تبلیغات
فال - فال روزانه امروز سه شنبه پنجم آبان ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال روزانه امروز سه شنبه پنجم آبان ماه 1388

فال | falrooz.mihanblog.com

برای دیدن فال امروز به ادامه مطلب بروید

سه شنبه پنجم آبان ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

روابطتان به خوبی و آرامی پیش می رود. بدون شك می توانید یك نفس راحت بكشید.

فروردین

 لحظات خوبی در انتظار شماست.از لحاظ کاری طرفداران زیادی دارید و از بودن در کنار دوستان و کودکان و مشتاقان ورزش لذت می برید.اکنون زمانی است که موانع را از سر راه بر می دارید و به دنبال اهدافتان می روید.

اردیبهشت

راحت تر می توانید منظورتان را بیان كنید و نشان دهید كه واقعاً چه احساسی دارید و همین طور از نظر ذهنی تیز می تواند منظورتان را بگویید. از بیان كردن ایده هایتان درمحل كار نترسید زیرا مطمئن باشید دیگران از آنها استقبال می كنند. اگر به سفر می روید بسیار مفید و لذت بخش خواهد بود.

خرداد

معمولاً عصبانی نمی شوید اما یکی از آشنایان سعی دارد عصبانی تان کند. نمیتوانید در محل کار با آنها بحث کنید اما کار آنها را فراموش نمی کنید. علت رفتارشان را توضیح می دهند، متعجب می شوید.

تیر

 

امروز قدرت اراده شیر منشانه شما بسیار بالاست و تصمیم دارید در هر كاری كه انجام می دهید موفق شوید. دیگر مردم تنها می توانند عقب ایستاده و شما را تحسین كنند ولی مطمئن شوید كه احساس ترس و ضعف را به آنها انتقال ندهید. این كه شما به علت قدرت بالای استقلال در بحث ها برنده شوید یك مطلب است و این كه با ریاست مآبی، آنها را وادار به پذیرش مطلب كنید، مساله ای كاملاً متفاوت است!

مرداد

می توانید تصمیمات مهمی برای خانه و زندگی بگیرید.درحال حاضر اراده قوی دارید.اگر تصمیم دارید خانه را عوض کنید از فردی که به اعتماد دارید کمک بگیرید.

شهریور

اگر چه زمان هایی وجود دارد که مایل هستید هیچ کاری انجام نداده و تصمیم جدی اتخاذ نکنید،اکنون بسیار متفاوتید و احساس می کنید که بسیار جدی و مصمم هستید.یک چیز دیگر این که وقتی نسبت به چیزی ذهنیتی می سازید،به هیچ وقت نمی خواهید آن را تغییر دهید.این عالی است در صورتی که همه با فکر شما موافق باشند ولی در غیر این صورت اگر بخواهید دیگران را با فکر خود همراه سازید،احساسات و تفکرات بدی را  راجع به خود برخواهید انگیخت.

مهر

امروز به همه دلداری می دهید بنابراین در پایان لازم است کسی این تنش و استرس شما را کم کند.بهتر است قبل از این که به خاطر چیزی خودتان را ناراحت کنید کمی در موردش فکر کنید.

آبان

گرچه فكر می كنید كه از دیگران بهتر می فهمید، ولی امروز از تحمیل عقایدتان به دیگران دوری كنید چون آنها به آسانی تسلیم نمی شوند و ممكن است به شما اتهام دگم بودن بزنند كه برای بار اولشان نخواهد بود. ممكن است بهتر باشد كه با دیگران همكاری كنید و انرژیهای خود را با آنها هم ارتعاش كنید تا این كه با آنها بجنگید.

آذر

امروز بین مسئولیت های شخصی شما و آرزوهای شغلی تان درگیری و تضاد وجود دارد. شاید لازم باشد یك گام به عقب برگردید و موقعیت را بررسی كنید. اگر احساس می كنید زندگی تان تعادلش را از دست داده است اكنون زمان آن است كه تعادل را برقرار كنید. واگرنه خودتان را مریض و خسته می كنید.

دی

امروز باید تلاش کنید تا همه چیز متناسب باشند و در چیزی افراط نشود.شخصی سعی دارد احساستتان را جریحه دار کند یا عصبانیتان کند تا دعوا را بیندازد.اگر برای لحظه ای از آن شرایط و اوضاع کناره بگیرید و آرام شوید متوجه می شوید که آرام کردن عصبانیت بسیار مفید می باشد.

بهمن

چیزی را که به نظر می رسید از دست شما رفته است دوباره به نظر می رسد که به چنگ آورید.ولی این بار باید با مهارت باشید. و ورق هایتان را خیلی نزدیک به قفسه سینه بازی کنید.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان