تبلیغات
فال - فال امروز سه شنبه بیست و هشتم مهر ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال امروز سه شنبه بیست و هشتم مهر ماه 1388

برای دیدن فال امروز به ادامه مطلب مراجعه کنید

سه شنبه بیست و هشتم مهر ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

گاهی اوقات لازم است كه به خواسته های دیگران توجه كنید و آن ها را بپذیرید. بعد از گذشت این چند روز می توانید مشكلات را به طور منطقی حل كنید.

فروردین

تازه متوجه می شوید که تا چه اندازه اطرافیان برایتان مهم هستند. مشکلاتی در زمینه مادیات است که باید حل شوند و می توانید نقشه های بسیار خوبی بکشید. به نظر می رسد که یک دوست صمیمی دارید که نهایت سعی خود را می کند تا از شما در همه شرایط حمایت کند.

اردیبهشت

در مورد جزئیات بی مورد مردد هستید در حالی كه باید حركت بزرگی انجام دهید. نمی توانید یك جا آرام بمانید و بنابراین بهتر است كار را فراموش كنید. زیرا در حال حاضر به توجه و دقت زیادی نیاز دارید. امروز باید بروید بیرون و انرژی تان را مصرف كنید.

خرداد

هم چنان در مورد راه حال مشکلات با هم دیگر صحبت میکنید . اگر همسرتان تاخیری در یکی  از برنامه های تان ایجاد کرده است شاید بخواهید راه تان را به تنهایی ادامه دهید.

تیر

 

امروز خیلی طول نمی كشد كه احساس خستگی و ناامیدی می كنید. به نظر می رسد كه نگرانی ها به ذهن شما هجوم آورده و شروع به كار گرفتن ذهن شما كرده اند، مگر این كه شما در این مورد بسیار جدی عمل كنید و اجازه ندهید. هم چنین ممكن است شما با شخصی مواجه شوید كه راجع به درست و غلط، خیلی اظهار عقیده می كند و راجع به این مورد یك سخنرانی به راه خواهد انداخت.

مرداد

امروز همسرتان به توجه شما نیاز دارد.سعی کنید کلمات را طوری به کار ببرید که ناراحت نشود و ا زدست تان نرنجد.در مورد مسائل خانوادگی و گذشته کمی حساس هستید.به کارهایی که مهم نیستند اهمیت ندهید.

شهریور

امروز بسیار بدخلق شده اید و احساس می کنید که بار همه دنیا روی شانه شماست.گر چه به نظر می رسد همه چیز در این زمان به خوبی پیش می رود شک های بی گاه باعث اثر بدی در ذهن شما می شود.مشکل می شود فهمید که ترسهای شما به جا هستند یا این که شما از کاه کوه ساخته اید.سعی کنید حتماً استراحت کنید که به نظر می رسد نصف مشکل شما همین عدم استراحت است.

مهر

امروز احساس می کنید که هر کاری انجام دهید و هر حرفی بگویید اشتباه است بنابراین می ترسید.دوست دارید حقیقتی را بیان کنید اما آن قدرها هم که فکر می کنید راحت نیست.پیامد آن حتماً ناراحتی پیش می آید اما فکر می کنید گفتن این حقیقت ضروری است.

آبان

امروز ستاره ها این فرصت را به شما می دهند كه عمیقاً به احساس خود و دیگران دست یابید. ولی امروز بنفع تان است كه خیلی به دیگران اعتماد نكنید. شما دوست دارید كه خوبی درون دیگران را پیدا كنید. از دیگران پیغامهای متضادی می گیرید كه گیج تان می نماید .بهرحال امروز زمانی نیست كه به قضاوت خود اعتماد كنید، پس هیچ نوع تعهد احساسی یا مالی، با هیچكس در حال حاضر نبندید.

آذر

با یك شخص خاص مشكل پیدا می كنید. اگر سعی كنید آن را نادیده بگیرید، متوجه می شوید كه آن فرد خودش نیز پشیمان می شود و تقاضای شروع مجدد دوستی را از شما می كند و شما نیز متعجب می شوید.

دی

در محل کار مراقب باشید زیرا به نظر می رسد شخصی گرفتاری فکری دارد و تصمیم دارد که زندگی دیگران را تا جایی که می تواند مشکل کند.هر چه قدر برنامه تان سختر و کسل کننده تر باشد بیشتر به آزادی تمایل خواهید داشت.بنابراین سعی کنید به روشهای مثبت این کار را انجام دهید تا همه چیز به یکباره از بین نرود.

بهمن

پی می برید که آن یک روش همکاری همکاران است.(( بلکه روی تمام کسانی که در یک فهرست اجتماعی هستند به نظر می رسد))خوب گاهی شما می توانید بدون هرگونه خسارتی بی وقفه کار کنید این طور نیست؟

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان