تبلیغات
فال - طالع بینی مصری - مرداد
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی مصری - مرداد

طالع بینیطالع بینی مصری متولد مردادمتولدین این ماه به طور كلی از لحاظ جسمی و روحی از بالاترین امتیاز برخوردار میباشند.

در این افراد صفات منفی یا مثبت در حداكثر قرار گرفته و شخصیت این افراد به گونه‎ای است كه در هر بعد تربیت و تشویق شوند به نهایت آن خواهند رسید .

اینان از نظر فییكی افرادی قوی ؛ تنومند ؛ بلندقد ؛ اغلب چشم و ابرو مشكی میباشند.

چنانچه این افراد مسیر زندگی در جریان امور احساسی و عاطفی قرار بگیرند، هنرمند ؛ شاعر ؛ نقاش ؛ هنرپیشه ؛ مجسمه‎ساز ؛ نویسنده و بازیگر موفقی خواهند شد.

چنانچه در امور نظامی گری تربیت شوند، سراداران و فرماندهانی موفق و دلیر خواهند شد.

چنانچه در سیاست تربیت شوند، سیاستمدارانی قابل و زبردست خواهند شد و در هر حال این افراد در هر زمینه‎ای كه آموزش ببینند، در آن زمینه به تحصص و توفیقات بالایی دست میابند .

متولدین دهه اول این ماه اغلب تندرو و افراطی ؛ حراف ؛ در امور اقتصادی عموماً موفق ؛ در زندگی زناشویی گاه مواجه با مشكل ؛ دارای خصلت‎های خوب ؛ راستگو و درستكار ؛ مشاور در امور خانوادگی ؛  بعضاً مصلحین و قاضیانی خوب ؛ اغلب دارای مشاغل آزاد هستند .

به علت صادق بودن، ناموفق در امور مالی و اقتصادی ؛ در امور خانوادگی منصف و وفادار ؛ با تقوا ؛ اغلب دارای وجهه اجتماعی خوب ؛ دارای شخصیت مثبت ؛ حل و فصل كننده اختلافات خانوادگی ؛ خیرخواه ؛ خوشرو با چهره‎ای شاد ؛ در مواجهه با مشكلات صبور ؛ شریكی قابل اعتماد ؛ مقید به خانواده و فامیل دوست ؛ در تربیت فرزندان اغلب موفق ؛ دارای طبعی بذله‎گو ؛ گاه جاه طلب ؛ عموماً در پست‎های مدیریت در پست‎های مدیریت و سرپرستی موفق و ...

متولدین دهه دوم این ماه دارای صفات خوب ؛ اغلب دارای رشد و تكامل معنوی ؛ دارای سلامت طبیعی ؛ دارای عمری نه چندان زیاد ؛ در امور اقتصادی و اجتماعی و خانوادگی نه چندان موفق اند .

دارای شخصیتی مطلوب ؛ در پاسخ به خشم، خشمگین در پاسخ به محبت، خوشرو و مهربان ؛ اغلب عاقل و هوشمند ؛ سخاوتمند ؛ دارای طبعی لطیف و علاقمند به امور فرهنگی و هنری ؛ بعضاً شاعر ؛ نویسنده ؛ هنرپیشه و مشاغل مرتبط با اینها ؛ دارای حس زیباشناسی و هنری ؛ بی توجه به مادیات و طالب زندگی سالم و شاد و ....

متولدین دهه سوم این ماه اغلب دارای تناسب اندام و تعادل جسمانی ؛ در برخورد با مسائل واقع‎بین ؛ در مواجهه با ناملایمات اغلب دارای عكس‎العملی متعارف ؛ در مسائل خانوادگی و مشكلات مربوط به آن تا حد امكان با گذشت و صبور هستند .

علاقمند به طبیعت ؛ كوه و دشت و صحرا ؛ علاقمند به زندگی طبیعی و اغذیه طبیعی ؛ اغلب دارای خانواده‎ای پر اولاد ؛ عموماً در تلاش و كوشش ؛ ذاتاً مخالف با سكون و بطالت ؛ افرادی پویا و متغیر ؛ علاقمند به سیر و سفر و عموماً دارای مشاغلی متنوع .

متولدین این دهه از ماه اسد، اغلب دارای رشد مغزی و جمجمه بزرگ میباشند.

اینان دارای حافظه‎ای خوب، در امور محاسباتی موفق ؛ در امور اجتماعی و اقتصادی متفكر ؛ در صورت سیاستمدار بودن گرایش به دیكتاتوری ؛ دارای استعداد مدیریت خانوادگی و مصلحت‎گرا میباشد .

 

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان