تبلیغات
فال - طالع بینی مصری - بهمن
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی مصری - بهمن

طالع بینیطالع بینی مصری متولد بهمنمتولدین دهه اول این ماه، عموماً تندرو ؛ ستیزه‎گر و بعضاً عكس‎العملی ناشناخته دارند.

جایی كه می‎بایستی عصبانی شوند، ساكت میمانند و در وقت سكوت، ممكن است واكنش غیر عادی نشان دهند.

این افراد در تربیت فرزندان كوشا ؛ از نظر خودی بداخلاق، ولی از نظر دیگران خوش اخلاق جلوه می‎كنند.

اینان سخاوتمند ؛ با گذشت ؛ مذهبی ؛ پای‎بند به احكام و مبانی اخلاقی خانواده ؛ عموماً دارای ثبات شغلی و شخصیتی ؛ بعضاً دارای مصونیت ذاتی نسبت به بیماریها ؛ دارای طول عمر ؛ در مقابله با خطرات نوعی انرژی و قدرت در خود احساس میكنند، اما با این حال تحمل آنها در مواجهه با مشكلات و در مواقع بحرانی محدود می‎باشد.

این افراد گاه دچار افسردگی و اضطراب میشوند ؛ در شرایط مناسب و هدایت درست، فضایل انسانی عالی در آنها تثویت و شكوفا میشود .

این افراد عموماً پرتلاش و زحمتكش هستند ؛ اینان سرپرستان خوبی برای همسر و فرزندان خود می‎باشند ؛ اغلب علاقمند به طبیعت و سیر و سفر هستند  ؛ اینان طرفدار ثبات شغلی ؛ علاقمند به زندگی جمعی و پذیرش مسئولیت‎های سنگین میباشند .

این افراد عموماً از نوعی تعصب قومی و فامیلی برخوردار بوده و  چنانچه شكست بزرگی بر آنها تحمیل شود، بدترین جنبه شخصیتی آنان ظاهر می‎شود .

متولدین این دهه عموماً كنجكاو ؛ تیزبین ؛ تا حدی سهل انگار ؛ اهل صرفه جویی و پس‎انداز ؛ اماده انجام هر كار ؛ بعضاً چند شغلی ؛ عموماً دارای روحیه‎ای شاد و امیدوار ؛ افرادی مردم‎دار ؛ كمتر دهن‎بین و تلقین‎پذیر اند .

گاه تك رو و یكدنده ؛ اغلب افرائی قابل اعتماد و امانت دار ؛ بعضاً طرفدار دروغ مصلحت‎آمیز ؛ در عین اجتماعی بودن، گاه طالب تنهایی و انزوا طلب ؛ عموماً د رحل مشكلات خود و خانواده موفق .

مشاغل موافق متولدین این دهه عموماً مدیریت در امور شغلی و اداری ؛ صنعت كشاورزی و دامداری ؛ وكالت ؛ مشاور امور مالی ؛ نمایندگی ؛ واسطه‎گری و غیره میباشد .

متولدین دهه دوم این ماه عموماً زود رنج ؛ احساساتی ؛ در امور خانوادگی خوش اخلاق و دارای مدیریت خوب ؛ گاه مدمدمی مزاج و لجباز ؛ عموماً كم حرفل ؛ اغلب بد گمان ؛ در قضاوت عجول ؛ افرادی وطن‎پرست و در مواقع جنگ، كارساز اند .

بعضاً ظاهربین و تلقین‎پذیر ؛ نفع طلب ؛ باهوش و زیرك ؛ در خانواده دارای رفتاری شغلی و اقتصادی فعال ؛ در اغلب امور محتاط ؛ در كار خرید و فروش موفق ؛ در امور اجتماعی فعال، اما غیر ثابت ؛ واكنش آنها در مقابله با مسائل و مشكلات كند، اما در وقت لزوم تند و افراطی اند .

ذاتاً افرادی خوددار و تودار ؛ از لحاظ عاطفی متغیر ؛ بعضاً دارای افكار و ایده‎های خوب، اما در اجرای آنها كمتر موفق اند .

مشاغل موافق برای این افراد، نظامی‎گری ؛ پلیسی ؛ تجارت خارجی ؛ امور سیاسی ؛ امور مالی و دفتر ؛ حسابداری  و حسابرسی و .... میباشد .

متولدین دهه سوم این ماه از نظر روحی و جسمی مقاوم ؛ دارای خصلت‏های وراثتی ؛ در ظاهر آرام و صبور و با حوصله، در باطن نا آرام و متلاطم، خودخور و تودار ؛ عموماً گوشه‎گیر ؛ مختاط و گریزان از نوآوری ؛ مصلحت اندیش ؛ در امور خانوادگی با حس مسئولیت و دارای رفتار منطقی هستند .

افرادی عاطفی و متعصب ؛ اهل معاشرت و دوستی، اما بیشتر در چارچوب خانوادگی و فامیلی ؛ پرتلاش و پرانرژی اما زود خسته میشوند ؛ زود منفعل و زود آرام می‎شوند .

به دلیل داشتن طالع خوب، عموماً به اهداف و خواسته‎های خود می‎رسند ؛ اغلب در امور مالی و اقتصادی، استعداد خوبی از خود نشان می‏دهند .

دارای افكار و اندیشه‎های خوبی هستند، اما بیشتر در چارچوب تئوری میمانند و كمتر به آنها عمل می‎كنند .

این افراد عموماً طالب نظم و انضباط بوده، اهل كار و فعالیت و امیدوار به آینده می‎باشند ؛ در امور خانوادگی نیز صبر و حوصله خوبی از خود نشان می‏دهند .

قدرت همسویی و تطبیق با هر شرایط را دارند و اغلب در جایی كه منافع آنان ایجاب كند، افكار و عقیده خود را تغییر می‏دهند .

عموماً به پوشش ظاهری، خوراك و پاكیزگی محل زندگی خود اهمیت می‎دهند ؛ در جمع خانواده افرادی صمیمی و با محبت هستند ؛ معمولاً در مسائل خانوادگی اهل شور و مشورت هستند .

عموماً طالب ثبات شغلی بوده ولی گاه تغییر شغل می‎دهند ؛این افراد عموماً پایبند آداب و رسوم گذشته بود و از لحاظ اقتصادی موقعیتی متوسط دارند ؛ اینان به مهمانی و تفریح علاقمند بوده گاه حراف و دهن بین هستند .

عموماً نوعی حس خودبینی و شهوت پرستی در آنها دیده میشود ؛ اغلب اهل معاشرت با هر قشری هستند ؛ بعضاً ظاهری جذاب دارند ؛ اینان اهل دروغ مصلحت‎آمیز بوده و مشاور خوبی برای دوستان و نزدیكان می‎باشند .

این افراد به طبیعت و زیبایی‎های آن علاقمند بوده اهل سیر و سفر هستند ؛ از صفات خوب آنان شوخ طبعی و بذله‎گویی است ؛ این افراد عموماً مهربان ؛ بخشنده ؛ دارای قوه تشخیص خوب ؛ خود متكی ؛ واقع بین ؛ بعضاً دارای رفتاری ایمانی و عرفانی ؛طرفدار محرومین و مظلومین هستند .

مشاغل مناسب برای اینان: امور سیاسی ؛ روحانی ؛ مربی‎گری ؛ امور مالی و اقتصاد ؛ امور نظامی و اطلاعاتی ؛ كارمند دفتری ؛ امورات مذهبی ؛ كار در مراكز خیریه و .... میباشد .

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان