تبلیغات
فال - فال روزانه جمعه اول آبان ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال روزانه جمعه اول آبان ماه 1388

برای دیدن فال امروز به ادامه مطلب بروید

جمعه  اول آبان ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

در رابطه با مسائل احساسی منطقی هستید و می توانید كارهای نیمه تمام خود را پایان دهید. افرادی كه هیچ نقشی در زندگی تان ندارند را می توانید حذف كنید و به افرادی كه دوستشان دارید توجه بیشتری كنید.

فروردین

خورشید به برج عقرب می رود.برج متضاد شما . دیگران بیشتر از همیشه برایتان ارزش دارند. همیشه خودتان به عنوان فردی متفکر می دانید اما همه ما گاهی خیلی مغرور می شویم.فکر می کنم خودتان هم قبول دارید.

اردیبهشت

دوستان بسیار سرحال هستند و روز شما را هم شاد و پر از نشاط می كنند در حالی كه شما احساس می كردید امروز باید روز كسل كننده ای باشد. اگر مجرد هستید بیرون بروید حتماً یك رابطه احساسی پیدا می كنید.

خرداد

خورشید امروز به برج عقرب می رود. همه کاری بریا تفریح انجام می دهید . آماده اید تا به خودتان خوش بگذرانید و یگران هم دوست دارند با شما همکاری کنند.

تیر

 

اگر درگیر هر نوع اصلاحی در محیط خانه و یا معامله ای راجع به ملك خود هستید، بسیار مراقب باشید. عمیقاً این طور به نظر می رسد كه همه حقایق به شما گفته نشده وممكن است شما بدون این كه بدانید، آنها چه قصدی دارند، تصمیم مهمی اتخاذ كنید. برای جلوگیری از انجام كاری كه بعدها منجر به پشیمانی می شود، بهتر است كمی صبر كرده و ببینید كه در طی چند روز آینده چه اتفاقی می افتد.

مرداد

امروز فکرتان به همه طرف می رود و نمی توانید ذهن تان را به چیزی متمرکز کنید.شاید خسته باشید و موضوع دیگری ذهن تان را به خود مشغول کرده است.اگر کار مهمی انجام می دهید خوب آنرا بررسی کنید تا اشتباه نکنید.یا اگر می توانید به روز دیگر موکل اش کنید تا تمرکز بیشتری داشته باشید.

شهریور

امروز خورشید وارد علامت آبی عقرب شده و شما را تشویق می کند که به امور مالی زندگی تان بپردازید.این امر به خصوص در موردی اهمیت اش بیشتر به چشم می خورد که شما تصمیم گرفته باشید که دقیقاً حساب هزینه هایتان را داشته باشید و برای همه هدیه سال نو بخرید.اکنون سعی کنید که روی وضعیت مالی تان کار کنید چون هنوز فرصت این کار را دارید.

مهر

امروز خورشید وارد برج شما می شود.اگر انرژی تان زیاد است،فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید.شما یکی از برج های منطقه البروج هستید که هر چیزی را که بخواهید،می توانید به دست آورید.

آبان

امروز روز ریسك كردن نیست. خورشید در خانه آبان به مركوری می پیوندد و گرچه خیلی سر نترس دارید و احتیاط را می خواهید بدور بریزید ولی راجع به آنچه قصد انجامش را دارید خیلی مراقب باشید. ممكن است وسوسه شوید كه یك قمار بسیار بزرگ انجام دهید ولی یك لحظه به عقب به ایستید و از دور به نتایج آن نگاه كنید. مسایل امكان دارد خیلی بد پش بروند.

آذر

گاهی تنبل و دست و پا چلفتی می شوید. امروز مراقب وسایل با ارزش باشیدو اگرنه وسیله ای را كه برای خریدش زحمت زیادی كشیده اید، می شكنید. اگر تصمیم دارید خانه را تمیز كنید، این كار را یك روز دیگر انجام دهید، تنها برای این كه در امان باشید.

دی

امروز بهترین روش برای شناختن یک شخص این است که درباره موضوعی که هر نفرتان به آن علاقه دارید صحبت کنید. از تفاهم فکری با این شخص لذت خواهید برد و این موضوع بسیار سازنده و درمانی است که بتوانید افکارتان را با کلمات بیان کنید.حساستر از همیشه هستید بنابراین نزدیک شدن به افرادی که آنها را به خوبی نمی شناسید بسیار راحت تر می باشد.

بهمن

شگفت زده نشوید اگر یک نوشابه یا یک وعده غذا دوستتان ره به چیزی بیش از شورش تبدیل کند.همه برای یک جشن سرحال به نظر می رسند و حتی جذابیت و لاس زنی هم یافت می شود. و شما طبق معمول به نظر می رسید که در قلب جشن هستید.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان