تبلیغات
فال - طالع بینی مصری - اذر
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی مصری - اذر

طالع بینیطالع بینی مصری متولد اذرمتولدین این ماه به طور كلی افرادی حساس و دارای حس پیشگویی یا بیش حسی از آینده هستند.

این افراد دارای توانایی‎های جسمی و روحی خوبی بوده و تحمل آنها در مقابل سختی‎ها و مشكلات زیاد است این افراد اغلب استعداد كشف و شهود دارند و به پدیده‎ها و عواملی دسترسی پیدا می‎كنند كه در شرایط عادی میسر نیست .

متولدین دهه اول این ماه اغلب شخصیت پیچیده‎ای دارند و در برخورد با مسائل واكنش یكسان ندارند.

اینان افرادی متفكر ؛ مرموز ؛ متغیر ؛ علاقمند به مشاغل فنی و سخت ؛ اغلب دارای تخصص و تبحر در شغل خود ؛ در امور خانوادگی و زناشویی، افرادی درون گرا و عزلت طلب ؛ بعضاً افرادی خودخور ؛ تودار ؛ بی اعتماد به دیگران ؛ رازنگهدار ؛ از لحاظ جسمانی اغلب دارای خصوصیات ارثی ؛ عموماً تابع غریزه طبیعی و جنسی ؛ برخوردار از سلامت جسم و رشد طبیعی هستند .

از نظر اجتماعی و اقتصادی منفعت طلب ؛ از لحاظ خانوادگی افرادی موفق و تا حدی خودبین ؛ پایبند به موازین اجتماعی ؛ موفق در امور اقتصادی ؛ همكار و شریكی خوب ؛ افرادی فعال ؛ معاشرتی ؛ كمی خسیس ؛ گاه تندخو هستند .

عموماً در پی تلاش مادی و مالی ؛ منطق گرا ؛مقاوم ؛ در مقابل سختی‎ها دارای صبر و تحمل ؛ در امور تحصیلی دارای استعداد خوب ؛ اغلب افرادی خوش برخورد ؛ خوش معاشرت ؛ علاقمند به كارهای فكری و معنوی ؛ طالب حمایت از محرومین و مظلومین ؛ اغلب علاقمند به فعالیت‎های هنری و ادبی ؛ طبیعت دوست و زیبا پسند میباشند .

عموماً در زندگی راضی و خوشبخت ؛ سخاوتمند ؛ شجاع و قوی ؛ اغلب اهل تدریس و تحصیل و تحقیق ؛ بیشتر علاقمند به علوم فطری .

متولدین این دهه از نظر شغلی اغلب نویسنده ؛ شاعر ؛ استاد دانشگاه ؛ واعظ ؛ فیلسوف ؛ صاحبان شركتهای خصوصی و تولیدی ؛ صاحبان مشاغل آزاد ؛ مشاغل خدماتی و ... میباشند .
متولدین دهه دوم این ماه عموماً تابع شرایط زمانی و مكانی بوده در مقابله با مسائل و مشكلات عكس‎العملی متفاوت دارند ؛ گاه چنان متغیر هستند كه ممكن است هر روز تصمیماتی متفاوت از تصمیمات روز قبل بگیرند.
 
این افراد در امور مالی و خانوادگی نسبتاً‌ موفق هستند.
 
عموماً افرادی محتاط ؛ محافظه كار ؛ گاه دارای ایده‎ها و افكار خوب ؛ افرادی خانواده دوست ؛ همكار، همسر، پدر و مادری خوب ؛ عموماً تمیز و آراسته ؛ بعضاً شلخته ؛ كم حرف و سخن سنج هستند.
 
این افراد حساس ؛ درون‎گرا ؛ گاه عصبی مزاج ؛ دارای رفتاری افراطی در غم و شادی ؛ از نظر خانوادگی مثبت و علاقمند به خانواده ؛ افرادی پر تلاش و زحمتكش ؛ در امور فنی و تكنیكی متبحر ؛ همكار و شریكی خوب ؛ اندكی خسیس و تنگ نظر ؛ افرادی قانع و گریزان از تشریفات اند .
 
دارای ظاهری آرام اما باطنی ناآرام ؛ بعضاً دارای میل درونی برای اذیت و آزار دیگران ؛ بیشتر حراف هستند تا اهل عمل ؛ عموماً دهن بین؛ از نظر اقتصادی كم و بیش موفق  ؛ اغلب در دوستی ثابت قدم  ؛ بعضاً پرطاقت و پرحوصله اند .
 
در امور خانوادگی اغلب خوش شانس و بعضاً گرفتار مشكلات ؛ در امور شغلی ناپایدار ؛ اغلب كارها را نیمه كاره رها میكنند و ممكن است بارها با شكست شغلی مواجه شوند اما به خوبی از آن خواهند گذشت.
 
اینان اغلب افرادی صمیمی و با محبت هستند .
 
مشاغل موافق با متولدین این دهه، مشاغل خدماتی ؛ شراكتی ؛ كارمندی ؛ صنایع دستی ؛ مهندسی ؛ ابتكار و اختراع ؛ معماری ؛ صنعت دامداری و كشاورزی ؛ فعالیت در امور سیاسی و ... میباشد .

 

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان