تبلیغات
فال - فال امروز جمعه بیست وچهارم مهر ماه 1388
فال
فال , فال امروز , فال قهوه , فال ورق , فال ازدواج , اسخاره , طالع بینی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکدونی

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

فال امروز جمعه بیست وچهارم مهر ماه 1388

فال روزانه


جمعه بیست وچهارم مهر ماه  1388 

نام ماه

سمبل ماه

امروز عطارد به برج عقرب می رود. این قسمت از چارت شما به كارهای بزرگ، فعالیت های گروهی و رابطه شما با همكاران مربوط می شود. اگر به كسی علاقمند هستید و می دانید كه این حس دو طرفه است بهتر است با هم صحبت كنید و اختلاف ها را برطرف كنید.

فروردین

عطارد به برج عقرب می رود. برج متضاد شما در زندگی افراد نزدیکتان تغییراتی صورت می دهد . شاید بعضی از آنها را دوست نداشته باشید اما سعی کنید تا جایی که ممکن است انعطاف پذیر باشید.البته می دانم که برای یک اردیبهشتی کار بسیار سختی است.

اردیبهشت

امروز عطارد به برج عقرب می رود. این قسمت از چارت شما به شغلتان مربوط می شود .شركت شما در حال حاضر مداركی را امضا می كند كه در آینده برای شما موثر است. اما هیچ جای نگرانی نیست پس لطفاَ آرام باشید.

خرداد

اکتبرپک امرزوه عطارد به برج عقرب می رود . به دوستان تان فکر میکنید. دوستان قدیمی برای تان اهمیت دارند اما شاید اخیراً دوستان جدید پیدا کرده باشید . یک نفر تاثیر زیادی بر آینده شما دارد.

تیر

 

سیاره پول شما عطارد، امروز تغییر مكان داد به بخشی از چارت شما وارد می شود كه مربوط به خانه و خانواده است. این یعنی كه سیاره ها به شما چراغ سبز را برای شروع هر پروژه خانگی كه اخیراً در نظر داشته اید، نشان می دهند.

- البته كه این كار متضمن كمی هزینه نیز می شود، اما ممكن است به خود بگوئید كه این ارزشش را دارد و از آن هزینه هایی نیست كه اثرش باقی نماند.

مرداد

امروز عطارد به برج عقرب می رود.تا حدی زیاد فعال هستید.به سختی می توانید یک جا آرام بنشینید.سفرهای کوتاه جالب،لذت بخش و مفید است و دوستان جدیدی پیدا می کنید.

شهریور

امروز تصمیمی عاقلانه برای نحوه خرج کردن پولتان می گیرید پس به نظر نمی رسد که پول تان را  صرف اشیاء احمقانه کنید و پول تان را هدر بدهید.هم چنین امروز روز خوبی برای خرید اشیاء مربوط به کار و اشیایی که به طریقی باعث پیشرفت موقعیت اجتماعی شما می شود و اگر بتوانید آنها را با قیمت حراج تهیه کنید که بسیار عالی است.

مهر

عطارد به برج شما وارد شده است.این قسمت ا ز چارت شما به دیدگاه دیگران به شما مربوط می شود.شروعی تازه در پیش خواهید داشت.ایده ها و افکارتان مورد توجه سایرین قرار می گیرد.هر چیزی که در ماه اکتبر به دست می آورید نتیجه تلاش بی وقفه خودتان است.

آبان

مركوری امروزی بدرون خانه آبان حركت می كند و این منافع ومضراتی خواهد داشت. خبر خوب این است كه شما احساس هماهنگی با دیگران می كنید و ارتعاشات آنها را می گیرید و این باعث می شود كه اگر كسی با شما صادق نیست، بسرعت درك كنید و تشخیص دهید. خبر بد این است كه ممكن است ترسهای غیر منطقی به شما روی آورند بطوریكه نتوانید آنها را از خود دور نمائید. شما نباید بگرارید این ترسها تشدید شوند چون آنوقت از دست بدر می شوند. درباره احساس خود با كسی كه به او اعتماد دارید صحبت نمائید.

آذر

عطارد وارد برج عقرب می شود. اكنون عشق در زندگی تان حضور پیدا می كند و شما نیز از حضور آن راضی هستید. تا زمانی كه وقت آزاد دارید می توانید از آن استفاده كنید. اگر وقت آزاد ندارید وقتی به خانه برگشتید از حضور عشق لذت ببرید.

دی

امروز عطارد به طرف آبان با عنصر آب می رود و به قسمت تصور کلی چارت شما مربوط می شود.ارتباطات نام این بازی است.بنابراین فرصت انجام کارهایی در زمینه ارتباط  و ارتقاء مقام اجتماعی را از دست ندهید. در هفته های آینده با آروزهایتان کنترل می شوید و اگر به دنبال کار جدیدی ارتقاء رتبه یا افرایش حقوق می گردید بسیار عالی می باشد.یک چیز حتماً‌ وجود دارد. اینکه شما هیچ نظری در مورد اینکه کجا قرار گرفته اید ندارید.

بهمن

با ورود عطارد به عقرب سلول های خاکستری شما شروع به گردش می کنند.دورنماهای جدیدی در شرف باز شدن هستند و مادامیکه  شما راحت ترین راه را ترجیح می دهید آماده انجام هر کاری هستید مشروط بر اینکه  جدید و پر ماجرا باشد.

اسفند

درباره وبلاگ

فال حافظ با معنی و توضیحات
فال شیخ بهایی
فال انبیاء
استخاره
فال قرآن
طالع بینی تولد
و ....
مدیر وبلاگ : payam eshghy

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان