تبلیغات
فال - فال روزانه امروز یکشنبه سوم آبان ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال روزانه امروز یکشنبه سوم آبان ماه 1388

برای دیدن فال امروز به ادامه ی مطلب بروید

یکشنبه سوم آبان ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

فرصت های زیادی برای ایجاد تغییرات دارید. برای گرفتن تصمیم مهم كمی شك و تردید دارید. باید از شجاعتتان استفاده كنید.

فروردین

وقتی را برای فکر کردن به کارها و زندگی تان اختصاص دهید. ایده های متفاوتی در ذهنتان ایجاد شده اند.احتیاج دارید جایی بروید تا آزادانه فکر کنید و مجبور نباشید ایده های دیگران را در ایده های خود دخالت دهید.

اردیبهشت

اگر مجرد هستید امروز باید بیرون بروید زیرا احتمال این كه یك نفر را ملاقات كنید بسیار زیاد است. در خانه ننشینید واز تنهایی خود گله كنید. یك كار مثبتی در این رابطه انجام دهید.

خرداد

اگر اخیراً مسائل قانونی شما را اذیت کرده است اکنون می توانید استراحت کنید. بعضی از مذارکرات که مدت ها است طول کشیده اکنون خود به خود حل می شوند. این موضوع احساس کلی مثبت اندایشی را افزایش می دهد.

تیر

 

حفظ خونسردی چندان ساده نخواهد بود زمانی كه یك نفر از حد خود تجاوز كرده و در اتهامات عجیب و غریب خود زیاده روی می كند.

شما نمی دانید به او بگوئید كه این قدر حماقت نكند و یا این كه كاملاً سكوت اختیار كنید. سعی كنید حواستان جمع باشد وگرنه ممكن است شما هم خود را در حال گفتن سخنان تند و تیز بیابید.

مرداد

یک خانم امروز به توجه بیشتری نیاز دارد زیرا ممکن است مشکل ساز باشد.امروز عشق و احساس شکوفا می شود.بنابراین آماده باشید.

شهریور

شما دارای انرژی زیادی هستید و از بودن با افراد مختلف لذت می برید.اکنون شما خواهان آن هستید که کسی شما را همراهی کند و باعث شادی و خنده شما شده و بخش خوش قلب شما روی آورد.این جو برای استراحت و ریلکس بسیار عالی است به خصوص اگر در حال حاضر هنوز نگران  برخی زمینه های زندگی تان هستید.

مهر

در محل کارتان شاهد اتفاقات غیرمنتظره هستید.می توانید دلیل رفتار عجیب یکی ازهمکاران تان را متوجه شوید.از یک نفر دفاع می کنید زیرا احساس می کنید انتقادی که از آنها شده  بی انصافی است.حتی اگر هم به این خاطر محبوبیت تان را از دست بدهید باز هم دفاع خواهید کرد.

آبان

امروز ستارگان كمك می كنند كه كلمات صحیح را بزبان آورید كه خیلی به دردتان می خورد بخصوص اگر باید در جائی صحبت كنید. شما به این مسئله به خوبی آگاهید كه چقدر مهم است تاثیر خوبی روی دیگران بگذارید، ولی این به آن معنا نیست كه خودتان نباشید. در واقع هر چه بیشتر خودتان باشید بیشتر احساس شادی می كنید و دیگران احساس مثبت تر نسبت به شما خواهند داشت.

آذر

اكنون كارهای زیادی دارید كه باید انجام دهید . باید صبور باشید تا بتوانید طرح هایتان را اجرا كنید. در انتظار به دست آوردن اطلاعات حیاتی و مهم هستید و اگر كمی بیش تر صبر كنید فرصت بیش تری برای موفقیت خواهید داشت.

دی

ستارگان تصمیم تان را راسخ می کنند و مجبورتان می کنند تا راهتان را تعیین کنید.بدون این که متوجه شوید می توانید از جذابیت خود استفاده کنید و باعث شوید که دیگران نتوانند قضاوت کنند و یا از خود دفاع کنند.ممکن است به سختی بپذیرید که می توانید از این روشها استفاده کنید اما شاید زمان مناسبی باشد که مکث کنید و متوجه شوید که تا چه اندازه ای می توانید قوی باشید.

بهمن

امشب برای مقاصد کاری پذیرایی خواهید داشت چه از طرف خودتان باشد چه از طرف شریک زندگی تان  قطعاً‌ شما مهمانان را تحت تاثیر قرار خواهید داد.شما می دانید که گفتگو را چگونه حفظ کنید. و نقل و قول ها و اطلاعات را به نفع خود تغییر دهید. و صحبت های گول زن مطرح کنید .

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان