تبلیغات
فال - طالع بینی مصری - تیر
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

طالع بینی مصری - تیر

طالع بینیطالع بینی مصری متولد تیرمتولدین دهه اول این ماه طالعی نیك دارند و در زندگی اجتماعی و اتصادی و خانوادگی موفق هستند. اغلب شخصیت‎های دینی و اجتماعی، از متولدین این دهه میباشند.

این افراد دارای هوش و ذكاوت ؛ تحمل خوب ؛ پرانرژی ؛ درونگرا ؛ دارای افكاری ثابت ؛ عموماً دارای شهرت و موفقیت اجتماعی می‎باشند.

مشاغل موافق با اینان: فعالیت‎های دریایی ؛ صیادی و قایق‎رانی ؛ سدسازی ؛ آب و آب‎یاری ؛ عمرانی ؛ امور عام المنفعه ؛ مشاغل سیار و آزاد و ... میباشد .

متولدین دهه دوم این ماه، افرادی حساس ؛ ناپایدار ؛ تأثیرپذیر ؛ دو شخصیتی ؛ دمدمی مزاج ؛ متعصب و پایبند به تعهدات اجتماعی و اقتصادی و خانوادگی ؛ به علت عدم ثبات روانی، از برخورد صحیح با مشكلات ناتوان، اما در مشكلات دیگران توانا و مشاور و مددكار می‎باشند.

این افراد مریدانی صادق ؛ دوستانی وفادار ؛ طالب طبیعت و سیر و سفر و اغلب دارای عمری طولانی خواهند بود .

متولدین دهه سوم این ماه، افرادی اجتماعی ؛ فعال ؛ شجاع ؛ مغرور ؛ سخت‎گیر ؛ جدی ؛ دارای نظم و انضباط ؛ پایبند سنت‎ها ؛ مخالف نوآوری ؛ دارای شخصیت غریزی و تمایلات جسمانی هستند .

در برخورد خشن و تندخو ؛ با محیط اطراف ناسازگار ؛ ماجراجو ؛ قدرت طلب ؛ متكی به نیروی جسمانی ؛ در امور خانوادگی سركش ؛ بعضاً در زندگی زناشویی ناموفق و مواجه با شكست ؛ اهل سیر و سفر و ....
مشاغل مورد علاقه متولدین این دهه از ماه سرطان اغلب گوناگون بوده و از ساختمان سازی تا تخصص‎های علمی و مهندسی و غیره است.
گاه تنوع شغلی و زندگی این افراد تا حد خانه به دوشی پیش میرود .
 

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان