تبلیغات
فال - طالع بینی مصری - اسفند
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی مصری - اسفند

طالع بینیطالع بینی مصری متولد اسفند


متولدین دهه اول این ماه، دارای روحیه‎ای متعادل ؛خوشرو ؛ خوش برخورد ؛ از مشاغل سخت گریزان ؛ تا حدی راحت طلب و از نظر اقتصادی نسبتاً موفق و تابع شرایط روز هستند .
 
عموماً به خورد و خوراك و لباس اهمیت زیادی میدهند ؛ تا زمانی كه منافع آنان در خطر نیفتد، در دوستی و شراكت پایدار ؛ عموماً اجتماعی و معاشرتی ؛ بعضاً درون‎گرا ؛ از نظر خانوادگی دلسوز و مهربان، اما متعصب اند .
 
مسئول و توجیه‎گر افراد خانواده ؛ از نظر اقتصادی متوسط ؛ گاه خسیس و تنگ نظر ؛ از لحاظ شغلی، اغلب متخصص و متبحر در كار ؛ از لحاظ روحی مرگ اعضاء خانواده و فامیل، تأثیر عمیق و پایداری روی آنان خواهد داشت .
 
از نظر خانوادگی و اجتماعی فعال و طالب دخالت در امور ؛ اهل آموختن و دانستن ؛ برخی طالب طبیعت و تفریح و برخی طالب مطالعه و تحقیق اند .
 
متولدین این دهه اغلب به علوم انسانی، ادبیات و هنر علاقمند میباشند .
 
اینان دارای مقاومت جمی و روحی خوبی در مقابل بیماریها هستند و واكنش‎های آنها در مقابله با مشكلات سخت افراطی بوده اما در مواقع دیگر متعادل می‎باشند .
 
این افراد اغلب از هوش و ذكاوت خوبی برای از میدان به در كردن رقبا و همكاران دارند و همچنین اهل زد و بند و سازش نیز میباشند .
 
مشاغل مناسب برای متولدین این دهه: امور تجارت ؛ خدمات ؛ خرید و فروش ؛ بنگاه‎داری ؛ شراكت ؛ مدیریت ؛ ریاست ؛ مشاغل ؛ انضباطی ؛ مشاغل سیاسی ؛ مشاغل نظامی و ... میباشد .
 
متولدین دهه دوم این ماه عموماً از نظر شخیصتی غیر ثابت، اهل مصالحه و سازش و گذشت ؛ معاشری خوب برای شركاء و همكاران ؛ نگران از فقر و بی پولی ؛ در تامین معاش خانواده موفق ؛ مشاوری خوب برای افراد خانواده و همسر اند .
 
معاشرتی و اجتماعی ؛ ذاتاً درون‎گرا ؛ از نظر عاطفی، رفتار خوبی با همسر و اعضاء خانواده دارند، اما تسلط و مدیریت خوبی ندارند .
 
اینان فامیل دوست ؛ گاه وابسته به پدر و مادر ؛ بعضاً دهن بین و تحریك‎پذیر ؛ اهل دوستی و رفاقت مشروط ؛ بعضاً طالب تنوع شغلی ؛ عموماً علاقمند به سیر و سفر ؛ طالب نوآوری و ابتكار ؛ از لحاظ ظاهر آراسته و خوش لباسند . 
 
موفقیت اقتصادی آنان اغلب زاییده شانس و اقبال آنهاست، نه تلاش و تدبیر ؛ این افراد اغلب به خاطر گرفتن تصمیمات عجولانه، گرفتار برخی مشكلات میشوند .
 
مشاغل مناسب برای متولدین این دهه، مشاغل خدماتی ؛ امور تجاری ؛ خرید و فروش ؛ بنگاه داری ؛ زمینه‎های تبلیغاتی و هنری ؛ واسطه‎گری و .... میباشد .
 
متولدین دهه سوم این ماه افرادی مقاوم ؛ سخت‎كوش ؛ حلال مشكلات خود ؛ اغلب دارای افكاری سازنده و مبتكر ؛اهل بحث و مجادله ؛ پرحرف ؛ اغلب دارای اطلاعات عمومی خوب ؛ علاقمند به تحصیل و دانش هستند .
 
بعضاً دارای سبك و ابتكار در شغل خود ؛ عموماً طالب نظم و انضباط ؛ طالب پاكیزگی ؛ از لحاظ اجتماعی فعال، صبور و پرحوصله هستند اما در بحران‎های بزرگ، رفتار انفعالی از خود نشان میدهند .
 
از لحاظ خانوادگی افرادی موفق و دوست و یار همسر و اعضاء خانواده ؛ مهمترین سرگرمی اغلب این افراد كتاب و مطالعه است ؛ عموماً به زبان خارجی علاقمند می‎باشند .
 
عموماً در هر شغلی موفق هستند ؛ این افراد تابع قانون و مقررات بوده اغلب طرفدار منطق می‎باشند ؛ اینان افرادی آرامش طلب ؛ خوش گذران ؛ در دوستی قابل اعتماد ؛ شراكت و همكاری با آنان مثمر ثمر ؛ اهل تفكر و تفحص اند .
 
انها در تصمیم‎گیری صبور، اما به محض تصمیم اقدام به عمل می‎كنند ؛ در صورت عصبانیت، واكنش تند از خود نشان می‎دهند .
 
در امور خانوادگی دارای جاذبه و احترام هستند ولی از نظر همسرانشان جدی و خشك به نظر می‎رسند ؛ اغلب مشاور و وكیل خانواده و فامیل خود هستند ؛ در امور اقتصادی عموماً از هوش و دقت خوبی برخوردار هستند اما بعضاً ولخرج و دست و دل باز هستند .
 
به دلیل وسواس و دقت زیاد، به ریسك اقتصادی دست نمیزنند ؛ بیشتر طالب كارهای بزرگ هستند ؛ طالع این افراد میانه است، اما افرادی خوش شانس و مورد احترام هستند .
 
مشاغل موافق این افرائ عموماً معماری ؛ ساختمان سازی ؛ نقشه برداری ؛ امور دكوراسیون و تزئینات ؛ امور فرهنگی ؛ هنری ؛ اجتماعی و ... میباشد .

 

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان