تبلیغات
فال - فال امروز دوشنبه چهارم آبان ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال امروز دوشنبه چهارم آبان ماه 1388

برای دیدن فال امروز به ادامه مطلب بروید

دوشنبه چهارم آبان ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

می توانید از استعدادها و حس ششمتان استفاده كنید. باید برای تصمیم گیری از این حس استفاده كنید.

فروردین

در این زمان بسیار خلاق هستید و زیاد به شما الهام می شود.نباید اجازه بدهید ایده هایتان نادیده گرفته شوند. همیشه وسوسه می شوید که آنها را برای دیگران بیان کنید اما اگر زود عملی نشوند ناراحت و عصبانی می شوید نباید در این دوره این طوری فکر کنید.

اردیبهشت

اگر می خواهید مهمانی بگیرید یا دوستی را به صرف غذا دعوت كنید اكنون بهترین زمان است. معاشرت با آنها روحیه تان را بالا می برد و ایده های آنها قوه تخیل شما را فعال می كند. زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم با خویشاوندان است.

خرداد

واقعاً ناارحت کننده است شما دیدی مثبت دارید و یکی از همکاران آن را خراب میکند . این مشکل آنهاست .اگر دوست دارند که از شما ایراد بگیرند و روی شما زوم کرده اند، ارزش ندارد وقت تان را با آنها تلف کنید.

تیر

 

امروز شما مورد توجه و مراقبت شخصی قرار خواهید گرفت. مسلم است كه آنها عمیقاً به شما توجه دارند، حتی اگر از گفتن این مطلب خجالت بكشند. مسائل عشقی و احساسی دقیقاً مطلبی است كه سازنده روحیه امروز شماست، چه با عشق حقیقی خود خلوت كرده باشید و چه روی صندلی راحت لم داده و یكی از فیلم های سینمائی را نگاه كنید.

مرداد

دوستان پیشنهادات خوبی دارند و از این که درکنارتان هستند خوشحال می شوید.اگر به حمایت روحی احتیاج دارید در حال حاضر همه حامی شما هستند.سعی کنید سرگرمی مورد علاقه تان را انجام دهید تا آرامش پیدا کنید.

شهریور

در حال حاضر شخصی مایل است که ازشما مراقبت کند و از شما حمایت کند.حتی ممکن است آنها به دنبال شغل بهتری برای شما باشند و یا به طریقی بخواهند که اعتماد به نفس شما را بالاتر ببرند.شما نیز می خواهید که این کارها را جبران کنید.گرچه ممکن است در این زمینه نتوانید ولی فراموش نکنید که راه های زیادی برای قدردانی از آنها وجود دارد.

مهر

امروز زیاد ولخرجی می کنید.سعی کنید کمتر خرج کنید.بیشتر از آن چیزی که به دست می آورید خرج می کنید و بعد از مدتی دیگر نمی توانید جلوی این ولخرجی ها را بگیرید.

آبان

امروز باید پوست خود را كلفت كنید كه توسط یك نظری كه كسی از روی بی فكری به شما می دهد ناراحت نشوید. ممكن است دوست داشته باشید كه كلاً از دنیا ببرید ولی این كار مضراتی دارد. البته بهتر است كه از خطرحمله خود را دور كنید ولی به رقیب این فرصت را ندهید كه فكر كنند می توانند شما را به انجام كاری مجبور كنند كه در حالت عادی حاضر به انجامش نبودید. این به نفع هیچ كدام از شما نیست.

آذر

حتماً باید به همسرتان توجه بیش تری داشته باشید، هم چنین اعضای خانواده از بی توجهی شما ناراحت هستند. تلفن را بردارید وبه آن ها زنگ بزنید تا بدانند كه به فكرشان هستید، حتی اگر در حال حاضر سرتان خیلی شلوغ باشد.

دی

اگر می دانید که لازم است از سلامتی خود بیشتر مراقبت کنید ورزش را شروع کنید یا امروز مناسبترین روز می باشد.سعی کنید رژیم سلامتی بگیرید که از اجرای آن لذت ببرید زیرا اگر با آن احساس راحتی نکنید نتیجه ای نمی دهد. از امروز شروع کنید و هر نوع عادتی که برای سلامتی تان ضرر دارد را کنار بگذارید یا حذفش کنید.

بهمن

ممکن است هنوز در اوج باشید اما یک نظر اجمالی در مانده بانک شما می تواند شما را به زمین سقوط دهد.همه آن پول ها کجا رفت؟ طوری نیست برآشفته نباشید که چه چیزی رفته است متمرکز شوید که دوباره آن کمبود را بسازید.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان