تبلیغات
فال - طالع بینی مصری - دی
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی مصری - دی

طالع بینیطالع بینی مصری متولد دی 


متولدین دهه اول این ماه افرادی مقاوم ؛ با ثبات ؛ كمی مغرور ؛ با اعتماد به نفس ؛ دارای قدرت اراده ؛ صمیمی ؛ خوش برخورد ؛ با محبت و با گذشت ؛ شجاع ؛ پرحرف ؛ اهل بحث و تحقیق اند .
 
از نظر خانوادگی همسر دوست و خانواده دوست ؛ طالب رفاه خانواده ؛ مشاوری خوب به هنگام تصمیم‎گیری یا گرفتاری ؛ از نظر عاطفی متعادل ؛ مقاوم در مقابل مشكلات و كمبودها ؛ عموماً دارای موفقیت شغلی ؛ اغلب دارای تخصص و ابتكار ؛ دارای استعداد و حافظه‎ای خوب هستند .
 
انها افرادی صادق و درستكار ؛ در دوستی وفادار ؛ در رسیدن به اهداف جدی و كوشا ؛ در امور خانوادگی و زناشویی موفق و گاه بدشناس ؛ در تعلیم و تربیت فرزندان اغلب موفق ؛ عموماً آماده مبارزه با مشكلات ؛ در امور اجتماعی موفق ؛ مقاوم در مقابل بیماریها و دارای طول عمر بالایی میباشند .
 
اهل تفكر و اندیشه و سنجش ؛ همسری خوب ؛ اهل معاشرت ؛ شریك و همكار خوب ؛ دوستدار زندگی آرام و بی دردسر ؛ دارای ظاهری آرام و درونی ناآرام ؛ پركار ؛ پرانرژی ؛ گاه عجول و دارای عكس‎العمل فوری اند .
 
انها دارای نوعی غرور و خودبینی ؛ خوددار در مقابل تمیلات نفسانی ؛ دوست طلب ؛ شریكی قابل اعتماد ؛ اغلب شوخ طبع و بذله‎گو ؛ بیشتر متكی به تجربیات شخصی ؛ در امور شغلی و اقتصادی نسبتاً موفق ؛ علاقمند به مشاغل خدماتی ؛ عموماً افرادی خوش فكر  و مورد احترام اند و سرگرمی اغلب این افراد مطالعه و مسافرت است .
 
متولدین دهه دوم این ماه عموماً افرادی خوش شانس ؛ خوشبین ؛ خوش برخورد ؛ دارای رفتاری متعادل ؛ دارای عمری كم و بیش طولانی ؛ سخاوتمند ؛ صبور و با ثبات ؛ طالب نظم و انضباط ؛ از نظر ظاهری آراسته و خوش پوش ؛ از نظر خانوادگی منطقی و دارای اخلاقی خوب و نسبت به خانواده، دوستان و آشنایان تا حدی متعصب هستند .
 
در انتخاب دوست محتاط ؛ علاقمند به طبیعت و سیر و سفر ؛ شریك، همسر و همكاری خوب ؛ طالب نورآوری و ابتكار ؛ در دوستی پایدار ؛ از نظر جسمی و روحی مقاوم ؛ افرادی قدرشناس دارای استقلال رأی و تعیین كننده خط و مشی زندگی خود ؛ بعضاً درون گرا  و دارای اعتماد به نفس میباشند .
 
دوستدار مشاغل فكری ؛ بعضاً دارای استعداد هنری و ادبی ؛ بعضاً مبتكر و مخترع در مشاغل دستی و صنعتی ؛ افرائی صادق و راستگو ؛ عموماً دست و دلباز و بعضاً خسیس ؛ اغلب به فكر رفاه و آسایش خانواده ؛ دارای سلامت فكر و اخلاق در بین افراد خانواده اند .
 
عموماً در امور تحصیل و ازدواج، خوش شانس ؛ در اموز شغلی گاه گرفتار شكست شده اما به زودی آن را جبران می‎كنند.
 
در عشق و دوستی و شراكت پایدار ؛ بعضاً در برخورد با مسائل سخت، منفعل شده و ممكن است قهر، طلاق، به هم زدن شراكت، پرخاشگری و رفتار غیر منطقی از خود نشان دهند.
 
به طور كلی تا زمانی طولانی شخصیتی پایدار دارند و فقط گاه متغیر میگردند .
 
مشاغل موافق متولدین ماه، سرمایه‎گذاری ؛ شركت داری ؛ مشاغل علیم ؛ فنی و تخصصی ؛ امور فلسفی ؛ مدیریت ؛ نظامی گری ؛ رهبری و .... میباشند .
 
متولدین دهه سوم این ماه افرادی خوش برخورد ؛ خوش زبان ؛ اهل معاشرت ؛ عموماً دارای نظم و انضباط ؛ دارای اراده‎ای خوب و اعتماد به نفس ؛ شجاع و بخشنده ؛ اغلب دو شخصیتی ؛ در شخصیت دوم، اغلب تندخو ؛ ستیزه‎جو ؛ عجول و گاه دارای رفتار هیستریكی میباشند .
 
در حالت اول افرادی مؤدب و معاشرتی ؛ اهل منطق ؛ دارای افكاری مثبت ؛ علاقمند به امور ادبی و هنری ؛ بعضاً هنرمند ؛ از نظر اقتصادی عموماً موفق ؛ در امور خانوادگی و زناشویی، پراحساس و با مسئولیت ؛ دارای سلامت حجسمی و روحی و عموماً دارای عمر طولانی هستند .
 
اغلب در مواجهه با مشكلات، شجاع و مقاوم ؛ بعضاً عاطفی و احساساتی ؛ زمانی شوخ و بذله‎گو و اجتماعی و گاه خموش و منزوی اند .
 
از نظر شغلی محافظه كار و پنهان كار ؛ از نظر مسكونی، اغلب در حال تغییر و جابه‎جایی ؛ عموماً هعلاقمند به پول و سرمایه‎داری ؛ بعضاً خسیس ؛ عموماً معاشرتی و طالب بودن در جمع ؛ گاه راغب به تنهایی ؛ عموماً یاور همسر و فرزندان هستند .
 
اغلب خموش پوش و خوش خوراك و طالب تفریحات ؛ بعضاً علاقمند به طبیعت و طالب سیر و سفر ؛ از نظر اجتماعی خوش نام، صمیمی و قابل اعتماد ؛ بعضاً مشاوری خوب برای خانواده، دوستان و همكاران ؛ بعضاً طرفدار تز دروغ مصلح آمیز .
 
مشاغل ممناسب برای این افراد، فعالیت سیاسی ؛ فعالیت تبلیغی ؛ فعالیت اجتماعی و رفاهی ؛ امور سرمایه‎گذاری ؛ تشكل‏های سیاسی و اجتماعی ؛ شاغل در مراكز رفاهی و عام‎المنفعه .

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان