل‌ میكنند و به‌ بررسی‌ آن‌ می‌پردازند از این‌ رو منصف‌ و بی‌طرف‌ به‌ شمار می‌آیند و در شنیدن‌ نقطه‌ نظرات‌ دیگران،‌ صبر و حوصله ‌به‌ خرج‌ میدهند.

میتوانند صحت‌ و اعتبار یك‌ بحث‌ را ببینند، حتی‌ اگر خودشان‌ آن‌ را قبول‌ نداشته‌ باشند .

در واقع‌ آنها تابع‌ این‌ توصیه‌ هستند، كه‌ میگوید: «نسبت‌ به‌ حقیقت،‌ فكر بازی‌ داشته‌ باش‌ و به‌ منبع‌ آن‌ كاری‌ نداشته‌ باش»‌ و آمادگی ‌یادگیری‌ را از هر كسی‌ دارند.

هر دو گروه‌، افرادی‌ انسان‌ دوست و بی‌ شیله‌ پیله‌، صادق‌، بی‌ رودبایستی‌، جدی‌، خوش‌ مشرب‌، خوش‌ اخلاق‌، خوش‌ برخورد، با محبت‌، مهربان‌، صمیمی‌، ظریف‌، فرهیخته‌، با فرهنگ‌، و گاهی‌ آرمان‌ گرا هستند گرچه‌ این‌ صفت‌ آخر را با واقعیت‌ و منطق،‌ تعدیل‌ می‌كنند.

آنها تیزهوش‌، زیرك‌، فرز، فعال‌، با استقامت‌، با پشتكار، ثابت‌قدم‌، مُصِر و پیگیر هستند و بدون‌ آن‌ كه‌ متكی‌ به‌ خود باشند، شخصیت‌ اصلی ‌خودشان‌ را با اعتدال‌ یا شوخ‌ طبع‌ و گاهی‌ خشك‌ نشان‌ میدهند.

آنها تقریباً همیشه‌ باهوش‌، موجز، مطمئن‌، خالص‌، پاك‌ و منطقی‌ هستند. ب

سیاری‌ از آنها به‌ شدت‌ خلاق،‌ با قدرت‌ تخیل‌ قوی‌، و از نظر جسمانی،‌ شُهودی‌ هستند و به‌ آینده ‌وقوف‌ دارند و دارای‌ روحی‌ بزرگ‌ و ماورای‌ بشری‌ هستند.

اگرچه‌ این‌ استعداد و توانایی‌ معنوی‌ و فیلسوفی‌ متولدین‌ بهمن‌ می‌تواند گاهی‌ خطرناك‌ باشد و آنها را به‌ سمت‌ برج‌ عاج‌ و عالم‌ رؤیا سوق‌ دهد، تا جایی‌ كه‌ اندیشه‌های‌ انتزاعی‌ را در سر بپرورانند و گیج‌ و سردرگم‌ شوند و ارتباطشان‌ با زندگی‌ قطع‌ شود.

از سوی‌ دیگر این ‌صفات‌ می‌توانند به‌ آنها كمك‌ كنند تا به‌ آرمان‌های‌ نوع‌ دوستانه‌ خود و پروژه‌های ‌علمی‌ برای‌ تحقق‌ بخشیدن‌ به‌ رؤیاهای‌ انسان‌ها برسند و به‌ حال‌ جهانیان‌ مفید واقع‌ شوند.

هنگامیكه‌ كار یا عامل‌ خاصی‌ از این‌ خصیصه، الهام‌ بخش‌ آنها می‌شود، آنها قادرند آن‌ چنان‌ ایثار و ازخودگذشتگی‌ نشان‌ دهند كه‌ از پا بیفتند یا حتی‌ به‌سلامتی‌ شان‌ آسیب‌ برسانند.

انها نیاز دارند تا گهگاهی‌ از انسانها و دنیا كناره‌گیری‌ كنند و به‌ جای‌ خلوتی ‌پناه‌ ببرند و در این‌ زمان،‌ تبدیل‌ به‌ افرادی‌ گوشه‌گیر و منزوی‌ میشون اما آنها از این‌ فرصت‌ها برای‌ تعمق‌ و عبادت‌ استفاده‌ میكنند.

در دوستی‌ نیز به‌ شدت‌ مستقل‌ و بی‌نیاز هستند در حالیكه‌ بیشتر اوقات‌ از پیروی‌ جمع‌ گریزان‌ هستند، از مداخلات‌دیگران‌ نیز بیزارند حتی‌ اگر از روی‌ دلسوزی‌ باشد و تنها آن‌ دخالت‌ها را با زبان‌ خاص‌ خودشان‌ می‌پذیرند.

معمولاً علاقه‌ خاصی‌ به‌ نمایش،‌ بخصوص‌ تئاتر و موسیقی‌ دارند و در تمام‌ هنرها خصوصاً‌ تئاتر، از استعداد خوبی‌ برخوردارند.

متولدین‌ بهمن‌ علیرغم‌ دارا بودن‌ ذهنی‌ باز و جذاب‌ و با اینكه‌ همیشه‌ مایل‌ به ‌همكاری‌ هستند و برون‌ گرا محسوب‌ میشوند و مایلند همیشه‌ به‌ همنوعان‌ خود كمك‌ كنند اما به‌ راحتی‌ با هر كسی‌ دوست‌ نمی‌شوند.

حتی‌ گاهی‌ اوقات‌ اطرافیان ‌احساس‌ می‌كنند كه‌ آنها در حال‌ فخرفروشی‌ و پز دادن‌ هستند و به‌ اصطلاح‌ خودشان‌ را می‌گیرند در حالیكه‌ اصلاً چنین‌ نیست‌، در واقع‌ آنها زحمت‌ كمی‌ به‌ خود میدهند تا با اطرافیان‌ گرم‌ بگیرند و دوست‌ شوند به‌ خصوص‌ اگر از كسی‌ خوششان‌ نیاید، اصلاً تظاهر نمیكنند و به‌ سمت‌ او نمی‌روند.

آنها به‌ راحتی‌ خودشان‌ را وقف‌ دیگران ‌نمیكنند شاید به‌ این‌ دلیل‌ باشد كه‌ آنها طبیعت‌ و ذات‌ انسانها را بیش‌ از حد خوب ‌می‌دانند و قضاوت‌ در مورد آن‌ را كار درستی‌ نمی‌یابند و در نتیجه‌ بیشتر اوقات‌ سرد و بی‌روح‌ به‌ نظر می‌آیند.

ولی‌ زمانی كه‌ به‌ نتیجه‌ میرسند كه‌ شخصی،‌ ارزش‌ دوستی‌ یا عشق‌ و محبت‌ آنها را دارد، تبدیل‌ به‌ عشاق‌ یا دوستانی‌ سفت‌ و سخت‌ و چسبنده‌ شده‌ و آنها را از نظر فكری‌ و ذهنی‌ هیپنوتیزم‌ میكنند.

آنها آماده‌ اند تا همه‌ چیزشان‌ را برای‌ همسرانشان‌ فدا كنند و تا آخر عمر به‌ آنها وفادار میمانند اگرچه‌، گاهی‌ اوقات‌ از نظر عاطفی‌ و احساسی‌ به‌ شدت‌ سرخورده‌ میشوند چون‌ آرمان‌های‌ بالای‌ خاص‌ خودشان‌ را درنظر دارند و درنتیجه‌ بیشتر از حد معقول،‌ ازدیگران‌ متوقع‌ میشوند.

اگر كسی‌ آنها را گول‌ بزند و سرشان‌ كلاه‌ بگذارد، خشم‌ و عصبانیت‌شان‌ وحشتناك‌ خواهد بود یا اگر شخصی‌ توی‌ ذوق‌ آنها بزند و ناامیدشان ‌كند، هرگز او را نمیبخشند.

از میان‌ عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌های‌ آنها میتوان‌ به‌ عادات‌ و رفتار عجیب‌ و غریب‌ توأم ‌با تعصب‌ و افراط، خودسری‌، نافرمانی‌، سركشی‌، دمدمی‌ بودن‌، سردی‌، بی‌اعتنایی‌، تمایل‌ افراطی‌ به‌ گوشه‌گیری‌ و انزوا و دوری‌ از زندگی‌ و اجتماع‌، گرایش‌ شدید به‌ جزم ‌اندیشی‌ و اصرار به‌ خرج‌ دادن‌ روی‌ نقطه‌ نظراتشان‌ اشاره‌ كرد.

متولدین‌ بهمن‌ ‌میتوانند تهدیدی‌ بزرگ‌ برای‌ افرادی‌ باشند كه‌ دشمن‌ بشریت‌ محسوب‌ میشوند و درنتیجه‌ موهبتی‌ برای‌ انسانها به‌ شمار می‌آیند.

شرایط، اوضاع‌ و احوال‌ و وضع‌ زندگی‌، به‌ عنوان‌ مثال‌، تضاد و مخالفت‌ مداوم‌ نسبت‌ به‌ عاملی‌ كه‌ عزیزش‌ میدارند، ممكن ‌است‌ باعث‌ انحطاط فكر و ذهن‌ بازشان‌ شود یعنی‌ همان‌ خصوصیتی‌ كه‌ جالب‌ترین ‌و خوشایندترین‌ خصیصه بارز متولدین‌ بهمن‌ محسوب‌ میشود.

آنها میتوانند گهگاهی‌ در امر انسجام،‌ كمبود داشته‌ باشند یا عهد و پیمان‌ بشكنند و پنهان‌ كاری‌ و مكر به‌ خرج‌ دهند.

خشم‌ و غضب‌، بیزاری‌، گستاخی‌ و یا بدتر سكوت‌ تهدیدآمیز آنها میتواند به‌ صورت‌ فوران‌ شدید عصبانیت‌ بروز داده‌ شود و اینها همگی‌ بخشی‌ از جنبه ی‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ بهمن‌ محسوب‌ می‌شوند.

همچنین‌ این‌ ویژگی‌های ‌منفی‌ می‌توانند به‌ صورت‌ یك‌ انزجار مستمر و مداوم‌ نسبت‌ به‌ دشمنان‌ مشخص‌ شود و درنهایت‌ به‌ شكل‌ مردم‌ گریزی‌ در آید.

 

مشاغل مناسب بهمن ماه :

متولدین‌ بهمن‌ ‌ اگر رهبری‌ و هدایت‌ بخشی‌ را عهده‌ دار باشند، در كارهای‌ گروهی، ‌عالی‌ عمل‌ میكنند.

به‌ طبیعت‌ علاقمندند و به‌ شدت‌ به‌ علم‌ و دانش‌ اندوزی‌ اصرار می‌ورزند، به‌ همین‌ دلیل‌ نیز میتوانند دانشمندان‌، فضانوردان‌، مورخان‌ و تاریخ‌ نویسانی‌ موفق‌ از كار درآیند.

هم‌ چنین‌ در هر كاری‌ كه‌ در ارتباط با صنایع‌ برقی‌ و رادیویی‌ باشد مثل‌ پرتونگاری‌، الكترونیك‌، عكاسی‌ و كارهای‌ فنی‌ مثل‌ هوانوردی‌، گوی‌ سبقت‌ را از همه‌ می‌ربایند.

آنها در هر حرفه‌ ی انسانی‌ و هنری‌ مثل‌ كارهای‌ خیریه‌ و بهزیستی‌، تدریس‌، نویسندگی‌ به‌ خصوص‌ شعر و اجرای‌ برنامه‌ از رادیو و تلویزیون‌ موفق‌ هستند.

هم‌ چنین‌ عده‌ای‌ از آنها به‌ عنوان ‌موسیقی‌ دان‌ و هنرپیشه‌ كمدی‌ عالی‌ عمل‌ می‌كنند.

تعدادی‌ از متولدین‌ بهمن‌ كه‌ دارای‌ علم‌ غیب‌ و قدرت‌ فراروانی‌ هستند، از استعداد شفابخشیدن‌ بخصوص‌ به‌ بیماران‌ روحی‌ و روانی‌ برخوردارند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ بهمن‌ ماه ‌:

از آنجایی‌ كه‌ صورت‌ فلكی‌ دلو روی‌ پاها از زانوان‌ گرفته‌ تا مچ‌ پا و روی‌ گردش ‌خون‌ حكومت‌ میكند، متولدین‌ بهمن‌ ‌ مستعد ابتلاء به‌ انواع‌ بیماری‌های‌ پا و زانو، بخصوص‌ گرفتگی‌ عضلات‌ و هم‌ چنین‌ مشكلات‌ عصبی‌ ناشی‌ از انقباض‌ عضلانی‌ اند .

همچنین مستعد ابتلا به نفخ‌، زكام‌، اسهال‌، آب‌ آوردگی‌، ورم‌، گواتر و روان‌ آشفتگی‌ هستند در نتیجه‌ باید به ‌شدت‌ مراقب‌ نحوه‌ تغذیه‌ خود باشند.

 

علاقمندیهای متولد بهمن :

جنگیدن‌ و از جان‌ مایه‌ گذاشتن‌ در راه‌ هدف‌ و رفاه‌، فكر كردن‌ و برنامه‌ریزی‌ برای‌ آینده‌، گهگاهی‌ اندیشیدن‌ به‌ گذشته‌، دوستان‌ و همنشین‌های‌ خوب ‌و باوفا، تفریح‌ و سرگرمی‌

 

بیزاریهای متولد بهمن :

عهد و پیمان‌های‌ واهی‌، تنهایی‌ بیش‌ از حد، یكنواختی‌، سرمشق‌گیری‌، ایده‌آلیستی‌

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه‌ صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی خصوصیات و ویژگیهای منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا براورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شوید :

 

¤ مشكل‌ : تنهای‌ تنها شده‌اید، در حالی‌ كه‌ قبلاً دوستان‌ حقیقتاً از وجود شما لذت ‌میبردند.

راه‌ حل‌: باید مردم‌ را به‌ همان‌ شكلی‌ كه‌ هستند بپذیرید و بیش‌ از حد به‌ دنبال ‌یافتن‌ عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌های‌ آنها نباشید بدین‌ ترتیب‌ انسانیت‌ خود را نشان ‌داده‌اید و مشكل‌ تان‌ حل‌ میشود .

¤ مشكل‌ : به‌ نظر میرسد كه‌ هرگاه‌ پای‌ عشق‌ به‌ میان‌ می‌آید، سر رشته ی‌ امور از دست‌تان‌ خارج‌ میشود.

راه‌ حل‌ : سعی‌ كنید كه‌ حالت‌ تدافعی‌ خود را كنار گذاشته‌، تا احساسات‌ و عواطف‌تان‌ سركوب‌ نشوند و بتوانید همانی‌ باشید كه‌ قبلاً بودید.

¤ مشكل‌ : همواره‌ به‌ نظر میرسد كه‌ در محل‌ كار، فرصت‌ ارتقاء و یا پیشرفت‌ را از دست‌ میدهید.

راه‌ حل‌ : لازم‌ است‌ كه‌ بهره‌ گیری‌ از جنبه مثبت‌ شخصی‌تان‌ را در كارهای‌ گروهی ‌و تلاش‌های‌ دسته‌ جمعی‌ را یاد بگیرید، این‌ را بدانید كه‌ با در پیش‌ گرفتن‌ روش‌های ‌انزواطلبی‌ و گوشه‌گیری‌ به‌ هیچ‌ كجا نمیرسید.

¤ مشكل‌ : به‌ نظر میرسد كه‌ بیش‌ از حد معمول‌ از نظر جسمانی‌ بیمار میشوید.

راه‌ حل‌ : شما به‌ واسطه فرو خوردن‌ و سركوب‌ احساسات‌ و عواطف‌ تان،‌ بیقراری ‌و نا آرامی‌ را عمیقاً به‌ درون‌ وجودتان‌ سوق‌ میدهید و به‌ همین‌ دلیل‌ مستعد ابتلا به ‌انواع‌ بیماری ‌های‌ جسمانی‌ میشوید در نتیجه‌ لازم‌ است‌ كه‌ با سنجیدگی‌ و ظرافت، ‌احساسات‌ تان‌ را ابراز نمایید.

طالع بینی | falrooz.mihanblog.com

¤¤¤ متولد اسفند ¤¤¤

 

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ كلی‌ متولدین‌ اسفند‌ ماه‌ :

خلاق‌، با قدرت‌ تخیل‌ قوی‌، حساس‌، زود رنج‌، دلسوز و با احساس ، ‌دل‌ رحم‌، رئوف‌، رحیم‌ و مهربان ، ‌از خود گذشته‌، فداكار، نوع‌ دوست‌، با‌تجربه‌، غیر مادی‌ و معنوی ، ‌شُهودی‌، همدل‌ و هم‌ فكر

 

جنبه‌ منفی‌ شخصیت‌ متولدین‌ اسفندماه ‌:

واقع‌ گریز، ایده‌آلیستی ، ‌مرموز، تو دار، پنهان‌ كار، دو پهلو و مبهم ، سست‌ اراده‌ و به‌ راحتی‌ تحت‌ سلطه‌ قرار گیرنده‌

 

شخصیت کلی متولد اسفند :

متولدین‌ اسفند به‌ نسبت‌ متولدین‌ ماههای‌ دیگر، زیاد اهل‌ تظاهر نیستند و عادی‌تر از متولدین‌ ماههای‌ مرداد، آبان‌ و بهمن‌ هستند.

آنها صاحب‌ سرشتی‌ ملایم‌، معتدل‌ و خوشایند هستند و دارای‌ ویژگی‌ها و خصوصیات‌ سخاوتمندانه  بی‌شماری‌ بوده‌ و نسبت‌ به‌ احساسات‌ و عواطف‌ اطرافیانشان‌، دلسوز و همدرد، حساس‌، مهربان‌، بامحبت‌، صمیمی‌ و خوش‌ قلب‌ هستند.

زمانی‌ كه‌ عزیزانشان‌ با مشكلی‌ مواجه ‌میشوند، حداكثر ملاحظه‌ و همدردی‌ را از خود نشان‌ میدهند.

آنها به‌ حق،‌ مورد پسند همه‌ قرار میگیرند و دلیل‌ آن،‌ این‌ است‌ كه‌ آنها طبیعتاً سلطه‌پذیر، مطیع‌، فرمانبردار، سر به‌ راه‌، رام‌، بامحبت‌، با عاطفه‌، آسان‌ گیر، بردبار و پرتحمل‌ هستند و درمقابل‌ شخصیت‌های‌ قوی‌تر از خویش،‌ به‌ هیچ‌ وجه‌ حالت‌ تهدیدآمیز یا مبارزه‌ طلب‌ نمیگیرند.

درواقع‌ آنها هر كسی‌ را همانطور كه‌ هست‌، میپذیرند و با هر شرایطی ‌سازگار میشوند و صبورانه‌ دربرابر مشكلات‌ به‌ انتظار می‌نشینند تا به‌ طور شُهودی،‌ بهترین‌ راه‌ حل‌ را بیابند و میتوان‌ گفت‌ آنها از مشكلات‌ دیگران‌ بیشتر ناراحت ‌میشوند تا از مشكلات‌ خودشان‌.

طبیعتاً گرایشی‌ به‌ سمت‌ اُخروی‌ بودن‌ دارند و واقعیات‌ زندگی‌ این‌ جهان‌ را به ‌همان‌ شكل‌ كه‌ هست، می‌پذیرند.

آنها بیشتر از نظر احساسی‌ و عاطفی‌ و از روی ‌غریزه،‌ زندگی‌ میكنند تا عاقلانه‌ و منطقی‌ و تا حدی‌ بلندپرواز هستند و از نیروی‌ اراده‌ ی ضعیفی‌ برخوردارند و از دلیل‌ و برهان‌ آوردن‌ در استدلالات،‌ به‌ شدت‌ عاجزند.

تمركز حواسشان‌ ضعیف‌ است‌، فاقد قدرت‌ تصمیم‌گیری‌ هستند و اگرچه‌ مایلند به‌ عهد و پیمانشان‌ وفادار باشند ولی‌ به‌ راحتی‌ از مسیر رسیدن‌ به‌ اهداف‌ و مقاصدشان ‌منحرف‌ میشوند.

آنها همواره‌ در جستجوی‌ كار خاصی‌ هستند كه‌ بتوانند واقعاً خودشان‌ را در آن‌ پیدا كنند ولی‌ از آنجایی‌ كه‌ شیوه‌ای‌ ناشیانه‌ را در پیش‌ میگیرند، به ‌سرعت‌ نومید و سرخورده‌ شده‌ و روحیه‌شان‌ تضعیف‌ میشود.

آنها به‌ محض‌ آنكه ‌احساس‌ میكنند اطرافیانشان‌ قدرشان‌ را نمیدانند یا به‌ اندازه‌ كافی‌ ارج‌ ننهاده‌اند، به‌سمت‌ شخص‌ یا كار دیگری‌ میروند.

هم‌ چنین‌ از نظم‌ و ترتیب‌ بیزارند و از زندگی ‌یكنواخت‌ و اصول‌ و قواعد، رویگردان‌ هستند اگرچه‌ مایلند كه‌ علیه‌ آداب‌ و رسوم‌ طغیان‌ كنند، ولی‌ انرژی‌ مبارزه‌ در مقابل‌ افراد قوی‌تر از خود را ندارند.

تولدین‌ اسفند مایلند كه‌ در عالم‌ رؤیا فرو روند و از همه‌ كناره‌گیری‌ كنند، چون‌ در آنجا میتوانند از نظر فكری‌ و ذهنی،‌ خشنود شوند ولی‌ به‌ طور اجتناب‌ ناپذیری‌ نیز به ‌دنبال‌ كسب‌ شهرت‌، آوازه‌ و ثروت‌ هستند.

آنها افرادی‌ همه‌ فن‌ حریف‌ و شهودی ‌هستند، از سرعت‌ انتقال‌ خوبی‌ برخوردارند، چشمانی‌ تیزبین‌ دارند و شنونده‌های ‌خوبی‌ محسوب‌ میشوند و پذیرای‌ حال‌ و هوا و نقطه‌ نظرات‌ جدید هستند.

تمام‌ این ‌عوامل‌ میتواند درهم‌ ادغام‌ شده‌ و دست‌ به‌ دست‌ هم‌ دهند تا قدرت‌ ابتكار و خلاقیت قابل‌ ملاحظه‌ و چشمگیری‌ را در زمینه‌ ادبیات‌، هنر و موسیقی‌ ایجاد نماید.

درمجموع‌ از ویژگی‌های‌ متوسط و معتدلی‌ برخوردارند و حتی‌ زمانی‌ كه‌ قادر نیستند خلاقانه‌ ابراز وجود نمایند، غریزه‌ ای‌ بالاتر از حد متوسط را به‌ همراه‌ علاقه‌ مندی‌ به‌ زیبایی‌ در هنر و طبیعت‌ با هم‌ ادغام‌ میكنند.

خواهان‌ برخورداری‌ از تجمل‌ و تفریح ‌هستند و در رؤیای‌ سفر به‌ مكان‌های‌ دور افتاده‌، پرت‌، خالی‌ از سكنه‌ و عجیب‌ و غریب‌ به‌ سر میبرند و از رویدادهای‌ مهیج،‌ لذت‌ میبرند.

آنها هیچ‌ گاه‌ در ارتباطات‌ شخصی‌ خودشان،‌ خودپسندانه‌ رفتار نمیكنند و در دوستی‌ها بیشتر «دهنده»‌ هستند تا «گیرنده»‌.

از نظر جسمانی،‌ آسیب‌ پذیر و ظریف‌ هستند و در هر رابطه‌ای،‌ خواهان‌ تبادل‌ فكر و روح‌ میباشند.

متأسفانه‌ گاهی‌ به‌ راحتی‌ گول ‌میخورند و دست‌ به‌ ازدواج‌های‌ نسنجیده‌ و عجولانه‌ میزنند با این‌ حال‌ به‌ شدت ‌وفادار و عاشق‌ خانه‌ و كاشانه‌ هستند و به‌ همسرانشان‌ تا آخر عمر وفادار میمانند.

از آنجایی‌ كه‌ شدیداً رؤیایی‌ هستند نمیتوانند خانه‌ای‌ آراسته‌ و منظم‌ داشته ‌باشند چون‌ قدرت‌ مدیریت‌ در آنها ضعیف‌ است‌.

عیوب‌ و نقطه‌ ضعف‌ هایشان‌ بیشتر از آنكه‌ شرورانه‌ باشند، آزارنده‌ و زجر آورند.

آنها میتوانند بیش‌ از حد موشكاف‌، نكته‌ سنج‌، نازك‌ نارنجی‌، آسیب‌پذیر، احساساتی‌ و زود رنج‌ باشند یا گاهی‌ در تجارت،‌ غیرقابل‌ اعتماد و بی‌فایده‌، بی‌احتیاط، بی‌خیال‌، بی‌دقت‌، غیر عملی‌ و ناتوان‌ شوند.

دوستانشان‌ ممكن‌ است‌ از حالت‌ تزلزل‌ و عدم ‌اعتماد به‌ نفس‌ آنها به‌ تنگ‌ آمده‌ و دوستی‌ شان‌ را با آنها به‌ هم‌ بزنند، چون‌ گاهی‌ به ‌شدت‌ بدعنق‌ و به‌ طرزی‌ افراطی‌ آتشین‌ مزاج‌ و تندخو میشوند.

هم‌ چنین‌ گهگاهی ‌متهم‌ به‌ بی‌ثباتی‌، ناپایداری‌، غیبت‌، شایعه‌ پراكنی‌، ساده‌ لوحی‌ و زودباوری‌ و بی‌ملاحظگی‌ میشوند.

گاهی‌ نیز خود بیمار انگاری‌ نگران‌ كننده‌ آنها زجرآور میشود و تحمل‌ كردنشان‌ صبر ایوب‌ میخواهد.

به‌ لحاظ فكری‌ و عملی‌، گاهی‌ اوقات‌ دو رو می‌شوند و در تصمیم‌گیری‌ راجع‌ به‌ مسایل‌ مهم‌، دو دل‌ و غیر قاطع‌ هستند.

 

مشاغل مناسب اسفند ماه :

به‌ نفع‌ آنهاست‌ كه‌ یا به‌ تنهایی‌ كار كنند و یا نقش‌ مرئوس‌ را به‌ عهده‌ بگیرند.

از آنجایی ‌كه‌ همیشه‌ نگران‌ اداره‌ یك‌ بخش‌ هستند، نمیتوانند زیر بار تعهدات‌ و مسؤولیت‌های‌سنگین‌ بروند و از این‌ واهمه‌ دارند كه‌ مبادا در بحرانها شكست‌ بخورند.

آنها میتوانند منشی‌ یا دفتردارهای‌ خوبی‌ از كار در آیند و به‌ خاطر حس‌ دلسوزی‌ و همدردیشان ‌میتوانند در كارهای‌ خیریه‌، تدارك‌ غذا برای‌ جشن‌ها، پرستاری‌ كه‌ مراقبت‌ از بیماران‌ را به‌ عهده‌ دارد، یا دام‌ پزشكی‌ موفق‌ باشند.

هم‌ چنین‌ به‌ عنوان‌ كتابدار یا فضانورد میتوانند روح‌ بی‌قرارشان‌ را آرام‌ كنند و از آنجایی‌ كه‌ سفر به‌ مكان‌های‌ دوردست‌، قدیمی‌، خالی‌ از سكنه‌ و عجیب‌ و غریب‌ و نامتعارف‌ را دوست‌ دارند، ممكن ‌است‌ ملوان‌ یا جهانگرد شوند.

بسیاری‌ از مهندسان‌ معمار و وكلای‌ دعاوی‌ از میان ‌متولدین‌ اسفند هستند و هنگامی‌ كه‌ توانایی‌ خلاقانه‌ و استعداد تقلیدشان‌ را با هم ‌تركیب‌ میكنند و وارد احساسات‌ درونی‌ دیگران‌ میشوند، میتوانند رضایت‌ خاطر و خشنودی‌ خویش‌ را روی‌ صحنه‌ نمایش‌ بیابند.

ویژگی‌ها و خصوصیات‌ معنوی‌ و روانی‌ آنها می‌تواند آنان‌ را به‌ سمت‌ كارهای‌ مذهبی‌ یا احضار روح‌ و حالت‌های ‌صوفیانه‌ و عارفانه‌ سوق‌ دهد.

هم‌ چنین‌ میتوانند رستوران‌ داران‌ خوبی‌ از كار درآیند و گفته‌ میشود كه‌ كارآگاهان‌ موفقی‌ هستند چون‌ به‌ راحتی‌ خودشان‌ را به‌ جای‌ جنایتكار قرار داده‌ و فكر و ذهن‌ او را میخوانند.

انها همچنین در كار با مواد پلاستیكی‌، داروهای‌ بیهوش‌ كننده‌ و بی‌حسی‌، مایعات‌ و گازها خوب‌ عمل‌ می‌كنند ولی‌ درمجموع‌ به‌ علت‌ تنوع‌ مهارت‌ هایشان‌، سرزندگی‌ بیش‌ از حدشان‌ و ناتوانی‌ شان‌ در تمركزحواس‌ روی‌ هیچ‌ پروژه‌ای‌، آنها اغلب‌ به‌ طور خودجوش،‌ بیش‌ از یك‌ حرفه‌ را دنبال‌ میكنند.

 

بیماری‌ها و مشكلات‌ احتمالی‌ متولدین‌ اسفندماه‌ :

صورت‌ فلكی‌ حوت‌ بر پاها، كبد و غدد لنفاوی‌ حكومت‌ میكند، در نتیجه‌ متولدین ‌اسفند ‌در معرض‌ ابتلاء به‌ كم‌ خونی‌، كورك‌، بیماری‌های‌ پوستی‌، انواع‌ زخم‌ها، التهاب‌ پلك‌ چشم‌ها، نقرس‌، ورم‌، ناراحتی‌های‌ پا و لنگی ‌هستند.

 

علاقمندیهای متولد اسفند :

تنهایی‌ و مكان‌های‌ دور افتاده‌ و خالی‌ از سكنه‌ برای‌ فرو رفتن‌ در رؤیا، كشف‌ و شُهود و معما، مسخره‌ بازی‌، در خلسه‌ فرو رفتن‌

 

بیزاریهای متولد اسفند :

بدیهیات‌، مورد انتقاد قرار گرفتن‌، احساس‌ سردرگمی‌، افراد پرمُدعا و همه‌ چیز دان‌، فضل‌ فروشی‌

 

مشكلات‌ احتمالی‌ و شیوه‌صحیح‌ برخورد با مشکلات :

هرکسی خصوصیات و ویژگیهای منحصر به فردی دارد و زمانی که این خصلت ها سرکوب و یا فروخورده شده یا براورده نشوند باعث بروز مشکلاتی میشوند .

توصیه ما این است که این پیشنهادات را به کار ببندید و از مواجهه با نتایج عالی آن شگفت زده شوید :

 

¤ مشكل‌ : خودتان‌ را در حالی‌ میابید كه‌ همه‌ طردتان‌ كرده ‌اند و در كاری‌ به‌ بن ‌بست‌ رسیده‌اید.

راه‌ حل ‌: سعی‌ كنید تا در همه‌ كارهایتان‌ تجدید نظری‌ داشته‌ باشید و آرام‌تر و خوددارتر با مسایل‌ برخورد نمایید.

این‌ شیوه‌، خیلی‌ تأثیرگذارتر و تحسین‌ برانگیزتر از هارت‌ و پورت‌، داد و بیداد، لاف‌ زنی‌ و رجزخوانی‌ است‌.

¤ مشكل‌ : آخر هر هفته‌، زمانی‌ كه‌ قصد دارید به‌ گردش‌ و تفریح‌ بروید، با جیب‌های ‌خالی‌ مواجه‌ میشوید، در حالی‌ كه‌ حقوق‌ تان‌ به‌ اندازه‌ سایرین‌ است‌.

راه‌ حل ‌: همیشه‌ بیش‌ از آنچه‌ دارید، خرج‌ میکنید اما لازم‌ است‌ كه‌ به‌ خود آمده‌، دست‌ از این‌ كار بردارید و مقداری‌ پول‌ برای‌ هر كار خاصی‌ كنار بگذارید.

از رفتن‌ به ‌برخی‌ مهمانی‌ها صرف نظر كنید و بودجه‌ اندكی‌ را به‌ گردش‌ و تفریح‌ اختصاص‌ دهید.

¤ مشكل‌ : دوستان‌ و اعضای‌ خانواده،‌ شما را در كارهایشان‌ شریك‌ نمیكنند درنتیجه‌ به‌ شدت‌ احساس‌ تنهایی‌، استیصال‌ و درماندگی‌ میكنید.

راه‌ حل ‌: بهتر است‌ از لاك‌ خودتان‌ بیرون‌ آیید و دریچه‌ قلب‌ تان‌ را به‌ روی ‌اطرافیان‌ باز نمایید، مطمئن‌ باشید كه‌ شما قدرت‌ الهام‌ بخشیدن‌ به‌ دیگران‌ را دارید.

¤ مشكل‌ : خودتان‌ باعث‌ میشوید كه‌ دیگران‌ دست‌ به‌ یكی‌ كرده‌ و با شما سر جنگ ‌و دعوا داشته‌ باشند.

راه‌ حل ‌: آن‌ ماهی‌ كه‌ خلاف‌ جهت‌ جریان‌ آب‌ شنا میكند، باید تحت‌ كنترل‌ شما باشد تا دیگران‌ از شما آزرده‌ خاطر نشوند و باید همواره‌ سعی‌ در شاد كردن‌ مردم‌ داشته ‌باشید.

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان