تبلیغات
فال - فال امروز یک شنبه بیست و ششم مهر ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال امروز یک شنبه بیست و ششم مهر ماه 1388

فال | falrooz.mihanblog.com

برای دیدن فال امروز به ادامه مطلب بروید

یک شنبه بیست و ششم مهر ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

بعد از گذشت چند روز جالب و هیجان انگیز اكنون همه چیز به آرامی پیش می رود. اما نه به این معنا كه نمی توانید هیچ كاری را انجام دهید بلكه باید كارهای نیمه تمام را پایان دهید و زمینه را برای آینده مهیا كنید.

فروردین

در عین حال که دوستان خوشحال تان می کنند از آنها ناراحت هم می شوید. برای این که مسائل برای تان قابل حل باشند باید منطقی باشید. مسائل مهمی هستند که نیاز به همیاری دارند باید بدانید که به تنهایی نمی توانید آن ها را حل کنید.

اردیبهشت

امروز به نظر می رسد كه دیگران به طریقی سعی دارند شما را ترك كنند. این موضوع درست نیست، به آنها فرصتی بدهید حتماً به شما توجه دارند به تصورات اجازه ندهید جنجال به پا كنند.

خرداد

یکی از جمله روزهایی است که تمایل دارید به سلامتی تان توجه کنید مخصوصاً اگر چند روز اخیر زیاد فعالیت کرده اید . بهتر است یک جا بنشینید و استراحت کنید. در مورد غذا چطور؟ دوست دارید آشپزی کنید ، اما سالاد و میوه بهتراست از یک ظرف پر از غذا .

تیر

 

افكارتان تغییری مبتكرانه یافته و شما از طرح برنامه هایی هوشمندانه لذت خواهید برد. مغز شما بسیار عالی كار می كند، خصوصاً زماین كه می خواهید اوضاع زندگی تان و یا خانواده تان را بهبود ببخشید. هم چنین ممكن است شما آماده توجه به موقعیت هایی باشیدكه در گذشته غیر منطقی و احمقانه، به نظر می رسیدند و آنها ناگهان در نظر شما امكان پذیر شده اند.

مرداد

امروز ذهن شما خلاقانه کار می کند،راه حل هایی پیدا می کنید که تاکنون به دنبال آنها گشته اید.خبرهای جدیدی می گیرید شاید در رابطه با یکی از همسایگان یا خویشاوندان نزدیک باشد.

شهریور

امروز در مورد مسائل مالی و کارتان دیدگاهی بسیار غیرمعمول دارید ولی از عمل به آنها نترسید.کمی جدی فکر کردن در این زمان نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت،حتی دیگران موافق شما نباشند.شما همیشه نمی توانید دنباله رو دیگران باشید و آن چه دیگران توقع دارند،انجام دهید و در حال حاضر از نشان دادن تفاوت ها و فردیت خود به دیگران لذت خواهید برد.

مهر

امروز با یک نفر مشکل دارید و ترجیح می دهید در افکار خودتان باشید.دوست دارید در رویاهای تان بمانید.تصورات و تخیلات تان در حال حاضر بسیار فعال هستند بنابراین می توانید کارهای خلاق انجام دهید.

آبان

امروززندگی چالش های خاص خود را دارد ولی شما خیلی احساس انعطاف پذیر بودن می كنید و با هر چیزی می توانید بسازید. در مورد یك رابطه خصوصی امكان دارد شما ارتباط عمیق تری را شروع نمائید و یا از نظر احساسی بیشتر درگیر این رابطه شوید. ولی شما مگر این كه یك بحران اتفاق بیفتد نخواهید فهمیدتا چه حد عمیق درگیر این رابطه احساسی شده اید.

آذر

شما راستگو و حقیقت گرا هستید واگر در این رابطه از شما بازخواست شود عصبانی خواهید شد. فكر نمی كنید اخیراً كمی این خصوصیات را نادیده گرفته اید؟ برای هر كس منفعت را در نظر می گیرید و قانونی را كه برای یك شخص در نظر می گیرید برای دیگری در نظر نمی گیرید.

دی

مراقب باشید به کسی پیغام غلط ندهید وگرنه از شما انتظار گرمی و محبت بیشتری خواهد داشت سعی کنید در مورد هیچ چیز بیش از حد احساساتی نشوید.چون گیج و سردرگم می شوید.اگر شخص خاصی بخواهد نقش یک فرد مظلوم را بازی کند اجاز ندهید باعث ایجاد احساس گناه در شما بشود.

بهمن

ممکن است آرام و در حال زمزمه کردن به نظر برسید. اما در زیر پوستتان شعف پیش بینی می تابد. مطمئن نیستید. دقیقاً برای شما چه پیش می آید اما مطیع هستید طبق راهنمایی پیش می روید.شما هم باید مسائل شغلی و هم خانوادگی را سرپرستی کنید.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان