تبلیغات
فال - فال روزانه امروز
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال روزانه امروز

برای دیدن فال امروز به ادامه مطلب بروید

 آبان ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

مسئله ای خانوادگی اهمیت زیادی پیدا می كند. بنابراین لازم است از كاری كه می خواهید انجام دهید مطمئن باشید. سعی كنید احساس را با حقیقت اشتباه نگیرید. انتظار نداشته باشید دیگران ذهن شما را بخوانند.

فروردین

ستارگان اراده زیادی به شما می دهند. اکنون به همه چیز و هیچ کس اجازه نمی دهید سد راه شما شوند. اعتماد به نفس خود را مجدداً به دست آورده اید و قوه خلاق شما تمام شک و تردیدها را از بین می برد. احساس می کنید هر چیزی ممکن است که البته درست است.

اردیبهشت

سعی كنید به گذشته فكر نكنید و وقتتان را صرف ناراحتی ها و سرزنش ها نكنید. اگر بخواهید خودتان را خوشبخت یا بدبخت كنید، تلاشی كه برای آن دو می كنید هیچ فرقی با هم ندارند و به یك اندازه هستند. اتفاقات خوبی در انتظار شماست بنابراین وقتتان را برای كارهای بی ارزش نگذارید.

خرداد

عطارد به برج کماندار می رود . در کارتان خلاقیت دارید و در انجام کارهای خانه عجله میکنید. اما به خاطر داشته باشید که اضطراب زیاد شما را بیمار میکند.

تیر

 

تجارب دیروز، احساس ناراحتی و تحریك پذیری را برای شما باقی گذاشته است. همانند یك شیر طغیانگر، دم خود را شلاق وار حركت می دهید و به طور حتم دلیلی برای به اجرا در آوردن این دارید! حتی اگر می خواهید ذهنیت افراد را در مورد این شخص پاك كنید، از این دلیل استفاده نكنید كه فشار تنش ها باعث این كار شده چرا كه در این صورت خشم شما نباید متوجه دیگر مردم شود.

مرداد

پول زیادی خرج می کنید.به سختی می توانید جلوی خودتان را بگیرید.اما حتی یک لحظه هم به این موضوع فکر نمی کنید که می توانید این پول ها را خرج کنید.

شهریور

ونوس و ژوپیتر دو خوک شکمو منطقه البروج هستند و هر دو با هم در خانه خودتان یعنی میزان هستند.این به چه معناست؟در ابتدا باید با رژیم غذایی که گرفته بودید خداحافظی کنید و به تمام غذاهایی که در لیست ممنوعه تان می باشد سلام کنید.هم چنین می خواهید که یک راست به پارتی یکی از نزدیکان تان رفته و همه شب را خوش بگذرانید.هم چنین ممکن است در این زمان عشق نیز به زندگی شما وارد شود و بطور کلی روزی به یاد ماندنی پیش رو خواهید داشت.

مهر

سعی کنید رئیس مابانه رفتار نکنید.سعی کنید نظرات تان را به خوبی بیان کنید تا باعث ایجاد سوءتفاهم نشود.خوشبختانه با اعتماد به نفس که دارید می توانید تمام موانع را از سر راهتان بردارید.

آبان

امروز ستاره ها این موقعیت را به شما می دهند كه با دیگران ایده های خود را مقایسه و تعویض نمائید و هر نوع اختلاف عقیده را حل كنید. این به شما كمك می كند كه ارتباط عاطف قوی تری با دیگران برقرار سازید و درك بیشتری بین شما و دیگران بوجود آید. افكارتان را زیر سوال قرار دادن دقیقاً چیزی است و گاهی این احتیاج چون باعث می شود پیش فرضهائی را كه قبلاً به آنها چسبیده بودید را دور بریزید.

آذر

عطارد وارد برج كماندار می شود. می توانید موقعیتتان را مجدداً ارزیابی كنید. حرفه تان نیز قسمتی از آن است اما همین طور افكار دیگری هم دارید. تغییراتی در حال انجام است، و گاهگاهی لازم است كه دست نگهدارید و به موجودی تان رسیدگی كنید.

دی

امروز سیارات نشان می دهند که شاید شما مانند همیشه اعتماد به نفس نداشته باشید همچنین امکان دارد فضای محل کارتان نیز نگرانتان کند اما اگر هوشیار و با دقت باشید همه چیز به خوبی پیش می رود.

بهمن

عطارد به قوس نقل مکان می کند و حرفه شما از توجه تان سود خواهد برد. در یک موقعیت شگفت انگیزی هستید که دوره فعالیت تان را بهبود می بخشید.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان