تبلیغات
فال - طالع بینی مصری متولد شهریور
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی مصری متولد شهریور

طالع بینی طالع بینی مصری متولد شهریورمتولدین این ماه به طور كلی افرادی خوش شانس ؛ خوش برخورد ؛ اهل صفا و صمیمیت ؛ اغلب دارای صفات خوب و پسندیده ؛ در دوستی پایدار ؛ پایبند به قول و قرار ؛ صادق و راستگو ؛ خیرخواه ؛ جذاب نیك سیرت ؛ در امور شغلی و اجتماعی اغلب موفق و ....

متولدین دهه اول این ماه اغلب دارای روحیه‎ای خشن ؛ سخت‎گیر ؛ پرحرف ؛ جدی ؛ ستیزه‎جو ؛ كم تحمل و بد اخلاق ؛ در امور اقتصادی نسبتاً موفق ؛ در مدیریت و سرپرستی كم و بیش موفق اند.

بعضاً خسیس و تنگ نظر ؛ در امور اجتماعی فعال ؛ در برخورد با افراد جدی‎تر از خود عقب نشینی می‎كنند و به محض احساس ضرر، از شراكت یا دوستی صرفنظر میكنند .

این افراد دارای فضایلی نسبتاً خوب ؛ طالب صلح و آرامش ؛ علاقمند به امور هنری ؛ در امور اقتصادی محدود ؛ دارای یك شغل یا یك تخصص ؛ بیشتر طالب كارهای سبك و كم زحمت و پر فایده اند .

عموماً متخصص در امور خرید و فروش ؛ اغلب تاجر ؛ دلال ؛ كارمند ؛ واسطه و غیره ؛ افرادی مقلد ؛ سریع التأثیر ؛ بعضاً دارای نیروی فوق طبیعی و تله‎پاتی و قدرت هیپنوتیزم ؛ دارای استعداد پیش‎بینی و پیشگویی ؛ ارائه دهنده راه‎حل‎های خوب در مسائل پیچیده اند .

عموماً حدس آنها در امورات مختلف و بعضاً‌ در امور سیاسی و اقتصادی صحیح و درست ؛ در حل مسائل خانوادگی توانا ؛ دارای قدرت تطبیق با هر شرایط و محیط ؛ از نظر عاطفی ضعیف‎اند،زیرا در تصمیم‎گیریهایشان عاطفه نقشی ندارد .
متولدین دهه دوم این ماه اغلب افراطی ؛ تندرو ؛ پرخاشگر ؛ بعضاً دارای شخصیتی جدی ؛ قاطع ؛ سخت‎گیر ؛ حراف ؛ دارای جمجمه‎ای بزرگ ؛ پیشانی قوی ؛ بسیار حساس ؛ دارای حافظه‎ای قوی ؛ اغلب افرادی منطقی ؛ باهوش ؛ سریع‎الانتقال ؛ حاضر جواب ؛ عموماً ‌آشنا به مسائل فنی و تكنیكی هستند .
 
انها منظم در زندگی ؛ مشاور در امور خانوادگی ؛ در حل مشكلات توانا ؛ از نظر اقتصادی خودكفا ؛ در مسائل عاطفی فاقد جذابیت و انعطاف
 اغلب ریاضا دانان، حسابدارها و كسانی كه به هر طریق با حساب و حسابرسی و غیره در ارتباط باشند، از این گروه می‎باشند .
 
متولدین دهه سوم این ماه اغلب زود رنج ؛ دارای عكس‎العمل سریع ؛ نسبت به آینده كم اعتماد و به همین دلیل، بی علاقه به معاشرت ؛ دارای نوعی احساس نگرانی درونی و ناشناخته كه اغلب تا پایان عمر آنها را ترك نمیكند.
 
این افراد عموماً فعال و پركار و مشكل پسند هستند و به راحتی اقناع نمی‏شوند ؛ در زندگی خانوادگی اغلب منفی‎گرا هستند ؛ در امور اجتماعی محتاط و گاه ترسو هستند.
 
اینان افرادی خودمتكی بوده و شراكت برایشان خوب نیست.
 
این افراد اغلب تندرو بوده و برای رسیدن به هدف خود دست به هر كاری می‎زنند و از لحاظ شغلی بعضاً با بیگانگان فعالیت می‎كنند و اغلب به موازین سنتی و ملی وابستگی ندارند.
 
این افراد بعضاً پایبند اخلاق نبوده و به مال و ثروت اهمیت زیادی میدهند و اغلب سیاستمداران و دیپلمات‎ها از این گروه میباشند .

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان