تبلیغات
فال - فال روزانه امروز
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال روزانه امروز

برای دیدن فال امروز به ادامه مطلب بروید

فال امروز آبان ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

امروز ماه در برج ثور كامل است. این قسمت از چارت شما به مسائل مالی مربوط می شود. می توانید در مسائل مالی موقعیت خود را محكم تر كنید.

فروردین

امروز ماه در برج ثور کامل است. تخیل تان به اشتباه کشیده می شود و شما را گیج می کند.به کسی علاقه مند می شوید که در حال حاضر کار درستی نیست.شما فردی نیستید که از زندگی پیچیده و سردرگم خوشتان بیاید.بنابراین اگر می توانید زندگی تان را به وضع طبیعی دنبال کنید.

اردیبهشت

امروز ماه در برج ثور كامل است. اگر دوست متولد اردیبهشت دارید شاید كمی كسالت داشته باشد یا از ”همه چیز خسته شده است“. اگر این طور بود سعی كنید او را شاد كنید. به خاطر داشته باشید، كه ماه كامل زمان خوبی برای تمام كارهای مفید است.

خرداد

بله، ماه کامل است! شاید این اتفاق موقعیت سخت را توضیح دهد. ماه کامل در برج ثور است. یکی از اعضای تیم به نظر می رسد به دلایلی عصبانی و دستپاچه است . نزدیک آنها نروید.

تیر

 

امروز ماه كامل است و آرزوهای دوردست و شغل شما را مورد نظر قرار می دهد. ممكن است مجبور شوید بپذیرید كه برخی از برنامه های شما هرگز به ظهور درنیامده اند و باید روش خود را كمی بهبود ببخشید. هم چنین این گونه به نظر می رسد كه باید به خانواده تان تسلی و آرامش دهید. چرا كه آنها از این كه به اندازه كافی شما را نمی بینند، شكایت دارند. بله، جناب شیر! تصدیق كنید، آنها مطلب را درست تشخیص داده اند!

مرداد

امروز ماه در برج ثور کامل است.ایده هایی را که قبلاً بعید یا خنده دار به نظر می رسیدند اکنون باید بپذیرید.شاید در ابتدا مشکل باشد اما بعداً قابل هضم تر و بهتر می شوند.سعی کنید همه چیز را ساده بگیرید.

شهریور

امروز ماه کامل است و در خانه خاکی گاو به سر می برد که حاکم برمسائل مالی رسمی شماست.این فرصت خوبی برای رسیدگی به این بخش از زندگی تان است.به خصوص اگر اخیراً آن قدر مشغول بوده اید که نتوانسته اید به این کار بپردازید.اکنون زمانی است که باید برای برنامه ریزی آینده اقدام کنید.

مهر

امروز بسیار یک دنده و خود رای هستید و هیچ کس نمی تواند شما را مجبوربه انجام کاری کند.تمایل دارید برای کمک به سایرین خودتان را به خطر بیاندازید و این اولین بار و آخرین بار شما نیست.

آبان

امروز ماه كامل در خانه اردیبهشت زندگی روزمره شما را مدنظر می آورد. اگر بدنبال موقعیتی می گشتید كه یك صحبت جدی، یكنفر داشته باشید. الان وقت این كار است. روش شما قابل احترام است توسط آن شخص و این باعث می شود كه در نصف این مبارزه برنده باشید. با وجودی كه اصلاً دلتان نمی خواهد سازش كنید، ولی می دانید كه واقعاً چاره دیگری ندارید.

آذر

ماه در برج ثور كامل است و این نشان می دهد كه امشب همه خودشان را بیش از حد خسته می كنند. این شامل شما هم می شود .عاشق خوردن ونوشیدن هستید، اگرچه معمولاً می توانید خودتان را كنترل كنید اما امشب استثناء است. فردا تاوانش را پس می دهید.

دی

امروز ماه کامل در اردیبهشت قرار دارد و قسمتی از چارت شما را در بر می گیرد که به خانه و خانواده و مسائل آن مربوط می شود تمامی این مباحث اکنون برای شما بسیار مهم می باشند و شاید بخواهید یک  مهمانی خانوادگی  بزرگ ترتیب دهید یا خودتان را با کارهای خانه سرگرم کنید.ممکن است گاهگاهی احساساتی شوید و افسوس گذشته را بخورید شاید فرصتی داشته باشید تا گذشته را فراموش کنید.

بهمن

امروز ماه بدر در شور خاکی اخبار آشفته ای از یک خویشاوند ممکن است بیاورد شما دل نازک هستید و اگر همه مال او باشد یا تقصیر خودش باشد شما نمی توانید کاری انجام دهید و کمکی کنید فقط همدردی می کنید آن چه که می توانید انجام دهید اما شروع به تسلیم پول نکنید امکان دارد شما از این کار متاسف شوید.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان