تبلیغات
فال - فال امروز پنجشنبه سی ام مهر ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال امروز پنجشنبه سی ام مهر ماه 1388

فال امروز پنجشنبه سی ام مهر ماه  1388 در ادامه مطلب

 پنجشنبه سی ام مهر ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

نصیحت كردن دیگران كار راحتی است اما اجازه دهید دیگران خودشان از تجربه كردن آگاهی به دست آورند. سعی كنید به هنگام بحران و ناراحتی سكوت كنید بعداً همه چیز درست می شود و نتیجه خوبی می گیرید.

فروردین

سیارات قوه تخیل شما را افزایش داده اند و شما بسیار خلاق و حساس هستید.باید امشب مراقب انتخاب هم صحبت خود باشید سعی کنید با افراد دلسوز و مهربان صحبت کنید تا بتوانند اگر لازم باشد به شما پند دهند.

اردیبهشت

می توانید از طبیعت احساسی تان به خوبی بهره مند شوید. فعالیت های خلاق دارای اهمیت زیادی هستند، اگر می خواهید ادامه داشته باشند باید سعی كنید به خواسته ها و آرزوهای دیگران هم اهمیت بدهید. دیگران از شما انتظار دارند كه هر كاری را كه اكنون آغاز می كنید، به پایان برسانید، بنابراین اهدافتان را با دقت انتخاب كنید.

خرداد

اگر خوب دقت کنید می تواندی اطلاعات خوبی بدست آورید. همیشه به دنبال روشی هستید که با پولتان کار کنید و ستارگان در این قسمت به شما کمک می کنند.

تیر

 

اتفاقی كه دیروز رخ داد ممكن است هنوز شما را اذیت كند، در این صورت اكنون می خواهید به آنها نشان دهید كه شما چه كسی هستید. به جای این كه موضوع را كنار گذاشته و انتظار مطالب بهتری را داشته باشید، بیشتر ترجیح می دهید از رو بازی كنید و خواستار حق خود شوید و از آن شخص بپرسید كه موضوع چیست. حتی در این صورت هم شما نتایج خوبی خواهید گرفت، به شرطی كه احساسات خود را كنترل كرده و شوخ طبعی را از یاد نبرید.

مرداد

اگر به نصایح دیروز من گوش کرده باشید امروز می توانید کارهای عقب مانده را انجام دهید.از این که آنها را انجام بدهید واقعاً خوشحال می شوید.دور ریختن اشیاء بی مصرف و مرتب کردن منزل احساس خوبی یه شما می دهد.

شهریور

بعد از فضای آرامش بخش دیروز،شما دوباره به نقطه اول بازگشته اید و باید شروع به کار کنید.خوشبختانه شما انرژی این را دارید که از جایی به جای دیگر رفته و دوباره به جای اول برگردید و هیچ کس دیگری یارای هم پایی شما را ندارد،هرگون ورزش و رقابتی اکنون برای شما مفید است.پس کاری بکنید که این همه انرژی عصبی و فیزیکی شما را بسوزاند.

مهر

امروز در موقعیت کنونی تان تغییراتی ایجاد می کنید.اگر از محیط اطرافتان خسته شده اید دست به کار شوید و چیزهایی بیهوده را بیرون بریزید و یا ببخشید.

آبان

از هیچ چیز امروز با اندازه معاشرت و صحبت، با یك دوست خوب لذت نمی برید. با اینحال چون وضع مالی تان فعلاً خوب نیست نگذارید توسط دیگران در موقعیتی قرار بگیرید كه مجبور شوید پول خرج كنید. شما برای نداشتن این آزادی احساس ناامیدی و غم می كنید. ولی فعلاً شرایط همین است كه هست. امروز عصر سعی كنید تفریحی داشته باشید كه ارزان ولی با این وجود لذت بخش باشد.

آذر

هر كدام از شما كه عشقی پنهانی داشته اید امروز آشكار می شود. رازها سعی دارند آشكار شوند. شخصی كه طبیعت شكاكی دارد، یك برداشت غلط می كند.

دی

امروز روز تعمیرات و جبران است یعنی هم تعمیر وسایل منزل و هم پاک شدن اشک یک نفر.امروز روز فوق العاده ای برای بهبود اوضاع می باشد زیار می دانید که چه اتفاقی افتاده است و چطور آن را درست کنید.اگر در حال خرید و فروش خانه هستید  همه کارها را باید با برنامه ریزی انجام دهید.

بهمن

فعالیت های پشت پرده حتی موارد توجه شما را هم عوض می کنند بنابراین به ناامیدی های کوچک اجازه ندهید شما را متوقف کنند. شما اخیراً مقداری در پیچ و خم راهها بوده اید که مجبور شده اید فقط کمی سرعت را کم کنید.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان